דרוש מידע עלות ביטוח משכנתא

sherit

משתמש פעיל
צילום מקצועי
יש גם את מנורה עם פרמיה של כ-66 ש"ח אם מקבלים אישור ל-60% הנחה
אצלי מגדל ומנורה יצאו הכי זולות. יכול להיות שבישירים- ביטוח ישיר aig יהיה יותר זול. לא יודעת.
בישירים בטוח יותר זול אבל איזה שירות יקבלו???
בטוח לא שירות של סוכן טוב....

בתיה כ.

משתמש צעיר
@אמא ועוד..
רק ביטוח חיים ללא מבנה

1662984247607.png

liatasulin

משתמש חדש
מציעה לך לבדוק עם הפניקס, יש להם אחלה שירות אמין ומקצועי, תעשי את הבירורים ותראי שהם הכי משתלמים, בנוסף לזה הבנתי שניתן לקבל הטבת הצטרפות של עד חודשיים מתנה שזה שווה ממש!

bnoya

משתמש מקצוען
מציעה לך לבדוק עם הפניקס, יש להם אחלה שירות אמין ומקצועי, תעשי את הבירורים ותראי שהם הכי משתלמים, בנוסף לזה הבנתי שניתן לקבל הטבת הצטרפות של עד חודשיים מתנה שזה שווה ממש!
בשונה ממך, ממש לא ממליצה, השירות שלהם בזמן האחרון על הפנים, בכל אופן בעבודה שלי מולם.

רעות32

משתמש חדש
תמיד עדיף לעשות סבב טלפונים בין כמה חברות ביטוח לקחת הצעות מחיר ולראות מה התנאים וכו..
כשאנחנו בדקנו הפניקס יצא הכי זול ומשתלם.

דנה מאור

משתמש חדש
תעשה סקר שוק רק ככה תדע, זה מה שאני עשיתי ותבדוק טוב טוב את הפוליסות סגרתי בהפניקס אחרי הרבה המלצות עליהם כי הכיסוי שלהם הכי רחב ובנוסף קיבלתי הטבת הצטרפות

sherit

משתמש פעיל
צילום מקצועי
תעשה סקר שוק רק ככה תדע, זה מה שאני עשיתי ותבדוק טוב טוב את הפוליסות סגרתי בהפניקס אחרי הרבה המלצות עליהם כי הכיסוי שלהם הכי רחב ובנוסף קיבלתי הטבת הצטרפות

תעשו גם סקר שוק של לקוחות מרוצים בנושא של תביעות...
אם את רוצה סול לכי לישירים...
אם את רוצה חברת ביטוח שיהיה לך מענה גם כשדברים לא זורמים כמו שהחברת ביטוח רוצה שיהיה לך מישהו שיעמוד מאחרויך ונותן שירות
מסקר שוק שאני עשיתי לפני שנה כשקנינו דירה מי שקנה מסוכן טוב שברר עליו קודם מרוצה מי שלא יש הרבה סיפורים על חוסר שירות כשמגיע לתביעות / בעיות גביה וכל דבר שלא הולך כשורה...

המלצה שלי תבררו על סוכן טוב דברו עם לקוחות שלו תשמעו שהם מרוצים ותבקשו ממנו הצעת מחיר

בקשר להפניקס ספציפית אני מכירה כמה וכמה סיפורים של מקרים שהם העבירו לטיפול משפטי כי טענו שהבן אדם לא משלם כלבן אדם היה הוכחות שהוא שילם באשראי (מה שאומר שהפניקס גבו ממנו את הכסף). הבן אדם שאני מכירה פנה לעורך דין ששלח את כל המסמכים לעו"ד של הפניקס שמיד ביטל את התביעה ושילם לו פיצועים על עגמת נפש...

שוב אם אתם רוצים פוליסה זולה לכו לישירים אם אתם רוצים שירות לכו לסוכן...

bnoya

משתמש מקצוען
איזה כיסוי רחב הם נותנים?
מדובר בפוליסות תקניות שכוללות כיסויים שווים
כולם היום נותנים צד ג'
בביטוח חיים אין יותר ידי כיסויים חוץ מכיסוי למקרה מוות ח"ו

מורן בכר

משתמש חדש
ממליצה לבדוק עם הפניקס השירות שלהם מקצועי וינחו אתכם למסלול הכי נכון לכם , ירדו אתכם לקצת יותר פרטים בכדי שתהיו סגורים על הכל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה