חלבי עוגות ומאפים חלביים מתוקים ומלוחים לשבועות

סבתא חביבה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
לא מבשלים בכלל לפני?
ההקפאה של הברוקולי נותנת לו נוזלים והוא מעט מתרכך. כשמפשירים הוא מוכן לאכילה לגמרי. לא רך אלא אל-דנטה כזה.
אפשר לבשל, במיוחד כשרוצים אותו בתבשיל או תוספת חמה וכדומה. כאן בסלט הזה מגישים אותו ללא בישול, יוצא סלט חי ומרענן.

סבתא חביבה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מחפשת מתכון מיוחד,חגיגי וטעים לטונה אלבקור, להגשה כמנה ראשונה בסעודה בשרית.

Art from the heart

משתמש פעיל
כדורי אלפחורס גאוני בפשטותו.

אוהבים אלפחורס אבל אין סבלנות לשבת להרכיב?
תנסו את זה:

קבצים מצורפים

• כדורי אלפחורס.png
    כדורי אלפחורס.png
    KB 502.9 · צפיות: 61

טרינום

משתמש פעיל
אני רוצה להכין לשבועות בורקס מעלי פילו במילוי גבינות.
בכל המתכונים צריך גבינה מלוחה- פטה וכו'.
מה יכול להוות תחליף? משהו קצת יותר פשוט וזול?

חלום לגדול

משתמש פעיל
אני רוצה להכין לשבועות בורקס מעלי פילו במילוי גבינות.
בכל המתכונים צריך גבינה מלוחה- פטה וכו'.
מה יכול להוות תחליף? משהו קצת יותר פשוט וזול?
לא חייבים לשים את כל הסוגים...
גבינה לבנה+ פתיתי גבינ"צ עם תוספת טעם זה מעולה.
לא הייתי שמה רק אותם. אבל שנה שעברה הכנתי משהו כזה עם בצל ופטריות כמלית לבלינצע'ס ויצא מושלם.
כמובן שעדיף גם גבינה מלוחה, אפילו הקלאסית.

הגדול שבגדולים

משתמש רשום
לא חייבים לשים את כל הסוגים...
גבינה לבנה+ פתיתי גבינ"צ עם תוספת טעם זה מעולה.
לא הייתי שמה רק אותם. אבל שנה שעברה הכנתי משהו כזה עם בצל ופטריות כמלית לבלינצע'ס ויצא מושלם.
כמובן שעדיף גם גבינה מלוחה, אפילו הקלאסית.
מה זה אומר גבינה מלוחה אפילו קלסית ?
איזה סוגים ?

צביה CPA

משתמש סופר מקצוען
180 גרת חמאה מומסת לערבב עם 100 גרם אבקת סוכר
להוסיף 3 חלמונים ולערבב טוב
להוסיף כוס וחצי קמח וכוס וחצי קורנפלור (אפשר במקום קורנפלור גם קמח תפו"א) ואבקת אפיה
קערה וכף?

dinaday

משתמש פעיל
אני מכינה הרבה פעמים לשבתות וחגים. תוספת טעימה למנה העיקרית.

פשטידת ברוקולי פרווה

1 חבילת ברוקולי מופשר חתוך לתפרחות קטנות
5 ביצים טרופות
חצי כוס מיונז
1 כפית מלח (או קצת יותר, לפי הטעם)
פלפל שחור
2 בצלים גדולים קצוצים לקוביות קטנות ומטוגנים להזהבה יפה
רבע כוס פרורי לחם

מערבבים הכל בקערה גדולה
אופים בשתי תבניות אינגליש קייק כשעה בחום 200 מעלות.
מומלץ לקרר להתייצבות ולחמם שוב לפני ההגשה
אופים מכוסה או גלוי?
ובאיזו תכנית תנור אופים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה