חלבי עוגת שכבות גבינה וריבת חלב - שווה ביותר!!

למדנית

משתמש רשום
יש לי סה"כ 200 גר שמנת חמוצה.
מה @רוחי בלבוחי ממליצה לי לעשות?

והאם זה בסדר לעשות את אותה כמות עם 650 גר גבינה?

אודה למענה דחוףף

Champion

משתמש חדש
יש לי ביסקויטים קטנים יותר משל אוסם (חבילה של 110 גרם)
האם זה עדיין כמות של 25 ביסקוויטים?

חמוצית

משתמש רשום
תודה על העוגה המצויינת והטעימה.
מנסיונכן-איך הכי קל לפרוס כך שהחיתוך יצא משורטט ונקי?- חצי קפוא? בכלל לא?
היתה טעימה ביותר אבל נחתכה לא משהו

רוחי בלבוחי

משתמש סופר מקצוען
מנסיונכן-איך הכי קל לפרוס כל שהחיתוך יצא משורטט ונקי?- חצי קפוא? בכלל לא?
אני חותכת אותה אחרי כמה שעות במקרר עם סכין יבשה וחדה, נחתך מעולה ויפיפה.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מנסיונכן-איך הכי קל לפרוס כל שהחיתוך יצא משורטט ונקי?- חצי קפוא? בכלל לא?
זה פשוט עניין של לחכות עד שהמלית תתייצב

בדיחה

יצירות שוקולד
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
רוחי תודה ענקית, העוגה יציאה מדהימה,
זו העוגה היחידה שחוסלה הראשונה

שאלונת

משתמש רשום
@רוחי בלבוחי
הכנתי לשבועות יצאה אליפות!!!!!! תודה רבה!
הקפאתי ויצאה מהקפאה מעולה, כשהפשירה זילפתי מעל ריבת חלב לפצות על הסדקים בציפוי אבל לכאורה הם היו כבר לפני הקפאה.
ואתמול הכנתי את העוגת גבינה שוקולד - כמה קל ככה טעים!!!! תודה רבה!!!!!!

qa123

משתמש מקצוען
עוגה מעולה ..
ואני הכנתי אותה בגרסא דיאטתית ..
על שכבה א' פשוט ויתרתי ..
שכבה ב' וג' :

מצרכים לשכבות ב' וג':
750 גר' גבינה
1 אשל גדול
3 כפות קמח
חצי כוס פודינג וניל (שמתי פודינג ללא סוכר דיאטטי)
3 ביצים
כוס סוכר (סוכרלוז נוזלי)
3 כפות גדושות ריבת חלב (ריבת חלב דיאט 0% שומן)

מצרכים לציפוי:

2 שמנת חמוצה (שמתי 1 9%)
4 סוכר וניל (שמתי 1 וקצת סוכרלוז)

יצא פשוט מעולה !!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה