עזרה עזרה דחופה בכניסה ל-3 חשבונות מייל שנחסמו בפתאומיות

גרפיק'ס גרפיק'ס

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
פתחתי היום את המחשב וכשניסיתי להיכנס למייל שלי הוא ביקש ממני את הסיסמה (מה שתמיד הוא לא מבקש) ואז הוא ביקש קוד אימות בהודעת טקסט והמספר טלפון שמוגדר לי לשחזור החשבון הוא מספר כשר, ואז הוא נתן לי אפשרות לקוד אימות במייל שמוגדר לשחזור החשבון, ניסיתי להיכנס למייל שלשם הוא שלח קוד אימות ו... גם זה אותו דבר, הוא מבקש סימסה בהודעת טקסט כמו במייל הראשון, ואז ניסיתי להיכנס לעוד מייל שיש לי ופעם שלישית אותו דבר, אשמח לעזרה דחופה מה אפשר לעשות, אני תקוע בלי אפשרות להיכנס בשום דרך לאף חשבון

אולטימטיבי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תנסו לכתוב שכחתי את הסיסמא ולעשות את הסיסמא הקודמת אם זוכרים...
[לא יודע אם זה יעבוד אבל לא תפסידו מלנסות...]

אברהם קורניק

משתמש מקצוען

אולטימטיבי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש כבר אשכול בנושא הזה אולי תעזרו בו...
פתחתי היום את המחשב וכשניסיתי להיכנס למייל שלי הוא ביקש ממני את הסיסמה (מה שתמיד הוא לא מבקש) ואז הוא ביקש קוד אימות בהודעת טקסט והמספר טלפון שמוגדר לי לשחזור החשבון הוא מספר כשר, ואז הוא נתן לי אפשרות לקוד אימות במייל שמוגדר לשחזור החשבון, ניסיתי להיכנס למייל שלשם הוא שלח קוד אימות ו... גם זה אותו דבר, הוא מבקש סימסה בהודעת טקסט כמו במייל הראשון, ואז ניסיתי להיכנס לעוד מייל שיש לי ופעם שלישית אותו דבר, אשמח לעזרה דחופה מה אפשר לעשות, אני תקוע בלי אפשרות להיכנס בשום דרך לאף חשבון
תמיד הוא לא מבקש כי זה נשאר פתוח....
ואפשר להשתלט מרחוק....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה