חרבות ברזל עזות מצ''ח - חיילים נלקחו לחקירה בטיעון של התעללות בנוח'בות

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
דוברות ח״כ אלמוג כהן בהמשך לדיון החסוי בועחו״ב בו הצבא הודה כי מקיים שיחות למחבלים בתוך עזה:

קיבלתי בתדהמה את העובדה כי מתקיימות שיחות טלפון למחבלים בתוך עזה בזמן בו חיילינו הקדושים נלחמים במלחמה הצודקת בהיסטוריה.
זוהי פשיטת רגל מוסרית של מפקדי הצבא, ובראשם הפצרי״ת אשר מחפשים קורבנות מקרב בנינו ובנותינו המצויינים שנשלחו לקרב.

לא זכור לי כי הצבא האמריקאי התקשר לנאצים ששוחררו בכדי לברר על התעללות כלשהי, יש להפסיק במיידי את הנוהל המגונה והזה, אשר פוגע במאמץ המלחמתי של מדינת-ישראל.

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
וככה היה נראה הפיד הבוקר אם המפגינים אתמול היו "מהצד הנכון":

יאיר לפיד: מחזק את המפגינים הפטריוטים בשדה תימן.

בני גנץ: חופש הביטוי הוא ערך עליון במדינה דמוקרטית.

נעמה לזימי: די לאלימות הצבאית.

גלעד קריב: צה"ל נהפך למיליציות של גלנט.

בוז'י הרצוג: המפגינים אינם אנרכיסטים, הם אזרחים כאובים.

בהרב מיארה: אין מחאה אפקטיבית בלי פריצה לבסיס צבאי.

שקמה ברסלר: לא ניתן לדיקטטור לגעת לנו באחים לנשק.

נאווה רוזיליו: הקפצת רודן, הרצי הלוי נצפה בקפה שיינקין.

מיכל אגמון

אפרים יעקובזון

משתמש סופר מקצוען
עימות בישיבת הממשלה:

נתניהו: אסור לפרוץ לבסיסים

מאי גולן: הגיעו לתמוך בחיילים כי העם לא יכול להכיל מעצר לוחמים גיבורים שמחרפים את נפשם

שיקלי: מה שאנשים עשו שם זה בושה.

גולן: אתה פייק, אתה דמגוג ופופוליסט

שיקלי לגולן: את לא מעוצמה יהודית?

גולן: בניגוד אליך עברתי פריימריז.

שיקלי: מי שמבין בצבא יודע שאסור לעשות את זה ולא כמו הבן-גבירים שלא שירתו בצבא

אפרים יעקובזון

משתמש סופר מקצוען
מדינה בהתאבדות!!!

התובע הראשי בפרקליטות הצבאית הודה כי הדברים של סמוטריץ נכונים - בדיון בוועדת חוץ וביטחון שאכן יזמו שיחות למחבלים בעזה ששוחררו ממעצר כדי לברר איתם תלונות על התעללות במעצר

שמוא דו

משתמש מקצוען
היום (שלישי), לאחר שהתבררה החרפה, הגיב לדברים יו״ר ועדת החוקה חה״כ שמחה רוטמן:

״שיפסיקו לקשקש על שלטון החוק ועל זה שכאילו "יש מידע וחייבים לחקור ברצינות תלונות"

התובע הראשי בפרקליטות הצבאית הודה בדיון היום בוועדת חוץ וביטחון שהפרקליטות הצבאית יזמה שיחות למחבלים בעזה ששוחררו ממעצר כדי לחלוב מהם מידע נגד החיילים שלנו.

ועל הטרלול הזה גלנט מגן???״
כיכר השבת

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
ראש הממשלה בפתח ישיבת הממשלה: לא פורצים לבסיסי צה"ל אבל גם לא נוקטים באכיפה בררנית ומאפשרים לחסום את קפלן.

בן גביר: גם לא מנסים לפרוץ לבית רה"מ.

נתניהו: גם לא מאפשרים לפרוץ לבית רה"מ.

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
‏צר לי לומר זאת:
למה עוצרים וחוקרים כאחרוני הפושעים, חיילים שקפצו בשמחת תורה מיוזמתם וסיכנו את חייהם כדי לעצור את הטבח?
למה עוצרים באמצעות רעולי פנים, מילואימניקים מסורים שהתנדבו לשמור על הנוחבות, כשאף אחד אחר לא רצה?
למה יוזמים שיחות לנוחבות ששוחררו (ולמה בכלל שוחררו?) ושואלים איך היה היחס אליהם?

כי בקרב קבוצה קטנה בעם שתופסת מעצמה כ״מחנה נאור״, יש הנחת עבודה שחלקו האחר, ברברי, אלים, פושע ואפילו נאצי.
הם הרי ״זיהו את התהליכים״, כלשונו של יאיר גולן, כבר בעשור שעבר. כל מה שנשאר זה לאשש את האקסיומה ולמצוא את ״הנוחבות שבתוכנו״, שבוודאי קיימים לשיטתם.
כלומר, חיילינו אשמים עד שיוכח אחרת. ועכשיו, לך תנצח מלחמה.

אריאל כהנא

efrarush

משתמש מקצוען
בן גביר: הפרקליטות הצבאית יוזמת פניות למחבלים בעזה כדי לקבל תלונות על ״התעללויות חיילי צה״ל״, ואז מצ״ח פורצת רעולת פנים לבסיס צה״ל ועוצרת לוחמים. השתגענו לחלוטין? הבלבול המוסרי הזה בצמרת צה״ל חייב טיפול שורש. וגלנט חייב לעוף ראשון, עכשיו

efrarush

משתמש מקצוען
יו"ר הדמוקרטים וסגן הרמטכ"ל לשעבר, אלוף במיל יאיר גולן דורש "לפתוח בחקירה של שירות הביטחון הכללי לגבי מידת המעורבות של צמרת המשטרה, ח"כים ושרים בממשלה בניסיון ההפיכה המשטרית שבוצע אתמול.

יהודה גל

משתמש מקצוען
שרון גל: לשמוע ולבכות, יפעת חגבי, אמא ללוחם שהוצב בשדה תימן ועצור כבר חודשיים בחשד לפגיעה במחבל נוחבה, הבוקר לשרון גל: ״הבן שלי כבר 60 יום במעצר כשהחשד נגדו הוא ״הפעלת כח מוגזם נגד הנוחבות״. בושה למדינת ישראל. שללו ממנו ביקורים לשבועיים ולא נתנו לו להתקשר אלי 4 ימים. כשהגעתי לבקר אותו הכניסו אותו לחדר כשהוא עם אזיקים ברגליים ובידיים, כאילו הוא איזה עבריין מסוכן. כל הזמן אומרים לנו ׳תכבדו את צהל׳ אבל צהל לא מכבד את החיילים שלו״.
שרון: ״למה לא שחררו אותו למעצר בית?״.
יפעת: ״אתה לא תאמין: הם אמרו וזה כתוב; ׳הוא עם מסוכנות למחבלי הנוחבות׳, יש לי מחבלי נוחבות בחצר? למי הוא מסוכן? לא מספיק מה שעברנו כאן באופקים? הוא נחקר מהבוקר עד הלילה, על מה?? הבן שלי ואני עברנו מספיק בשבעה באוקטובר והוא מיד אחרכך רץ להילחם ועכשיו במעצר? מה קורה לנו?״ הכל רקוב מלמטה עד למעלה... בושה!

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
ינון מגל

התובע הראשי בפרקליטות הצבאית מאשר את מה שחשפתי ומודה בדיון בוועדת חוץ וביטחון שאכן הם יזמו שיחות למחבלים בעזה ששוחררו ממעצר כדי להוציא מהם תלונות על התעללות במעצר. אני מודה שכשקיבלתי את המידע נדהמתי ולא האמנתי שדבר כזה יכול לקרות. רק לאחר שווידאתי את כל העובדות, פרסמתי זאת. מדובר ברעידת אדמה שמצטרפת למעצר הברוטאלי של רעולי הפנים אמש ומחייבת קבלת החלטה. אני קורא לשר הביטחון ולרמטכ״ל להדיח באופן מיידי את האחראים ולהפסיק מיד את ההתעללות בגיבורי צהל

העקשן מנצח

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
דיי!!!
השתגענו!
בן גביר סמוטריץ אייכם?!
ינון מגל

התובע הראשי בפרקליטות הצבאית מאשר את מה שחשפתי ומודה בדיון בוועדת חוץ וביטחון שאכן הם יזמו שיחות למחבלים בעזה ששוחררו ממעצר כדי להוציא מהם תלונות על התעללות במעצר. אני מודה שכשקיבלתי את המידע נדהמתי ולא האמנתי שדבר כזה יכול לקרות. רק לאחר שווידאתי את כל העובדות, פרסמתי זאת. מדובר ברעידת אדמה שמצטרפת למעצר הברוטאלי של רעולי הפנים אמש ומחייבת קבלת החלטה. אני קורא לשר הביטחון ולרמטכ״ל להדיח באופן מיידי את האחראים ולהפסיק מיד את ההתעללות בגיבורי צהל

תקשיבו טוב.

לנתניהו סמוטריץ בן גביר וכו' וכו' אין שום דרך להתערב בנושא הזה, רק למערכת המשפטית.

בן גביר וסמוטריץ יכולים רק לאיים על נתניהו שגם הוא לא יכול לעשות כלום.

ואם הם יאיימו על נתניהו בשביל לרצות את דעת הקהל שלהם. התוצאה תהיה הפוכה.

השמאל [עם שלוחיו בממשלה] יעשה כל מה שהוא יכול בכדי להפיל את הממשלה.

הכל כולל הכל כולל הכל. מי שלא מאמין בזה במאת האחוזים פשוט מתעלם ממה שקורה סביבו.

ולכן הכל כאן הפוך על הפוך. אם בן גביר וסמוטריץ יעשו מזה נושא רציני וייאיימו בהפלת הממשלה אז אנחנו נראה יותר ויותר מעצרים של חיילים. וכן אם יהיה לחץ ציבורי סביב הנושא הזה, אז כנ"ל יעצרו עוד ועוד.

זו האמת. גם אם קשה לקבלה.....

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עמית סגל:
מסמך פנימי בצבא שנוגע לאירוע המ״פ מג׳בלייה קבע בזמן אמת כי בגלל ההשתוללות שלו הופעל נגדו טייזר, והמחבל ניסה להשתלט עליו. כתוצאה מכך נפצע אחד הלוחמים קל מאוד

א. ש. ט.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
הסנגוריה הצבאית: אנשי המילואים החשודים, המיוצגים על ידי הסנגוריה הצבאית מכחישים את החשדות. הם משתפים פעולה בחקירה, ומשיבים לכל השאלות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה