עזרה עזרה להפיג את השיעמום אולי עבודה או כל רעיון אחר

מצב
הנושא נעול.

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
ניתן לעשות עבודות בFIVERR ואגב גם לי יש פרופיל שם (רק לשים לב שכברירת מחדל השכר שם נמוך מאוד ובודאי בתור התחלה).
לגבי רעיונות מה לעשות יש רעיונות, ולייעץ באופן ספציפי אמור להתאים לפי הנתונים בכל מקרה לגופו.

ניתן לעשות עבודות בFIVERR ואגב גם לי יש פרופיל שם (רק לשים לב שכברירת מחדל השכר שם נמוך מאוד ובודאי בתור התחלה).
לגבי רעיונות מה לעשות יש רעיונות, ולייעץ באופן ספציפי אמור להתאים לפי הנתונים בכל מקרה לגופו.
מה זה נכנסתי לא בדיוק הבנתי מה
זה כאילו מכירות וכאלה אם כן מה אני ימכור

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
זה לעשות עבודות מהבית, כולל עיצוב וגרפיקה. אפשר לנסות להתמקד בתחום מסויים כדי להתמודד עם כמה שפחות מתמודדים על אותה המשבצת.
לדוגמה אני אעצב ... (משהו ספציפי שקשור לכישורים ותחביבים של הפרילנסר הספציפי)

נערך לאחרונה ב:
תודה תאמת אולי לא הסברתי את עצמי נכון רעיונות יש לי כמו עיצובים עבודות מהבית וכו
אני פשוט לא יודעת איך מתקדמים מפה איך אני משיגה אנשים שרוצים את החומר ששלי
אולי איזה מספר טלפון שמשהו ייתן אני אשמח
אני מכינה עוגות לימי הולדת מעצבת גרפית עיצובים כמו הזמנות לוגו וכו
אבל כל רעיון מתקבל בברכה תודה

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
אין תשובה אחת נצחית לזה אבל יש כאלה שהצליחו מפרסומות מסויימות (אפשר אגב להפסיד הרבה על פרסומות ולא תמיד להרוויח) ויש כאלה מפה לאוזן וכל אחד מאלו שהצליחו יש להם את הסיפור שלהם, והכל תלוי בס"ד. כל ההתחלות קשות.

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
או עבודה מהבית שאתם מכירים

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
היה לי פעם קרוב משפחה שחיפש דרך להכנסה עבור אשתו, וכתבתי לו בקובץ מחשב רשימה של עבודות אפשריות, והוא בחר אחת מתוכם והשתמש בזה הלכה למעשה למשך זמן.
אבל אפשר לומר שהרוב המוחלט מתוך הקובץ לא התאים לו, וכנ"ל רוב האנשים רוב המקצועות לא מתאימים להם.
לכל אחד יש את המקצוע שה' נתן לה למצוא חן בעיניו כדי להועיל לכלל.

האופקימי

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
רעיון לתעסוקה
יכול להיות עבודה או משהו עצמאי שאפשר לפתוח
אבל דברים רלוונטים
אני מעצבת קצת אולי גם בנושא הזה
או עבודה מהבית שאתם מכירים
או סתם תעסוקה בבית מחכה
תשאלו את עצמכם מה אתם אוהבים לעשות? איזה תעסוקה תתן לכם תחושת סיפוק? מה ממלא אתכם? לכל אדם יש תפקיד ושליחות לעשות בעולם. אדם לעמל יולד ולא לשיעמום. והתפקיד הוא מה שמרגיש שהוא נמשך לשם.
בהצלחה מרובה.

א.פ.#

משתמש חדש
המשתמש נחסם
כן עדיף יש רעיון?
ראיתי בפרסומונים שיש ביקוש למזכירות שעובדות מהבית
יש כאלו שאוהבים שיש להם מזכירה אישית אבל אינם צריכים לשכור משרד בשביל זה
והם משלמים טוב, לא יודעת איפה את גרה, אבל תחפשי במקומונים, יש ביקוש גובר למשרה זו

ראיתי בפרסומונים שיש ביקוש למזכירות שעובדות מהבית
יש כאלו שאוהבים שיש להם מזכירה אישית אבל אינם צריכים לשכור משרד בשביל זה
והם משלמים טוב, לא יודעת איפה את גרה, אבל תחפשי במקומונים, יש ביקוש גובר למשרה זו
יש לך מספר משהו שאני יוכל להתקדם מכאן אני גרה במרכז

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה