עזרה לתינוק יהודי סובל

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הקטן שלי בן חצי שנה.
חצי שנה שהוא סובל.

כשהוא נולד הבחנו שבכפות הידיים שלו יש כמו קילוף עור גדול עד שראו לו את הבשר בכפות הידיים:eek:
רופאת הילדים אמרה שזה כלום ושזה יעבור.

עד גיל 4 חודשים הופיעו לו כמין כתמים על הגוף שנראים כמו יובש חזק, מה שמענין הם לא הופיעו בקפלי הגוף, אלא על הבטן, הגב התחתון, על הזרועות, השוקיים וכן הלאה.
בגיל 4.5 חודשים הופיעו לו כתמים ונקודות על הפנים, הלכתי שוב לרופאת הילדים, היא אמרה שמדובר כנראה בתופעה אלרגנית ונתנה לי לתת לו פניסטיל ומשחה לפנים.
כשהסתיימה תקופת הטיפול, העור לא נהיה טוב יותר, אלא להפך, הופיעה לו על הראש כמין שכבה צהבהבה ומתקלפת שבמקומות שונים התהוותה מוגלה ודימום. הילד גרד את הראש ללא הפסקה, בד בבד הופיעה על הגוף פריחה קשה מאוד בעלת כתמים אדומים גדולים ומחוספסים ועוד תופעה מוזרה מאוד שאני לא יכולה לכתוב ע"ג הפורום, הילד צרח וגרד ללא הפסקה, לא היתה לי מנוחה, טסתי איתו לרופא עור, שאמר שזו סבוריאה ונתן לי סבון לראש ועוד 4 משחות לראש ולגוף, תקופת הטיפול התמשכה 10 ימים, שבסיומם הכל חזר.
חזרתי לרופא העור, שאמר שככה זה ואין מה לעשות, רופאת הילדים אמרה לי לבקש ממנו הפניה לארלוגולוג כדי לבדוק מה זה יכול להיות נסעתי איתו לפרופסור ידוע שאפילו לא הסתכל עליו, הוא מייד אמר לי זה לא אלרגיה, זו סבוריאה, כשהתעקשתי שיבדוק אותו גם בגוף, הוא חזר בו שאומנם זו לא אלרגיה אבל גם סבוריאה לא ושהטחול שלו מוגדל ועלי לטוס איתו לרופאת הילדים כדי לבצע בדיקת דם דחופה.
טסתי איתו לרופאת הילדים שטענה שמה שהוא מישש זה העצמות שלו ולא הטחול...

בקיצור, יש לי ילד יפה, מתוק, שמח שסובל!!! (השכנים מלמטה מתלוננים שהבחורות היקרות שלהם לא יכולות לישון כי אני מנדנדת אותו...)
מישהו מכיר תופעה כזו?
למי עלי לפנות כעת???

פרגית

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
יש רופאת עור מומחית מאד!!!!! ליד תחנה מרכזית.
שווה לך לנסות, היא מקבלת גם מקופות חולים.
ד"ר ליבשין: 02-5380528
בהצלחה!

יראת

משתמש מקצוען
פגשתי לפני כשנה משהי עם תינוק שנראה כמו התיאור שלך
היא גרה ברח' חזון דוד במודיעין עילית.

היא אמרה לי שמדובר במחלה (לא זוכרת את שמה)

חזקי ואמצי! ורפואה שלימה

יטל

משתמש פעיל
לדעתי זה אלרגייה , תבדקי בקניסיולוגיה.

איפה את גרה?

עזר כנגדו

משתמש פעיל
תלכי לפרופסור אבנר שמר! רופא עור בכיר במחלקת עור בתל השומר.
רופא גדול עם סיעתא דשמיא גדולה.

הוא מקבל בנתניה, ונראה לי שגם בתל אביב. תתעקשי דווקא עליו ולא על המתמחים שלו.

בית הרופאים בנתניה 09-8657777

ישועה בקרוב!

עזר כנגדו

משתמש פעיל
נכתב ע"י יטל;2447055:
תבדקי בקניסיולוגיה.

גם נכון.
הרופאה הכי טובה בארץ עושה את זה בראשל"צ.
אחפש לך את הטלפון שלה, אם תרצי.

אבל לדעתי, תלכי קודם לפרופ' שמר.

נ פלוס

משתמש מקצוען
נכתב ע"י שושיה;2447015:
ה
רופאת הילדים אמרה שזה כלום ושזה יעבור.

הלכתי שוב לרופאת הילדים, היא אמרה שמדובר כנראה בתופעה אלרגנית ונתנה לי לתת לו פניסטיל ומשחה לפנים.
לדעתי להחליף רופאה דחוף!!!:rolleyes:

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מישהו יודע מה הפרוצדורה להגיע לכל רופא?

G.W.

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
יש משהיא פרידמן בבני ברק שמומחית גדולה במוח 1 שלושת המיימדים ועוד...
יש מצב שהיא תוכל לעזור לך.
אני מכירה משהיא שילדה ויש לאחר הלידה הילד הצמיח פריחה משונה ופצעים מוזרים וכל הרופאים וכל המשחות שבעולם לא עזרו והגב' פרידמן מצאה את מקור הבעיה ותוך כמה ימים נגמרה התופעה...

רפואה שלמה

Yisrael

משתמש פעיל
מניסיון של משהו שנשמע דומה במשפחה אני יודע שפרופ' אלכס זבולונוב עזר פלאים. קצת יקר אבל שווה את המחיר (במכבי אני יודע שיש גם החזר מסוים).

לגבי רופאת הילדים נשמע שכדאי להתייעץ (אם רופא העור מפנה לרופא ילדים) עם מישהו מומחה עם ניסיון גדול יותר (ד"ר פלוז'ניק מבני ברק בעל ניסיון גדול מאוד).

בהצלחה ורפואה שלמה!

chanaf

משתמש מקצוען
יש עמותה שנקראת "עור חדש" שעוזרת למשפחות עם ילדים עם בעיות עור.
אולי תנסי לפנות אליהם, תשאלי אותם אם יש להם מידע מניסיונם לאיזה רופא ללכת וכו'

02

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
התאור מתאים מאוד לאטופיק דרמטיטיס, לא?

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא, יש במשפחה סיפורים על אטופיק, דבר ראשון שללנו.

איקס-עיגול

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הכרתי תינוק עם תיאור דומה
לקחו אותו להיימליך והוא אבחן אלרגיות כמעט לכל המאכלים: סויה, קמח, דגים, חלב וכו'
כששמרו רציני על הדיאטה כל התופעות אכן נעלמו.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
זה לא כל כך נשמע לי אטופיק דרמטיטיס. (אסטמה של העור). בכל אופן, לא בגירסה הקלאסית שלה.
ממליצה לך ללכת לרופא עור ממש טוב לאבחון.
ולעזוב את הרופאת ילדים לנפשה....
אין לה מאיפה לדעת לאבחן דבר כזה.
פרופ' זבולונוב הוא מצוין.
וכן גם ד''ר אביקם הראל, מנהל מחלקת עור בדנה איכילוב.
אם זה במקרה כן אטופיק דרמטיטיס, אז כדאי לפנות לעמותה שהוזכרה לעיל (קומי עורי - עור חדש)
אבל לא יודעת, זה לא כל כך נשמע לי אטופיק קלאסי.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
נשמע קצת כמו פסוריאזיס
המצב משתה אם נוגעים בו או לא?
כי שמעתי על מקרה שכל נגיעה או גרוד או אפילו חיכוך של עור במשהו כמו טיטול קינוח אף וכדו' גורם לפצעים נוראים. זה לא נשמע זה.

בעיות עור זה בור בלי תחתית (נשמע מעודד. לא?)
אבל יש לי בת דודה שהיתה ערה שלוש שנים עם ילדה קטנה וסובלת, עזבה עבודה ומה לא.
הילדה גדלה ולא עבר הסבל.
ובסוף בגיל 6 בערך בחו"ל נמצא פתרון חלקי.
היום היא בת 10 בערך וב"ה בסדר.

gyh

משתמש מקצוען
לצערנו היום מחלות העור נותנות ידיים ומשתלבות זו בזו.
כך למשל יש לי אחיינית שסובלת מאסטמה של העור+פסוריאזיס והתוצאה- נוראית!
אחותי מטפלת בה במשחות שהרופא נותן לה מידי תקופה, כל פעם היא חוזרת אליו להראות לו את העור של אחיינית שלי ואומרת לו- תראה זה כבר לא עוזר... ואז הוא אומר לה- אהה, עכשיו זה שוב התקף של פסוריאזיס, את צריכה מרשם מהסוג הזה, אהה עכשיו זה אסטמה של העור וכו'
הרופא עור הזה הוא מוכר ומצויין וקוראים לו ד"ר איתי שמואלי
בהצלחה ורפואה שלימה במהרה!

עזר כנגדו

משתמש פעיל
בעקבות פניות באישי, מצרפת פרטים של הרופאה מראשון לציון.
ד"ר לורטה זורקובסקי - רדיולוגיה אבחנתית
רחוב עין הקורא 30 ראשון לציון

ד "ר (MD) לורטה ז'ורקובסקי: אבחון וטיפול על בסיס קינסיולוגיה.
קינסיולוגיה היא שיטה אלטרנטיבית המבוססת על בדיקת שרירים באמצעות מגע, כשהמטופל אוחז בידו צנצנת עם מבחנות המכילות חומרים שונים במינונים הומאופתיים, ואליהם הוא מגיב באמצעות טונוס השריר.
כשמזוהה החומר שאליו מגיב השריר בחולשה, מתבצע "חיסון" נגדו, בסדרת פעולות המעודדות את המוח להפעיל מנגנונים מסוימים בגוף.
ז'ורקובסקי, שעבדה כרופאה קונבנציונלית יותר מ-20 שנה (בין היתר בבית החולים קפלן), עוסקת כבר עשר שנים בשיטה שבה היא משלבת ידע וניסיון מהרפואה הקונבנציונלית.
היא מטפלת בראשון לציון ובתל אביב במגוון רחב של בעיות, בין היתר באלרגיות ובילדים הסובלים מקשיי למידה. מטפלת במגוון רחב של בעיות ובהן מחלות כרוניות ואוטואימוניות, בין היתר מטפלת בבעיות פוריות ובילדים הסובלים מקשיי למידה, ומציעה גם טיפול תומך לחולי סרטן. בשל העומס הרב, תיתכן המתנה ממושכת.טל': 03-9692347, 03-6967222.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה