עידכוני ווינדוס

שירה כ

משתמש פעיל
זה הגיוני שווינדוס שולח עידכונים למחשב כל הזמן?
אבל כל הזמן!
האם כדאי תמיד להתקין את העידכונים?
(כי פעם שמעתי שלפעמים ההתקנים האלה מאטים את המחשב, או גורמים דברים אחרים שלא טובים למחשב)
תודה!

משתדל להיות טוב

משתמש מקצוען
לי הם גם שלחו אבל לא שאלו אותי אם אני רוצה לעדכן פשוט שכיביתי את המחשב זה התעדכן.
ובאמת זה שיבש לי כל פעם שאני מדליק את המחשב ונכנס למייל הוא דורש שוב סיסמה והכול מחדש

P-E-B-C-a"C

משתמש מקצוען
D I G I T A L
זו שאלה קצת מורכבת, כי בעיקרון העדכונים של וונידוס אמורים לייעל את המחשב ולפעמים הם גם מכילים עדכוני אבטחה שלפעמים הם באמת קריטיים.

בתכלס, למייקרוסופט יש ים פאדיחות ובאמת יש להם עדכונים שדופקים דברים מסויימים (לדומגא, לאחרונה יצא להם עדכון שעושה שכל פעם ששולחים הדפסה למדפסת של חברה מסויימת, לא זוכר כרגע איזה, אז זה עושה מסך כחול למחשב) אבל בסופו של דבר בדרך כלל הם מתי שהוא קולטים את הפאדיחה שלהם ומוציאים אחרי זה עדכון שמתקן את התקלה שהם יצרו.

אז לדעתי, אם אתם לא יודעים איזה עדכון לעדכן ואיזה לא, אז פשוט לעדכן באופן גורף, אחרת - ככה או ככה עלולות לצוץ לכם תקלות

מאה100

משתמש מקצוען
אני טוענת שלעדכן תמיד כדאי. למי שרוצה מחשב עדכני.
אם יש בעיות השרות לקוחות שלהם זמין תמיד לכ-ל בעיה ושאלה.

אבל באמת לא אמור להישלח כל הזמן. יכול להיות שהעדכונים תכלס נכשלים והמחשב כל הזמן מנסה שוב.

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
מי שרוצה לבטל את העידכונים יכול בקלות בהגדרות של נטפרי לבטל את העידכונים.

שירה כ

משתמש פעיל
(לדומגא, לאחרונה יצא להם עדכון שעושה שכל פעם ששולחים הדפסה למדפסת של חברה מסויימת, לא זוכר כרגע איזה, אז זה עושה מסך כחול למחשב)
כן, זה קרה לי במחשב במשרד..., עם מדפסת של kyocera
לכן חשבתי אולי גם העידכונים שקורים למחשב הם לא לא תמיד טובים...
תכלס, להתקין או לא?

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
אני חושב שלא כדאי לעדכן אוטומטית. יש יותר סיכויים לתקלות.
ייתכן ומידי פעם כדאי לעדכן.

יש תוכנה לחסימת עדכוני ווינדוס:
https://www.jumbomail.me /j/YwS8_nHrAkStmrF
להסיר את הריוח.

P-E-B-C-a"C

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אני חושב שלא כדאי לעדכן אוטומטית. יש יותר סיכויים לתקלות.
ייתכן ומידי פעם כדאי לעדכן.

יש תוכנה לחסימת עדכוני ווינדוס:
https://www.jumbomail.me /j/YwS8_nHrAkStmrF
להסיר את הריוח.

מפליא אותי לשמוע שאתה חושב שעדיף שלא לעדכן בכלל מאשר לעדכן הכל.

הרי יש עדכוני אבטחה שהם קריטיים לפעמים ויש גם פעמים שמחשב לא מעודכן לא עובד עם תוכנות מסויימות או גירסאות מסויימות של תוכנות

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
מפליא אותי לשמוע שאתה חושב שעדיף שלא לעדכן בכלל מאשר לעדכן הכל.

הרי יש עדכוני אבטחה שהם קריטיים לפעמים ויש גם פעמים שמחשב לא מעודכן לא עובד עם תוכנות מסויימות או גירסאות מסויימות של תוכנות
כמה פעמים קרה לך שמחשב 'חטף' וירוס, או שתוכנה לא עבדה, בגלל שהמחשב לא היה מעודכן (לא מדבר על אנטי וירוס לא מעודכן), וכמה פעמים קרה לך שמחשב הפסיק לעבוד/ התחיל לעבוד לאאאאטטטט/ מסכים כחולים/ תוכנות הפסיקו לעלות/ לא מזהה התקנים/ מיליון ואחד בעיות אחרות, דוקא בגלל העדכונים? (תענה בכנות :) )

בכל מקרה, לא אמרתי לא לעדכן בכלל, אמרתי לא לעדכן אוטומטית, אפשר מידי פעם לעדכן, ואם אתה שואל אותי, מידי פעם להתקין מערכת הפעלה נקייה- גירסה חדשה.

זיסי פיליפ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
העדכונים על בסיס יומי שרואים זה בד"כ עדכונים של האנטי וירוס המובנה

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בנטפרי יש אפשרות לחסום עדכוני ווינדוס דרך האיזור אישי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה