עזרה עכברים הצילו

דפוס פוסטר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
@תמהונית עשית מה שהמלצתי אתמול? כי אם כן, היית כבר מדווחת שנלכד.

ואם את מישהו מעניין, יש לי תמונה של החולדה שנלכדה אצלנו... אחד מתוך השניים שתפסנו.

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אצלי נכון לעכשיו תפסתי כבר איזה 6 עכברים (או חולדות??),
כנראה שאין מנוס ממדביר, אבל מה יעשה המדביר? אני גר קומה 3 (!) הם כנראה מטפסים על הקירות??
מדביר טוב מטפל בשורש הבעיה
אצל ההורים שלי ראו כמה בחלון, והמדביר אמר שכל הבניין נגוע. שם רעל בקנים שלהם, גזם את הצמחיה שהסתירה אותם, ונתן הוראות למניעת חזרתם.
ובגלל שהתברר שזה בעיה של הבניין ולא הדירה הספציפית- וועד הבית שילם.

משתמשת פרוג

משתמש רשום
אצלינו המלכודת פח לא עזרה איכשהוא הבמבה שהיתה בפנים הסתובבה בסוף בארונות בגדים ומתחת למיטות.
לוינו מגמח מדבקה ללכידת עכברים שמנו על זה גבינה צהובה ובמבות ולמחרת מצאנו את העכשיו חי דבוק.
לאחר מכן נודע לנו על התסגולה של התמונה כמובן שזה תולה עד היום ויש ב"ה שקט ושלוה.

חלון הזדמנות

משתמש פעיל
פעם פעם שמנו רעל. עבד יופי.
העכבר נמצא על הרצפה לגמרי יופי...

הרמנו אותו בחדוות ניצחון באמצעות קופסא ישנה (בני הבית ברחו מהשטח כמובן) וניגשנו לדלת עם השלל.
לצערנו, בפתח עמדה שכנה שבדיוק עמדה לדפוק אצלנו. את צרחות האימה שנשמעו מקבלת הפנים החגיגית אין צורך לתאר. :eek: :)

גאוניתוש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני גרה בבית קרקע והתגלו אצלנו בבית עכברונים קטנים... שמנו מלכודות וכל יום נתפסו כמה (משהו מזעזע)... עד שבעלי דיבר עם מדביר ופיזרנו רעל עכברים ברעפים ובחצר (מקום שאין לילדים גישה) וכמובן תלינו את התמונה של הרב של העכברים וב"ה מאז לא ראינו עוד עכברים ויהי רצון שגם לא ניראה...
בהצלחה.

גאוניתוש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בתוך המלכודת הנחנו גבינה צהובה והעכבר נתפס יופי...

RUSI10

משתמש מקצוען
אפשר לקנות רעל בטמבור ולשים לבד זה רבע ממחיר שלוקח מדביר
מה שהכי חשוב גם במלכודת וגם ברעל לא לגוע בידיים, להתעסק רק עם כפפות

הדברה זה לא משחק ילדים!!!!!!!

אתם לא יודעים לאן ילדים מצליחים להגיע ומה הם מסוגלים להכניס לפה!

ישראל מיכאל

משתמש מקצוען
לקנות מלכודת טובה. לשים בפנים חתיכת במבה / חתיכת לחם קטנטנה מרוחה בחמאת בוטנים
לא כדאי לשים גבינה, הריח של החמאת בוטנים מגרה אותם להיכנס, ולא שים חתיכה מידי גדולה, כי אז
לחם עם שמן זית גם טוב מאוד,
לי היה תקופה שכל יום לכדתי עכבר בבית למשך כמה וכמה ימים פשוט לקננות מלכודת ברזל גדולה עם שמן זית או מלפפון בפנים.
בהצלחה!!!

חושב מחדש

משתמש מקצוען
דווקא בד"כ אתה משחק פה בפורום את התפקיד של הגבר...
או שזה היה בשביל אשתך?!;););)
אני לא משחק גבר - אני גבר!!
ומכהן כבר עשרות שנים בתפקיד קוטל החרקים בביתנו ובמשרדנו,
אבל מצד שני לא מחבב לראות חרקים לפני האוכל... מעדיף להגיע עם מחשבות על יופי הטבע מאשר על דברים פחות נעימים.

;)

ישראל מיכאל

משתמש מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה