WordPress עזרה בתמחור

see me

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני יודעת זה שאלה כוללנית וכל אחד לוקח משהו אחר בהתאם לרמה אבל... אני צריכה עזרה
זה אתר ממש ישן של הלקוח http://lionshh.org.il/
עכשיו הוא רוצה משהו חדש בוורדפרס כמובן
יש באתר הזה הרבה תוכן אם תשימו לב
ועוד אחד נוסף באנגלית-קטן יותר
השאלה מה הטווח שלוקחים על כזה דבר כי זה הרבה מעבר לאתר תדמית של כמה עמודים?
אם מישהו יוכל לעזור לי בזה אני ממש אשמח
תודה רבה!

ראובן ליבוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אני לא יודע כמה זמן את בתחום וכמה את מומחית, (אם אני לא טועה היית בסיירת של חיים, נכון?)
אבל אני הייתי לוקח לפחות 7,000 הרבה חומר הרבה עמודים בנייה בג'ט (עוד פעם, אם אני לא טועה שהיית בסיירת של חיים) שפה נוספת איפיון מחדש, זה ממש אתר חדש!

see me

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני לא יודע כמה זמן את בתחום וכמה את מומחית, (אם אני לא טועה היית בסיירת של חיים, נכון?)
אבל אני הייתי לוקח לפחות 7,000 הרבה חומר הרבה עמודים בנייה בג'ט (עוד פעם, אם אני לא טועה שהיית בסיירת של חיים) שפה נוספת איפיון מחדש, זה ממש אתר חדש!
תודה רבה!
ממש עוזר לי
לא הייתי בסיירת אבל אני יודעת ג'ט
ואגב יש שם גם קטלוג מוצרים להשאלה אז זה גם חנות..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה