עזרה בוורד עזרה בהכנסת שאילה במאקרו

הללוהו ב ו

משתמש מקצוען
איזה פעולה?
אצלי לא עושה כלום
תכתוב בוורד כמה מספרים 11 123 וכו' ותפעיל את המאקרו הנ"ל ובשאילה ראשונה כשהוא שואל אותך להחליף תענה לא (לא ביטול) ואז הוא יפתח לך תיבה של "לא נמצאה פעולה מתאימה" ותלחץ על אישור ואז תראה שכל המספרים נתחלפו לאותיות.. על אף שלחצת לא...
אם תוכל לתקן באג זו...

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
תכתוב בוורד כמה מספרים 11 123 וכו' ותפעיל את המאקרו הנ"ל ובשאילה ראשונה כשהוא שואל אותך להחליף תענה לא (לא ביטול) ואז הוא יפתח לך תיבה של "לא נמצאה פעולה מתאימה" ותלחץ על אישור ואז תראה שכל המספרים נתחלפו לאותיות.. על אף שלחצת לא...
אם תוכל לתקן באג זו...
מוזר מאד
הוא לא מריץ שום פעולה במאקרו ששלחת לי לאחר התיבה הנ"ל

הללוהו ב ו

משתמש מקצוען
הוא לא מריץ שום פעולה במאקרו ששלחת לי לאחר התיבה הנ"ל
צודק, חשבתי שהשאילה הולך גם על פקודה ראשונה , התבלבלתי...
תודה רבה למעיישה זה עובד מעולה!
ובאם אני רוצה שיחזור שוב אבל על פעולה אחרת לא על הראשונה מה אני אמור להוסיף ולהחליף?
קוד:
    If MsgBox("לחזור שוב?", vbQuestion + vbYesNo + vbMsgBoxRight + vbMsgBoxRtlReading, "כותרת") = vbYes Then GoTo Again
ElseIf A = vbNo Then
    MsgBox "לא נמצאה פעולה מתאימה", vbCritical + vbMsgBoxRight + vbMsgBoxRtlReading, "שגיאה"
ElseIf A = vbCancel Then
    Exit Sub
Else

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
צודק, חשבתי שהשאילה הולך גם על פקודה ראשונה , התבלבלתי...
תודה רבה למעיישה זה עובד מעולה!
ובאם אני רוצה שיחזור שוב אבל על פעולה אחרת לא על הראשונה מה אני אמור להוסיף ולהחליף?
קוד:
    If MsgBox("לחזור שוב?", vbQuestion + vbYesNo + vbMsgBoxRight + vbMsgBoxRtlReading, "כותרת") = vbYes Then GoTo Again
ElseIf A = vbNo Then
    MsgBox "לא נמצאה פעולה מתאימה", vbCritical + vbMsgBoxRight + vbMsgBoxRtlReading, "שגיאה"
ElseIf A = vbCancel Then
    Exit Sub
Else
במקום GOTO
תרד שורה תכניס פעולות
בסיות תרד שורה ותכניס IF

הללוהו ב ו

משתמש מקצוען
במקום GOTO
תרד שורה תכניס פעולות
בסיות תרד שורה ותכניס IF
התכוונתי פעולה שכבר בתוך המאקרו הזה אבל לא דווקא הראשונה , לא דווקא ע"י הכנסת פקודה חדשה לגמרי... דאיך אני ומה אני מחליף כמו ה'A' של הפקודה הראשונה ואיפה אני אמור להוסיף...
ובזה שכתבת האם גם יועיל הכנסת שם של פקודה שכבר מופיע במקום אחר במאקרו זה וכנ"ל?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה