עזרה עונת היתושים החלה!

דוכי בחול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לתפוס את היתוש ברגליים ובידיים לפתוח לו את הפה ולהשפריץ לו סנו קליר בתוך הפה
סבתא שלי ז"ל הייתה מספרת על הרשלה שמכר חומר מיוחד נגד פשפשי המיטה, כשבאו אליו להגיד שהחומר לא עובד, הוא אמר את דרך השימוש:
תתפסי את הפשפש תדגדגי אותו וכשהוא יצחק תשימו לו את החומר בפה, והוא ימות.... :p:D

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
סבתא שלי ז"ל הייתה מספרת על הרשלה שמכר חומר מיוחד נגד פשפשי המיטה, כשבאו אליו להגיד שהחומר לא עובד, הוא אמר את דרך השימוש:
תתפסי את הפשפש תדגדגי אותו וכשהוא יצחק תשימו לו את החומר בפה, והוא ימות.... :p:D
יש גם המשך:
ענה לו הקונה המאוכזב:
אם כבר תפסתי, אהרוג אותו [מחבט / נעל / טישו / כיפה. אף רעיון לא מיותר. בחר את הזמין מביניהם.]
גרד הרשל'ה בפדחתו מהורהר: 'גם זה רעיון...'

גלינג

משתמש סופר מקצוען
לאחר כל האשכול המכובד..
מסקנתי שגם ב2018 אין פיתרון מושלם ללא מורך במלחמות יום או לילה וכדו'.

אלישבע וי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בלילה זה לא עוזר, אבל זה עוזר לצמצם את אוכלוסיית היתושים בבית באופן דרמטי, וללא כל מאמץ (יש שאפילו נהנים....)
כשרואים על הגג בחדר 8 יתושים מוכנים להתקפה, אין כמו המחבט, ומי שכבר ניסה יודע על מה מדובר.
נכון, אבל יכול לעזור חלקית, אפשרי לעשות סקירת שטח לפני השינה ולחסל כל חשש ליתוש,
או לצערינו האפשרות השניה היא שהיתוש פשוט מעיר אותך(כי מזמזם לך באוזן) ואז במצב כזה את שולפת את המחבט החשמלי ומחסלת אותו.
גם לי יש את זה בבית וזה פצצה של דבר. אני לא מצליחה להרוג יתוש עם מחיאת כף או טישו(זה הרבה יותר קשה, צריך ממש לתפוס אותו) לעומת המחבט שזה טוב ממרחק גם-וזה הפתרון!

טראכטער

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
נכון, אבל יכול לעזור חלקית, אפשרי לעשות סקירת שטח לפני השינה ולחסל כל חשש ליתוש,
או לצערינו האפשרות השניה היא שהיתוש פשוט מעיר אותך(כי מזמזם לך באוזן) ואז במצב כזה את שולפת את המחבט החשמלי ומחסלת אותו.
גם לי יש את זה בבית וזה פצצה של דבר. אני לא מצליחה להרוג יתוש עם מחיאת כף או טישו(זה הרבה יותר קשה, צריך ממש לתפוס אותו) לעומת המחבט שזה טוב ממרחק גם-וזה הפתרון!
לזאת בדיוק היתה כונתי.

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מנסיון, רק קטלן יתושים מחברת ‏ Mosquito (עולה כ 420 ש"ח), עושה את העבודה.
אחרי כמה שנים (בערך 7) צריך להתחדש, כי כבר נהיה הרבה פחות יעיל.

בלילה מכבים את כל האורות בבית, והקטלן מפיץ אור נעים. אנחנו תלינו אותו בפרוזדור.
לדעתי - רק זה פתרון אמיתי והגיוני. (יקר אמנם..)
מישהו יודע מה ההבדלים בין הסוגים של מוסקיטו אני ראיתי גם ב150 שקל:
https://www.lastprice.co.il/קטלן-יתושים-חשמלי-Mosquito/Mosquito-TP~16
(וגם יש ב120 דגם יותר קטן.)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה