עזרה עזרה דחופה בכניסה ל-3 חשבונות מייל שנחסמו בפתאומיות

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

- YH -

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
גוגל ענו לי ומה שיצא זה שהם לא יכולים לעזור לי בגלל שאין לי אפשרות לקבל אימות ב-SMS
ובגולן אמרו לי שאין כזה מושג לקבל SMS למספר כשר אפילו ב-C2 כי זה קשור למספר שזה מספר כשר וזה לא קשור למכשיר או לספק, וגם ימות המשיח אמרו לי שאין כזה דבר לקבל SMS למספר כשר
אשמח אם יש מישהו שיכול לעזור בכל דרך שהוא זה ממש חשוב לי, ותודה לכל העוזרים עד עכשיו.

שועל קרבות

משתמש צעיר
גוגל ענו לי ומה שיצא זה שהם לא יכולים לעזור לי בגלל שאין לי אפשרות לקבל אימות ב-SMS
ובגולן אמרו לי שאין כזה מושג לקבל SMS למספר כשר אפילו ב-C2 כי זה קשור למספר שזה מספר כשר וזה לא קשור למכשיר או לספק, וגם ימות המשיח אמרו לי שאין כזה דבר לקבל SMS למספר כשר
אשמח אם יש מישהו שיכול לעזור בכל דרך שהוא זה ממש חשוב לי, ותודה לכל העוזרים עד עכשיו.
מניסיון אישי - היה לי גולן עד לאחרונה עם C2 והייתי מקבל עם מספר כשר SMS מגוגל ספציפית (לא מכל אחד).

- YH -

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לאיפה אני נכנס בטלפון C2? אני לא מכיר את הטלפון הזה, אשמח לעזרה דחוף!

מרדכי זהב

משתמש פעיל
(המחשב היה תקוע ולכן לא כתבתי לך)

ניסית ב"שליטה מרחוק" לטכנאי?
(הטכנאים עליהם דיברתי מאוד טרודים והציעו לבינתיים עזרה זו)

- YH -

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איזה טכנאי? יש סיכוי לפרוץ? ניידתי לגולן והכנסתי ל-C2 וזה לא שלח SMS ועכשיו הוא כבר לא נותן לי בכלל לנסות כי ניסיתי כבר יותר מידי פעמים מכמה מחשבים, אתה יודע אולי מי יכול לעזור במצב כזה? אשמח לעזרה מכל מי שיכול, זה מאוד מאוד חשוב לי

- YH -

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
בבקשה אני מצפה מכל מי שיש לו מידע על מישהו שיכול לעזור או משהו שאפשר לעשות, כבר ניסיתי את כל האפשרויות בכל הדרכים, ניסיתי בכמה מחשבים ניידתי את המספר שלי לגולן וכלום לא עוזר

מרדכי זהב

משתמש פעיל
איזה טכנאי? יש סיכוי לפרוץ? ניידתי לגולן והכנסתי ל-C2 וזה לא שלח SMS ועכשיו הוא כבר לא נותן לי בכלל לנסות כי ניסיתי כבר יותר מידי פעמים מכמה מחשבים, אתה יודע אולי מי יכול לעזור במצב כזה? אשמח לעזרה מכל מי שיכול, זה מאוד מאוד חשוב לי
אולי לא הבנת את כוונתי, אם יש לך טלפון של טכנאי מנוסה, תנסה לבקש ממנו שיכנס אליך בשליטה מרחוק, ושינסה לסדר זאת בעצמו,
עד כאן לבינתיים

- YH -

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
זה קשור למחשב שלי? אי אפשר לעשות את זה מכל מחשב? ואתה יודע שיש אפשרות שטכנאי יכול לפרוץ לי למייל? כי כרגע אין שום אפשרות בדרך הרגילה, לא הודעות SMS לא קולי ולא אימות למייל בגלל יותר מידי נסיונות

- YH -

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מכשיר C2 לא כשר (תומך) יש אפשרות הודעות בתפריט של הטלפון לא הגיע SMS ?
זה מכשיר C2 שיש בו סים לא כשר, הוצאתי אותו והכנסתי את הסים שלי (מספר כשר - גולן) ובמחשב הוא כתב לי שנשלח הודעת טקסט למספר שלי ובתכל'ס כלום לא הגיע

תהילה ר

משתמש פעיל
לנו קרה אותו דבר ואחרי כל הנסיונות התיאשנו והקמנו חשבון חדש....

- YH -

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני גם יכול לפתוח חשבון חדש, אבל מה זה יעזור לי? מי יבטיח לי שיום אחד זה גם כן לא יחסם בלי שאני יעשה כלום? כל חודשיים אני יפתח חשבון חדש? לא שיש לי שם דברים ששווים מליונים אבל אני רוצה שכל המיילים ששלחתי מאז שפתחתי את המייל יהיו לי למקרה הצורך, וגם על עצם העבודה לעדכן לכולם את המייל החדש שווה להשתגע

BARA

משתמש צעיר
זה מכשיר C2 שיש בו סים לא כשר, הוצאתי אותו והכנסתי את הסים שלי (מספר כשר - גולן) ובמחשב הוא כתב לי שנשלח הודעת טקסט למספר שלי ובתכל'ס כלום לא הגיע
לפי ההתכתבות פה הבנתי שצריך מכשיר תומך כשר ולא כשר "אורגינל"

- YH -

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איך אני יכול לדעת איזה מכשיר זה?

- YH -

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יש מצלמה, יש הודעות, זה טלפון שכל הזמן בשימוש להודעות SMS

- YH -

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
ביום חמישי הוא כתב ששלח למספר שלי קוד ב-SMS אבל זה לא הגיע, עכשיו אני מחכה כי ניסיתי כבר מידי הרבה פעמים, אבל איך אני יכול לדעת אם זה אמור לעבוד ב-C2 שיש לי?

ya had

משתמש חדש
ממליצה להוסיף בחשבון מייל נוסף לשחזור החשבון לי זה מחובר לאמשלי כך שנחסם נשלח אליה הודעה לפתיחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  32  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה