עזרה עצומה להסרת איום התביעה נגד נטפרי

מצב
הנושא נעול.

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
לעת עתה, מצדם של התובעים הסכסוך מתנהל בדרכים המקובלות, קרי שליחת מכתב ע"י עו"ד ובו פירוט התביעה.
מנהל נטפרי חולק עליך:
אם יש פה טענה פונים לנטפרי בצורה נורמלית קודם.
אם נטפרי לא מתייחסים אז פונים לתבוע את נטפרי עצמם.
לא רצים לסבך את נטפרי עם הספקים.
ועיין עוד שם.

דוקא מצד תומכי נטפרי [לא הנהלת נטפרי] הסכסוך מתנהל בבריונות, בעצומות, באיומי נטישה, ובזעקות גיוואלד.
מכתיבת תגובות בפרוג (נזעמות ונלהמות ככל שתהיינה), חתימות בעצומה ותרומות לשם שמים - אף אחד לא ניזוק.
עוד לא שמעתי על מישהו שהלך ונתן מכות בבריונות אכזרית לבעלי התביעה.
איך מישהו כתב כאן? כשכואב - צועקים. זה מה יש.

יענקי R

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בעמוד העצומה יש סרטון, ואני כלקוח רימון לא מצליח לראות אותו....
האם משהו יכול להביא את הכתובת המדיוקת שלו?

יענקי R

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בקרוב ממש...
בעז"ה...
זה די מורכב, אבל כפי שכבר כתבתי כמה פעמים וכו' ואכ"מ וכו'.

ובשורה תחתונה, חובת השתתפות במאבק של נטפרי הוא לא תלוי חסימה זו או אחרת, זה הזכות שיהא נטפרי. וגם אני רוצה שיהיה נטפרי כמו המון לקוחות של חברות אחרות.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
חתמתי, בברכת כתיבה וחתימה טובה.

mat

------- Magicode -------
לא חתמתי, ואין לי כוונה לחתום.

סכסוך על רקע עסקי בין חברות דינו להיפתר בדרכים המקובלות.

אם לטענת נטפרי אין שום בסיס לתחילת תביעה, יתכבדו לפנות לעורך דין שינסח מכתב [בעלות של עד- 1,000 ש"ח] שיבהיר את עמדתם.

עשיית עליהום ציבורי כלפי חברה הטוענת להפרת זכויות הוא מעשה מכוער, ק"ו כשעושים שימוש צדקני בהצלה הרוחנית של נטפרי.

אין לי בעיה שאתה דן את נטספארק לכף זכות.
אבל אם כבר אתה אדם שמתאמץ למצוא צד זכות למה לדון את נטפרי לכף חובה?
ביררת כמה עולה עורך דין בתחום הזה? יש לך בכלל מושג?

יוסף שטיין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
לעת עתה, מצדם של התובעים הסכסוך מתנהל בדרכים המקובלות, קרי שליחת מכתב ע"י עו"ד ובו פירוט התביעה.

דוקא מצד תומכי נטפרי [לא הנהלת נטפרי] הסכסוך מתנהל בבריונות, בעצומות, באיומי נטישה, ובזעקות גיוואלד.

מציע להנהלת נטפרי להתעשת, להגיב לתביעה בדרכים המקובלות, ולסגור את הסיפור.

אתה מחוצף!!!

אין לך נטפרי ואתה לא יודע מה זה.

לעת עתה כדאי שתיקח לתשומת לב כמה נקודות חשובות.

1. אתרוג מנהלת מסע השמצה ולחץ מטורף על כל מתנתק, הטרטור שטרטרו אותי והחקירות שתי וערב למה עברתי, והשמצות הגרופות, בנטפרי גונבים לך את כל הנתונים, אתה פרוץ וחשוף לכל העולם, ועוד כהנה וכנה רבות, ולא רק אני קיבלתי את השיחות הללו אלא גם חברי וידידי, בצורה מגעילה מאוד, שמהווה מעשה בלתי חוקית, מוסרי, והלכתי. ולכשיחשפו ההקלטות כאן, תסמרו שערות ראשיכם, לאיזה דיוטה התחתונה שאפשר לרדת במסגרת תחרות.

2. אני מכיר את מערכת המשפט, וישנם סדרים איך לתבוע הפרת פטנט, כלל ראשון, פונים למפיר, ומודיעים לו שהוא מפר פטנט, ומבקשים ממנו לאלתר להפסיק להשתמש בפטנט, 2. באם המפיר עומד במריו, שולחים מכתב איום על פנייה בבית המשפט, או לחלופין מגשים תביעה, או צו מניעה מידית, שהמפיר יפסיק להשתמש בפטנט, לפי הפרסומים לעת עתה לא נעשה שום שלב מהשלבים המוקדמים הנ"ל.

3. מעיקר ההיגיון שמערכת סינון חרדי שטוען על זכויות, יתבע בבי"ד, מדוע רצים לבית המשפט.

4. גם אם הוחלט לפנות לספקים, אף שהם רק משמשים כפלטפורמה לנטפרי, הרי שתחילה עליהם להודיע יפה, שהפטנט מופר ע"י נטפרי ולדרוש יפה להפסיק השיתו"פ, בכו"א זו חוצפה גדולה ואנטי חוקתי להעיז לדרוש את רשימת הלקוחות על פרטיהם, דבר שנוגד את החוק ממש, ואף ונניח שהם משתפים פעולה עם מפיר פטנט, לזה יש להם הזכות לקבל את פרטי המתחברים? חוצפה.

5. אבל האמת לאמיתה הבעיה האמתי, זה לא מאהבת נטפרי, נטפרי לא היה כמה שנים נכבדות שרק אתרוג ונתיב שלטו בשוק, אלא הבעיה של אתרוג זה שרוב משתמשי נטפרי הם אתרוגיים לשעבר, שפשוט אוכזבו ע"י אתרוג, טרם המהפכה שהם עשו מאוחר מידי, ולא מספיק מידי.
א. שירות לקוחות גרוע ביותר, המתנה אין סופית ע"מ לתקן נפילות.
ב. חוסר העקביות ברמת הסינון ושינויים כל שני וחמישי, ואפשרות להוריד ולעלות ולהוריד את רמת הסינון.
ג. הכי חמור לאחר שהתרעתה על אתר בעייתי, דוגמה אמתית - שידור חי של חוף ים פרוץ 24 שעות, והתרעות חוזרות ונשנות, לקח להם כמה שבועות לפחות לחסום את האתר.
ד. סוגרים את שצריך להיות פתוח ופותחים את שצריך להיות סגור.
ה. וכשביררתי מאחורי הקלעים למה זה ככה, ענו לי מבפנים שם, שאין מספיק רווח להעסיק עובדי שירות, לכן המענה הוא איטי והטיפול בבעיות איטי.

5. כרגע נטפרי לא מנהל שום מלחמת חורמה, היא רק הודיעה למשתמשים את המציאות, וכרגע התנהלות הרשמית של נטפרי זה רק בקשת תרומה להתמודדות משפטית.

6. מי שכן מתקוממים ומוכנים לנהל מלחמת חורמה, והחרמות וכו', זה המשתמשים על דעתם בלבד, ורק על דעתם, וזה משום שהם מבינים את מה שאתה לא מבין, וכנראה כי אין לך נטפרי.

7. עוד נקודה חשובה, שהמנהלים של נטפרי עומדים על כך שאין כאן שום הפרת יוצרים, וכל מי משבין את ההליך הטכלנוגי יכול להיווכח בכך בקלות.

8. כולנו יודעים שהרעיון של נטפרי זה לא רובוט הסינון של אתרוג, אלא מערכת האנושית שבודקת 24 שעות את התמונות, האתרים, והסרטונים, ושאר הפיתוחים המוצלחים של נטפרי, כמו ויי פריי, ודיאו טוב, תוכנות נטפרי, ועוד ועוד.

נערך לאחרונה ב:

עימוד ספרים

משתמש פעיל
אין לי בעיה שאתה דן את נטספארק לכף זכות.
אבל אם כבר אתה אדם שמתאמץ למצוא צד זכות למה לדון את נטפרי לכף חובה?
ביררת כמה עולה עורך דין בתחום הזה? יש לך בכלל מושג?
ככל ש[לשיטתכם] מדובר בפייק תביעה, כזו שבכלל לא מתחילה, אין צורך ביותר ממכתב בנאלי מעו"ד שעלותו כנ"ל.

במידה ומדובר בענין עדין ומורכב, כזה שדורש את טובי העו"ד להוכיח את חפותכם, למרבה הצער לא תהיה ברירה אלא לעשות בהם שימוש, אלו החיים וזו צורת ההתנהלות של חברה תקינה.

לא הוגן ולא מועיל לזעוק חמס ולהתקרבן כנגד נוסח תביעה לגיטימי שהוגש בצורה לגיטימית לגורמים הלגיטימיים.

mat

------- Magicode -------
ככל ש[לשיטתכם] מדובר בפייק תביעה, כזו שבכלל לא מתחילה, אין צורך ביותר ממכתב בנאלי מעו"ד שעלותו כנ"ל.

במידה ומדובר בענין עדין ומורכב, כזה שדורש את טובי העו"ד להוכיח את חפותכם, למרבה הצער לא תהיה ברירה אלא לעשות בהם שימוש, אלו החיים וזו צורת ההתנהלות של חברה תקינה.

לא הוגן ולא מועיל לזעוק חמס ולהתקרבן כנגד נוסח תביעה לגיטימי שהוגש בצורה לגיטימית לגורמים הלגיטימיים.

שוב פעם דנת לכף חובה. ודווקא צד מסוים.
תתקשר לעורך דין בתחום. ותשאל אותו האם גם אם אתה צודק בתביעה. אפשר לעשות את מה שאמרת.

אני יביא לך ציטוטים מהעורך דין שכתב את המכתב ד"ר יואב אסטרייכר.

זה המקור
http://www.telecomnews.co.il/יזם-שיוצא-לארה-ב-מקבל-במתנה-בכל-מקרה-תביעה-מ-טרולי-פטנטים.html

בכלל, לא יעזור אם היזם יתחיל להתווכח איתם ויכוחים בגישה של: "אין לי אחות" ו"הפטנטים שלך לא רלבנטיים למה שאני מפתח". מי שמתחיל במסלול ויכוח מהסוג הזה מול טרול הפטנטים גורם רק לדבר אחד: העו"ד התובע יעלה את הדרישות שלו ולא יהיה מוכן להתפשר על סכום נמוך.

נכון שזה אמריקה אבל זה נכון גם בארץ.

מרחבית

משתמש מקצוען

זו ידיעה או השערה?
בדקתם היטב אם אכן הדברים עובדים כפי טענתכם?
אדרבא, נא להמליץ על עו''ד טוב, המתמצא בתחום הנידון ועם ניסיון בדברים דומים, שמשוכנע שאם מדובר בפייק תביעה, מספיק שהוא יכתוב מכתב בנאלי בעלות נמוכה - והעניין ירד מהפרק!

(זה לא אומר, שכל הדרכים הותרו. זה לא אומר, שכל מה שכל אחד כתב כאן באשכולות היה ראוי להיכתב! רק מדגישה את הנקודה, שיש מצבים שגם אם אדם צודק וחף מפשע לגמרי, גם אם הוא קרבן לעלילה - הוא עלול להיות חסר אונים ולהינזק קשות בתוך מערכת 'הצדק'!).

נערך לאחרונה ב:

יוסף שטיין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית

שוב אתה מדברר את הנהלת רימון.
באם יש להם תביעה שיבואו לבי"ד ויתבעו את נטפרי,
היה ואם קבלו אישור לתבוע את הפרת הפטנט בבית המשפט, יתבעו את המפיר.
והיה ואם המפיר אינו מתייחס שיתבעו את משתפי הפעולה,
והיה ואם שניהם אינם משתפים פעולה, שיגיש צו מניעה בשימוש בפטנט.
והיה עם הנהלת רימון מוכנים להשקיע את כספם בתביעות סרק במקום בפיתוחים, ושיפורים, וביח"ץ כמקודם, אזי יעמדו משתמשי נטפרי, להפעיל את מיטב הנשק המקובל במקרי סכסוך, קרי: חרמות, התרמות, מאבק משפטי, מאבק ציבורי, וכו'.
ככל מאבק על התובע לדעת כי הוא אינו יכול לקבוע את כלל התנהלות הסכסוך במקומות הנוחים לו, עליו לקחת בחשבון את כלל ההשלכות.

בהצלחה באיבוד הרסן.

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
העמוד של העצומה נשאר אצלי פתוח בדפדפן. מידי פעם אני נהנית לרענן את הדף ולראות כמה חתימות נוספו... בכל פעם נוספות בערך 10 חתימות!

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
לא חתמתי, ואין לי כוונה לחתום.

סכסוך על רקע עסקי בין חברות דינו להיפתר בדרכים המקובלות.

אם לטענת נטפרי אין שום בסיס לתחילת תביעה, יתכבדו לפנות לעורך דין שינסח מכתב [בעלות של עד- 1,000 ש"ח] שיבהיר את עמדתם.

עשיית עליהום ציבורי כלפי חברה הטוענת להפרת זכויות הוא מעשה מכוער, ק"ו כשעושים שימוש צדקני בהצלה הרוחנית של נטפרי.
על רקע עסקי??? אתה באמת חושב/יודע שנטפרי זה עסק?? מאיזה כוכב נחתת בדיוק???
מכתב בעלות 1000 ש"ח? של איזה עו"ד? עיסאם אבו מסטול מעזה? או מחמוד אבו חליל מחברון?
וכי נראה לכבודו שכשמדובר באיום כזה מסוכן על ארגון שבלעדיו מיליוני תמונות לא צנועות עד מלוכלכות יעברו דרך העיניים של כולנו מספיק יהיה ללכת לעו"ד ברמה בינונית ומטה???
רק הבטה בחומר ולימוד העיניין עולה כמה עשרות, אז מאיפה שלפת את המחירון שלך?!

עליהום ציבורי? בטח! אתה יודע למה? כי נטפרי זו לא חברה, נטפרי זה הציבור עצמו, ואתה גם יודע את זה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה