עיצוב עזרה קטנה בתכנון

ב. רוזנפלד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
בחדר שינה יש שטח מבוזבז הייתי מוסיפה את החדר שירות לחדר שינה ועושה שם יחידת הורים ומחפשת מקום אחר לחדר שירות!
גם המטבח צריך תיקון דחוף זה ממש תכנון מינימלי אין ארונות גבוהים?

שרי ארנד

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
גם בחדרים אין תכנון מבחינת הריהוט והתאמתו לבני הבית, ממליצה לך לשבת עם מעצבת ולהתאים את התכנון והעיצוב בבית לפי הפרוגרמה והעדפות שלכם,
גם ככה משלמים הרבה כסף על שיפוץ, שווה לשלם כמה אלפים למעצבת בשביל לנצל את המקסימום מהדירה!

ilan p

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זה בינתיים התוכנית הקיימת, רוצה לשמוע מה יש לכם להגיד על זה כי לא אהבתי .
גם אני לא אהבתי -- זה לא הגיוני בבית כזה שהסלון יהיה בגודל של שירותים --לא מבין בתכנונים כאלו
תשאלי את המעצבות מה הם חושבות

ערוגת הבושם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
גם בחדרים אין תכנון מבחינת הריהוט והתאמתו לבני הבית, ממליצה לך לשבת עם מעצבת ולהתאים את התכנון והעיצוב בבית לפי הפרוגרמה והעדפות שלכם,
גם ככה משלמים הרבה כסף על שיפוץ, שווה לשלם כמה אלפים למעצבת בשביל לנצל את המקסימום מהדירה!
זה תוכנית של מעצבת

commit

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
מה השטח של הדירה?
נראה שניסו להכניס כאן דירת ארבעה חדרים בשטח של שלושה, או מקסימום 3.5.
כל החדרים קטנים מאוד, כולל הסלון.

commit

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
זה 80 מ"ר כולל המרפסת ובירושלים משתדלים להכניס כמה שיותר.
זה בערך 75 מטר, או אפילו פחות.
זה שטח של 3 חדרים סטנדרטית, ו3.5 חדרים צפופה.
אם את רוצה להכניס בשטח הזה 4 חדרים, תצטרכי לוותר על דברים אחרים.

ערוגת הבושם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אגב זה עוד תוכני שיש לי, אבל פה מורידים את החדר המחוזק וחבל לי עליו.

קבצים מצורפים

• אופציה 1.pdf
    KB 23.8 · צפיות: 4

ilan p

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אגב זה עוד תוכני שיש לי, אבל פה מורידים את החדר המחוזק וחבל לי עליו.
זה מקובל עליכם להכנס הביתה ישר לתוך השיש של המטבח ? --- מה גם שהמטבח ממש לא עובד
גם כל אופציה - היא עם שטחים אחרים -- עם ובלי מרפסות ---אפשר לעשות מה שרוצים ?
ולא חבל לבטל את מרפסת שפונה לנוף
ואם כבר הסקיצה הזאת --לא חבל על כל השטח של המסדרון שעושה חדר קטן כמו אמבטיה --הייתי כבר מוסיף את המסדרון לחדר ופותח דלת ליד החדר שנה הורים ----ולחדר הקיצוני נכנס מהסלון --כבר יותר הגיוני

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה