עיצוב פנים עזרה בבחירת ריהוט לסלון

שנא

משתמש פעיל
יש לי רצפה אפור בהיר מט, מטבח אפור לבן ואי שנראה מהסלון בצבע אלון מבוקע מעושן בלורן KH30DT
אני רוצה ללכת על צבעים בהירים בסלון אבל שיהיה פרקטי, קודם כל איזה צבע עץ בספריות של ר.א או ת.ב.י הוא כמו הצבע של האי
איך יראה ספריה לבנה בשילוב עץ, ספה אפור בהיר כסאות אפור בהיר רגליים שחורות, שולחן פלטה צבע עץ כמו באי ובספריה ורגליים שחורות, משתלב טוב? יש לכם עוד רעיונות

RSR

משתמש פעיל
מ
יש לי רצפה אפור בהיר מט, מטבח אפור לבן ואי שנראה מהסלון בצבע אלון מבוקע מעושן בלורן KH30DT
אני רוצה ללכת על צבעים בהירים בסלון אבל שיהיה פרקטי, קודם כל איזה צבע עץ בספריות של ר.א או ת.ב.י הוא כמו הצבע של האי
איך יראה ספריה לבנה בשילוב עץ, ספה אפור בהיר כסאות אפור בהיר רגליים שחורות, שולחן פלטה צבע עץ כמו באי ובספריה ורגליים שחורות, משתלב טוב? יש לכם עוד רעיונות
ה עשית בסוף?
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה