עזרה לתינוק יהודי סובל

עזר כנגדו

משתמש פעיל
ובנימה אישית - נשלחתי אליה ע"י רופא בכיר שעובד בלינאדו שבתו טופלה אצלה כשנפל לה שריר בפנים.
טופלתי אצלה בנערותי ובס"ד היחידה שהצליחה לעזור. חזרתי אליה כשהבעיה התעוררה לפני לידת בני הראשון, וגם אז היתה שליחה טובה.
כמו"כ מכירה באופן אישי מספר רב של אנשים, נשים וילדים שטופלו אצלה בהצלחה.

בתחילה זה נראה מדע בדיוני. כל הקטע הזה עם הצנצנות, ולשים, ולהחליף. אבל זה עובד.
היתרון אצלה, בשונה מכל מיני מרפאים אלטרנטיביים, שהיא ד"ר לרפואה. ויש לה ידע קונבנציונלי והיא משלבת ביניהם.

צריך לקחת בחשבון שזה לוקח המוווווון זמן, בייחוד הטיפול הראשון שהוא אבחנתי.

העיקר שתמצאו את השליח הנכון לעזור, בסיעתא דשמיא!

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י עזר כנגדו;2449035:
ובנימה אישית - נשלחתי אליה ע"י רופא בכיר שעובד בלינאדו שביתו טופלה אצלה כשנפל לה שריר בפנים.
טופלתי אצלה בנערותי ובס"ד היחידה שהצליחה לעזור. חזרתי אליה כשהבעיה התעוררה לפני לידת בני הראשון, וגם אז היתה שליחה טובה.
כמו"כ מכירה באופן אישי מספר רב של אנשים, נשים וילדים שטופלו אצלה בהצלחה.

בתחילה זה נראה מדע בדיוני. כל הקטע הזה עם הצנצנות, ולשים, ולהחליף. אבל זה עובד.
היתרון אצלה, בשונה מכל מיני מרפאים אלטרנטיביים, שהיא ד"ר לרפואה. ויש לה ידע קונבנציונלי והיא משלבת ביניהם.

צריך לקחת בחשבון שזה לוקח המוווווון זמן, בייחוד הטיפול הראשון שהוא אבחנתי.

העיקר שתמצאו את השליח הנכון לעזור, בסיעתא דשמיא!
את אומרת שזה לוקח המון זמן,
מתכוונת לזמן מרגע הבעיה עד שהטיפול עזר?

היתה איזו אחת שעבדה עם אייפק ששכנעה אותי להגיע בשביל האלרגיה האביבית שלי.
הבטיחה שזה יעבור.
והיא צדקה.
בסוף זה עבר.
אחרי שהסתיים האביב.

הזמן הוא הרופא הטוב ביותר (כשמדובר במקרים שאינם דורשים טיפול מידי), וכך קורה שכל מיני שיטות מוצאות במה להאחז.
כי הן צודקות. בסוף זה עובר.

מה שקורה זה שפתאום מגיעה אחת לטיפול שהיה אמור להיות מטופל בצורה נורמלית ומהירה, ואז היא נפגעת מחוסר הטיפול, היא לא מרוצה, אבל כולן מרגיעות אותה שרק אצלה זה לא עבד.
לכולם זה עבר בסוף.
חבל שאין לה סבלנות.

עזר כנגדו

משתמש פעיל
מלפפון, ידעתי שתגיבי...
ולעצם העניין, את צודקת וטועה כאחד.
כשכתבתי המון זמן התכוונתי למשך הטיפול עצמו שיכול לקחת שעתיים ושלוש.
בנוגע לאלרגיה האביבית, אחי ואחותי סובלים מזה מאד כבר במשך שנים. כשהם הלכו אליה התופעות לא נעלמו לחלוטין אבל התמעטו בצורה משמעותית.
(אחרי נסיונות של כדורים, חיסונים ושאר ירקות).
אצלי, זו היתה "בעיה מובנית", סוג של רגישות, לא תקופתי, וההשיפור הגדול הגיע לאחר הטיפול הרביעי (כלומר, חודש).

מצחיק (או עצוב, תלוי איך מסתכלים) להגיד "הזמן הוא הרופא" בדברים שהזמן יכול לפגוע באיכות החיים במקרה הטוב, ולגרום נזקים בלתי הפיכים במקרה הפחות טוב או - - - במקרה הגרוע.

צריך סבלנות לחכות לשיפור, לא לחכות לטפל.

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עכשיו התפרץ לו שוב, יש לו מסביב לפה כמו יובש והלחיים והמצח ומאחורי האוזניים פיצעונים קטנטנים אדומים ומגרדים (הוא כל הזמן מגרד) על הראש שלו יש כמו קבוצות של עור צהוב עבה מסביב אדום, מפריש מוגלה בעלת ריח רע.
בכל הגוף יש כתמים אדומים עם פצעונים ועור מתקלף.

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תקשיבי,
בשבת האחרונה קראתי כמה מוספי נשים ישנים (מחודש כסלו בערך...) ובאחד מהם (לצערי ממש לא זוכרת איזה...) היתה כתבה על סוג של מחלה לא נפוצה שקשה מאד לזהות אותה עם תיאור מפורט דומה לשלך, ועל כן אפילו הוקמה עמותה או אגודה לעזור לסובלים מכך.
איך שאני קוראת את התיאור שלך, נזכרתי מזה... הבעיה היא שזרקתי כבר את העיתונים.
אולי את יכולה לשלוח מייל למערכת של העיתונים ולכתוב להם את התיאור ולבקש מהם אם ידוע להם על כתבה שעסקה בנושא בארבעת החודשים האחרונים. (זה אחד מהעיתונים האלו: משפחה, המבשר, בקהילה עד כמה שזכור לי - מוספי הנשים שלהם)
מקווה שהצלחתי להועיל לך במשהו.
רפואה שלימה ובשורות טובות!

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תקשיבי,
בשבת האחרונה קראתי כמה מוספי נשים ישנים (מחודש כסלו בערך...) ובאחד מהם (לצערי ממש לא זוכרת איזה...) היתה כתבה על סוג של מחלה לא נפוצה שקשה מאד לזהות אותה עם תיאור מפורט דומה לשלך, ועל כן אפילו הוקמה עמותה או אגודה לעזור לסובלים מכך.
אולי את יכולה לשלוח מייל למערכת של העיתונים ולכתוב להם את התיאור ולבקש מהם אם ידוע להם על כתבה שעסקה בנושא בארבעת החודשים האחרונים. (זה אחד מהעיתונים האלו: משפחה, המבשר, בקהילה עד כמה שזכור לי - מוספי הנשים שלהם)
אולי מישהי קראה וזוכרת במה מדובר?

FL

משתמש צעיר
נכתב ע"י 3012;2450508:
תקשיבי,
אולי מישהי קראה וזוכרת במה מדובר?

זה היה בבתוך המשפחה.
אם אני ימצא את זה אני יעלה לך.

מעבר לזה, מנסיון במשפחה עם תינוק סובל מאד מבעיות עור שהגיעו לאשפוז (וכל מה שבדרך: מוגלה, זיהומים, דימום רציני מרוב גרוד) מה שעזר היה לשמור דיאטה קפדנית של שושנה שטייף. אבל קפדנית ללא שום סטיות.
וב"ה היום הילד כבר יותר גדול והעור שלו נקי לגמרי. (כיום הוא כבר אוכל רגיל)

דירה מושלמת

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
שושיה קודם כל חזקי ואמצי!! את לא לבד!!!
מרגש לראות כמה מנסים לעזור לך בפורום המקסים הזה.

ה' יעזור לכם שתמצאו את הרפואה הנכונה

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני קוראת כמעט כל עיתון...
אבל כשקראתי את התיאור, לא היה נשמע לי שבזה מדובר, אני אציץ ואבדוק.

כי מה שזכור לי, דובר על "פרונקלים" או משהו בסגנון, וזה לא זה.

ותודה לכל המחזקות.

והיום, לצערי, מבינה מה שלא הבנתי מעולם.
תמיד הסתכלתי על תינוקות בעלי עור כזה כתינוקות מוזנחים, שלאמא שלהם לא אכפת, אחרי 4 ילדים בעלי עור חלק, אני מבינה דברים אחרת...
לאט לאט מבינים דברים.

יום אביב

משתמש מקצוען
המחלה עליה דובר במוספי העיתונים היא :הידרדניטיס סופורטיבה.

בכתבות- ממה שאני זוכרת- דובר על מחלת עור קשה לאבחון (בין 7 ל10 שנים!) שרוב הרופאים בכלל לא מכירים אותה, אם כי יש בתי חולים שיש בהם מרפאה למחלה הזו. הכתבות התפרסמו כי הוקמה עמותה חדשה לחולים. העמותה נקראת עמותת הידרדניטיס סופורטיבה ישראל. ברשת תמצאי עוד פרטים.

רפואה שלמה!

poto12

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נשמע נורא!
עכשיו סיימנו עם הבת שלי מסכת כמעט דומה של פצעים לא מזוהים
נתנו לה צפורל+אולקום ובה"ה סוף סוף העור הבריא
נקווה שלא יחזור לה

ככל הנראה אצלה זה היה הרפס או סטרפ שהעור נדבק מהפה (כל מקום שבא במגע עם הרוק)
עד שלא נתנו ה אנטיביוטיקה מתאימה היא סבלה והרופאים טענו שזה אטופיק מה שלא עזר שום טיפול להחדרת לחות בשביל למגר את הפצעים
התאור שלך מזכיר לי פסוריאזיס
אך הגיוני שאני טועה!
לכי לרופאי עור בלבד ולא לגשת בחיים לרופאי משפחה בכאלה דברים

poto12

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שושיה;2450690:
אני קוראת כמעט כל עיתון...
אבל כשקראתי את התיאור, לא היה נשמע לי שבזה מדובר, אני אציץ ואבדוק.

כי מה שזכור לי, דובר על "פרונקלים" או משהו בסגנון, וזה לא זה.

ותודה לכל המחזקות.

והיום, לצערי, מבינה מה שלא הבנתי מעולם.
תמיד הסתכלתי על תינוקות בעלי עור כזה כתינוקות מוזנחים, שלאמא שלהם לא אכפת, אחרי 4 ילדים בעלי עור חלק, אני מבינה דברים אחרת...
לאט לאט מבינים דברים.

לגבי ההזנחה .. ממש ככה
שלא תדעי איזה תגובות קיבלתי מהסביבה שכביכול אני לא מטפלת בה

0548

משתמש מקצוען
נכתב ע"י poto12;2451166:
לכי לרופאי עור בלבד ולא לגשת בחיים לרופאי משפחה בכאלה דברים

מכירה מישהו שהסתובבו עם הילדה כחצי שנה בין רופאי עור מומחים יותר ופחות, עם המון משחות וחלק קבעו שזה אטופיק דרמטיטיס וכו' עד שלבסוף רופא ילדים דר פלוז'ניק בבני ברק עלה על זה שזה בסך הכל פטריה...
משחה חזקה של פטריה שבוע ופצע ענק ואדום של יותר מחצי שנה נעלם...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה