עזרה עצומה להסרת איום התביעה נגד נטפרי

מצב
הנושא נעול.

vhsvchch

משתמש מקצוען
אם אין שום הפרת יוצרים, וכל מי שקצת מבין יודע את זה, וניתן להוכיח הכל בקלות, מה הבעיה לפנות לעו"ד שינסח את כל הדברים המובנים הללו במכתב רשמי ושלום על ישראל.

[אם מישהו יתבע אותי על רצח ארלוזורוב או על הפלת מגדלי התאומים, אני יזדקק לעו"ד שעולה עשרות אלפי ש"ח להוכיח לבית המשפט שזה לא אני?]
אחי, צא מהחפירות, כבר עברת לנטפרי?

עימוד ספרים

משתמש פעיל
כיון שלא ניחנתי בכשרון כתיבה, אאלץ להביא דברים מפורום אחר, מקווה שבכך תובהר עמדתי:

הרעש הזה שצובר תאוצה בכמה פורומים, מקומם אותי קצת.
יש כאן דין תורה בין נטספארק לנטפרי, נטפרי רץ להציג את הצד שלו בדין תורה קבל עם ועדה בזמן שנטספארק עשה זאת במכתבים אישיים וענייניים. ילכו נא שני הצדדים לפני הדיינים, וידונו בפניהם כדת וכדין, ושלום על ישראל, כמנהג יהודים יראים ושלמים. אבל נטפרי מעוניינים להפוך את המריבה שלהם עם נטספארק למלחמת קדש של הקדושה מול הסט"א, כדרכם של כל הפועלים "אך ורק לשם שמים" ועל דא קא בכינא.
פשיטא ואצ"ל, שאני מאד בעד הרחבת שוק הסינון והגברת התחרות, מה שגורם לשדרוג הסינונים הן בכשרות והן בנוחות שימוש, וה' יעזור שהשוק יתרחב יותר ויותר, ואף אחד לא יקח פטרונות על היידישקייט (כולנו רואים איך זה נראה כשיש פטרון אחד בשוק הפלאפונים הכשרים, כמבואר באשכול הסמוך).

עוד משם:

ממה שנ"ל עד כה הוא שאכן ישנה תחרות בין שתי חברות (אני לא קונה את כסות ה'עמותה לשם שמים' של נטפרי) שבמסגרתה מנסה אחת מהן לטעון לבעלות על הפטנט. ובכן יתכבדו הצדדים וידונו בבי"ד/בימ"ש כאוות נפשם ושיודיעו לנו אח"כ מי ניצח (רמז: תיקים כאלו נסגרים בד"כ בפשרה מחוץ לביהמ"ש). רק שנראה כאילו נטפרי מנסים לחגוג על העניין ולקדש מלחמת ג'יהאד נגד המתחרים העסקיים שלהם וזה מריח פחות טוב מעו"ד שעושה את עבודתו ומאיים בתביעה על מה שנראה לו כהפרת פטנט גם אם למתבונן מהצד זה לא נראה כך בשביל זה יש מערכת רישום ומערכת משפט שיכריעו.

עוד משם:

אני חושב שבלי להכיר את האנשים שעומדים מאחורי המיזם מקרוב, אי אפשר לחרוץ את דינם אם הם פועלים לשם שמים או למטרות אישיות. וצריך מאד להיזהר בלשון הרע או מוציא שם רע. היותם עמותה לא מהוה הוכחה, יש אלפי עמותות שהעומדים בראשם עושים הרבה מאד כסף וכבוד, מאיתנו ומתורמים. אבל מאידך ללא ספק (וזה החלק החשוב) הצרכנים מקבלים מהם שירות איכותי וידידותי, שירות שמאפשר לאנשים מאמינים בבורא עולם ואמונים על תורתו לחיות בתוך העולם העכור שורץ תאוות וכפירה. ללא ספק הם העלו את מושגי החסימה, וב"ה ניכר שכל חברות הסינון פועלים ללא הרף לשכלל את החסימות. בשבלינו זה רק ברכה.

ולמרות ההערכה הרבה לנטפרי (אני מסכים לחלק מהביקורת שנכתבה עליהם, אבל עדיין התועלת שהם מביאים, גדולה מהביקורת). אני לא מבין את הבקשה להתערב במריבה בין גופי הסינון, כל עוד איננו יודעים היטב את טענות שני הצדדים, אין לנו להתערב לאף אחד מהצדדים, והם צריכים לפתור את מחלוקתם כדרך יראי ה'.

עוד משם:

אין שום תביעה על נטפרי אלא על הספקים המשווקים אותה (RL ו-019) בגין שימוש במוצר המפר פטנט של נטספארק (לטענת העו"ד שלהם שיתכן שרק מנסה להפחיד אותם וכו'). וכפי שכתבתי לעיל יתכבדו הצדדים לברר טענותיהם בפני בי"ד/בימ"ש ויעדכנו אותנו בתוצאות. אבל, הזעקה כעת (מצד נטפרי) לא הייתה על נסיון לסגור אותם לאלתר (לא היה נסיון כזה מאחר והאיומים של העו"ד הם בס"ה כתיבה משפטית מקובלת במקרים כגון דא והם יודעים זאת היטב כך שיש עוד זמן רב עד שהנושא יגיע לבימ"ש אם בכלל וגם אז אף שופט נורמלי לא ייתן צו מניעה להפסקת ההפרה ע"ס ראיות לכאורה ובפרט אם שתי החברות (שהן הנתבעות) יבהירו שעיקר פעילותן תלויה במוצר הזה שנקרא נטפרי ושהפסקת שיווקו תגרום להן למכה אנושה שספק אם הן תשתקמנה ממנה אם וכאשר יזכו במשפט, אבל נטפרי כבר מיהרו לפתוח בקמפיין ברשת (כולל כאן בפורום - אין גבול לחוצפה - האסור לשיטתם) כולל איסוף תרומות למערכה המשפטית (ממש עמותה ללא כוונות רווח)...

משרדי

משתמש פעיל
חתמתי.
ולמי שלא מבין מה מטרת העצומה-אני מביא את מה שכתבתי בפורום של נטפרי
חוץ מכסף יש את העצומה שלא עולה שקל, יש פה עניין של הבעת תמיכה, נתינת גב, ותמיכה ציבורית בנטפרי ובמנהליה.

נציגי XXXXXXX חורשים כל פוסט ובדיל מידע המתפרסם בהקשר למאבק הזה, ובוחנים את המשך הצעדים בהם ינקטו.
ולכן חשובה הבעת תמיכה רחבה שאולי תגרום להם לרדת מהעץ בהבינם כי הם נלחמים בציבור עצמו

עימוד ספרים

משתמש פעיל
@עימוד ספרים מכמות ההודעות ותוכנן, אני מתחיל לחשוב שאתה עובד בשירות נטספרק,
אני לא סתם עובד של נטספרק
אני עומד בראש השלוחה שלהם ששמה לה למטרה לדרדר את הציבור החרדי לעברי פי פחת.
לא ננוח ולא נשקוט עד שאחרון בני הציבור החרדי יערוק לאתרוג/רימון כך נוכל להוציא לפועל את זממנו.
:D:):p;):cool:

vhsvchch

משתמש מקצוען
לא ננוח ולא נשקוט עד שאחרון בני הציבור החרדי יערוק לאתרוג/רימון כך נוכל להוציא לפועל את זממנו.
עצוב.

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
אז הייתה לי היום שיחה עם אחד הרבנים שנתן בזמנו תמיכה לפרי ההדר, ושאלתי אותו על העניין וכה היו דבריו, ניסיתי לדבר על לב אנשי החברה וללא הצלחה הם התחמקו ממני...

ועכשיו שהתובעים הוכיחו מה ומי הם שכל אחד יגיד מה בא לו על נטפרי.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
סוף סוף אתה אומר משהו אמיתי!!

פנטזיה 3D

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
תגובה חובבנית וצינית,
אני דווקא כן רואה את עצמי בשירות נטפרי, אני מניח שיש כאן כמה עשרות (אם לא יותר) כאלה שחושבים ככה, כי בשבילנו זה הצלת הדור כפשוטו, אתה מוזמן להצטרף.

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
@עימוד ספרים
כתבתי קודם ואצטט:
"גם לו יש כאן הפרה של פטנט, הרי שמדובר בהפרה של הפטנט מבחינה משפטית יבשה בלבד, ברור לכל בר דעת שאף אחד לא ניסה להעתיק מהם וכדו', אחרת נטפרי לא הייתה במקום בו היא נמצאת...
ולכן, תביעה כזו גם אם צודקת משפטית, הרי שהיא באה לעולם בשביל מטרה אחת: לגרום נזקים לנטפרי, ולא כתגובה ל"עוול" שנטפרי גרמה בשימוש ב"פטנט"."

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
כיון שלא ניחנתי בכשרון כתיבה, אאלץ להביא דברים מפורום אחר, מקווה שבכך תובהר עמדתי:

הרעש הזה שצובר תאוצה בכמה פורומים, מקומם אותי קצת.
יש כאן דין תורה בין נטספארק לנטפרי, נטפרי רץ להציג את הצד שלו בדין תורה קבל עם ועדה בזמן שנטספארק עשה זאת במכתבים אישיים וענייניים. ילכו נא שני הצדדים לפני הדיינים, וידונו בפניהם כדת וכדין, ושלום על ישראל, כמנהג יהודים יראים ושלמים. אבל נטפרי מעוניינים להפוך את המריבה שלהם עם נטספארק למלחמת קדש של הקדושה מול הסט"א, כדרכם של כל הפועלים "אך ורק לשם שמים" ועל דא קא בכינא.
פשיטא ואצ"ל, שאני מאד בעד הרחבת שוק הסינון והגברת התחרות, מה שגורם לשדרוג הסינונים הן בכשרות והן בנוחות שימוש, וה' יעזור שהשוק יתרחב יותר ויותר, ואף אחד לא יקח פטרונות על היידישקייט (כולנו רואים איך זה נראה כשיש פטרון אחד בשוק הפלאפונים הכשרים, כמבואר באשכול הסמוך).

עוד משם:

ממה שנ"ל עד כה הוא שאכן ישנה תחרות בין שתי חברות (אני לא קונה את כסות ה'עמותה לשם שמים' של נטפרי) שבמסגרתה מנסה אחת מהן לטעון לבעלות על הפטנט. ובכן יתכבדו הצדדים וידונו בבי"ד/בימ"ש כאוות נפשם ושיודיעו לנו אח"כ מי ניצח (רמז: תיקים כאלו נסגרים בד"כ בפשרה מחוץ לביהמ"ש). רק שנראה כאילו נטפרי מנסים לחגוג על העניין ולקדש מלחמת ג'יהאד נגד המתחרים העסקיים שלהם וזה מריח פחות טוב מעו"ד שעושה את עבודתו ומאיים בתביעה על מה שנראה לו כהפרת פטנט גם אם למתבונן מהצד זה לא נראה כך בשביל זה יש מערכת רישום ומערכת משפט שיכריעו.

עוד משם:

אני חושב שבלי להכיר את האנשים שעומדים מאחורי המיזם מקרוב, אי אפשר לחרוץ את דינם אם הם פועלים לשם שמים או למטרות אישיות. וצריך מאד להיזהר בלשון הרע או מוציא שם רע. היותם עמותה לא מהוה הוכחה, יש אלפי עמותות שהעומדים בראשם עושים הרבה מאד כסף וכבוד, מאיתנו ומתורמים. אבל מאידך ללא ספק (וזה החלק החשוב) הצרכנים מקבלים מהם שירות איכותי וידידותי, שירות שמאפשר לאנשים מאמינים בבורא עולם ואמונים על תורתו לחיות בתוך העולם העכור שורץ תאוות וכפירה. ללא ספק הם העלו את מושגי החסימה, וב"ה ניכר שכל חברות הסינון פועלים ללא הרף לשכלל את החסימות. בשבלינו זה רק ברכה.

ולמרות ההערכה הרבה לנטפרי (אני מסכים לחלק מהביקורת שנכתבה עליהם, אבל עדיין התועלת שהם מביאים, גדולה מהביקורת). אני לא מבין את הבקשה להתערב במריבה בין גופי הסינון, כל עוד איננו יודעים היטב את טענות שני הצדדים, אין לנו להתערב לאף אחד מהצדדים, והם צריכים לפתור את מחלוקתם כדרך יראי ה'.

עוד משם:

אין שום תביעה על נטפרי אלא על הספקים המשווקים אותה (RL ו-019) בגין שימוש במוצר המפר פטנט של נטספארק (לטענת העו"ד שלהם שיתכן שרק מנסה להפחיד אותם וכו'). וכפי שכתבתי לעיל יתכבדו הצדדים לברר טענותיהם בפני בי"ד/בימ"ש ויעדכנו אותנו בתוצאות. אבל, הזעקה כעת (מצד נטפרי) לא הייתה על נסיון לסגור אותם לאלתר (לא היה נסיון כזה מאחר והאיומים של העו"ד הם בס"ה כתיבה משפטית מקובלת במקרים כגון דא והם יודעים זאת היטב כך שיש עוד זמן רב עד שהנושא יגיע לבימ"ש אם בכלל וגם אז אף שופט נורמלי לא ייתן צו מניעה להפסקת ההפרה ע"ס ראיות לכאורה ובפרט אם שתי החברות (שהן הנתבעות) יבהירו שעיקר פעילותן תלויה במוצר הזה שנקרא נטפרי ושהפסקת שיווקו תגרום להן למכה אנושה שספק אם הן תשתקמנה ממנה אם וכאשר יזכו במשפט, אבל נטפרי כבר מיהרו לפתוח בקמפיין ברשת (כולל כאן בפורום - אין גבול לחוצפה - האסור לשיטתם) כולל איסוף תרומות למערכה המשפטית (ממש עמותה ללא כוונות רווח)...
שמע, אני מסכים אתך בדבר אחד. להאחז בשקר לבד מול כל האמת, זה דבר לא פשוט, לכן טוב שהבאת את הציטוטים השקריים האלו, אחרת בינינו, במה תאחז?
ולא יודע למה, אבל יש לי הרגשה שהציטוטים שלך מגיעים מאיזה פורום כזה של חבר'ה דתילונים כאלו...
אם אני טועה ואתה באמת אומר הכל מתמימות, אני מזמין אותך לעימות מכובד, אחד על אחד...

popsi

משתמש פעיל
חתמתי.
ולמי שלא מבין מה מטרת העצומה-אני מביא את מה שכתבתי בפורום של נטפרי
חוץ מכסף יש את העצומה שלא עולה שקל, יש פה עניין של הבעת תמיכה, נתינת גב, ותמיכה ציבורית בנטפרי ובמנהליה.

נציגי XXXXXXX חורשים כל פוסט ובדיל מידע המתפרסם בהקשר למאבק הזה, ובוחנים את המשך הצעדים בהם ינקטו.
ולכן חשובה הבעת תמיכה רחבה שאולי תגרום להם לרדת מהעץ בהבינם כי הם נלחמים בציבור עצמו
באם כותרת העצומה היתה תמיכה וגב לנטפרי אתה צודק, אבל כשכותרת העצומה הוא פניה לאתרוג להסיר את התביעה, זה לא רק לא במקום אלא גורם נזק כבד.
הרי במידה ואתרוג יקבלו פיק ברכיים ולא ימשיכו את ההליך הרי שהאיום התביעה תישאר ברקע כל הזמן וזה ישליך מאוד על התפתחות של נטפרי, לכן לטובת הענין יש להסיר את הנושא מעל סדר היום ורק דרך בית המשפט.

גם באם אין תביעה, נטפרי יכולה לפנות לרשם הפטנטים ו/או לבית המשפט בבקשה לביטול הפטנט.

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
בית המשפט לא שווה כקליפת השום ביחס ללחץ תקשורתי.

ובעיקר כולם פה קשובים למנהל נטפרי ברגע שיוחלט על סגירת העצומה או משהו דומה, זה יקרה !

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
באם כותרת העצומה היתה תמיכה וגב לנטפרי אתה צודק, אבל כשכותרת העצומה הוא פניה לאתרוג להסיר את התביעה, זה לא רק לא במקום אלא גורם נזק כבד.
הרי במידה ואתרוג יקבלו פיק ברכיים ולא ימשיכו את ההליך הרי שהאיום התביעה תישאר ברקע כל הזמן וזה ישליך מאוד על התפתחות של נטפרי, לכן לטובת הענין יש להסיר את הנושא מעל סדר היום ורק דרך בית המשפט.

גם באם אין תביעה, נטפרי יכולה לפנות לרשם הפטנטים ו/או לבית המשפט בבקשה לביטול הפטנט.
אם היה מדובר בעסק מול עסק, אז אני מבין, אבל כשמדובר בבית חולים פרטי שיוצא נגד ארגון הצלה או עזר מציון, הסיפור הוא קודם כל ציבורי, כי גוף שכולו עזרה וחסד ציבורי, כל פגיעה בו, היא פגיעה קולקטיבית בציבור שעומד מאחוריו, נאחז בו ואוחז בו.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה