תח"צ עד מתי ינצלו אותנו?

לא מוגדרת

משתמש פעיל
זה עוד סיפור של איכות החיים במרכז שעיליו משלמים אלפי ומיליוני שקלים אצלינו אין דברים כאלה בתחבורה ציבורית נוסעים כמו מלך ובתוך העיר הנהג עוצר לפעמים איפה שאתה רוצה כמו מונית פרטית]
וקרה לי פעם שלא הגיע אוטובוס אחרון נסעתי בספיישל750 שח שקיבלתי מהחברה!!

כמי שגר בבית שמש קרוב ל20 שנה אני יכול להגיד חכם שגם בזמן אבוטבול המצב לא היה טוב יותר להזכירכם אבוטבול לא עף סתם מראשות העיר לבית שמש יש תסמונת של "גודלת ולא מתפתחת".
זה בעיה של כולנו תושבי בית שמש שאנחנו עושים לעצמנו חשבונות במן הבחירות אבוטבול יתנהג אלינו ככה ובדרך אגב זה היה גם בבחירות לממשלה והיום כולנו החרדים סובלים מנקמנות אישית שדפקה את כולנו מקווה בשביל כולנו שבפעם הבאה בקלפיות נציית לגדולי התורה ולא נסבול כך שיהיה לנו נציגים שיהיה להם אפשרות לעזור לנו!
כותבת בכאב נורא ובתסכול גדול כמוכם

עוד כמה זמן נשאר לרשות העיר הזאת? מקווה שפעם הבאה לא יבחרו בה, במידה וכן אני עוברת דירה!

משתדלים

משתמש פעיל
זה עוד סיפור של איכות החיים במרכז שעיליו משלמים אלפי ומיליוני שקלים אצלינו אין דברים כאלה בתחבורה ציבורית נוסעים כמו מלך ובתוך העיר הנהג עוצר לפעמים איפה שאתה רוצה כמו מונית פרטית]
וקרה לי פעם שלא הגיע אוטובוס אחרון נסעתי בספיישל750 שח שקיבלתי מהחברה!!
מישהו צריך לעשות מחקר מגובה בנתונים האם הזלזול בתח"צ בערים החרדיות הוא נטו זלזול בציבור או שיש לכך גורמים משמעותיים אחרים כמו עומס גדול וחוסר יכולת לבצע ויסות בהתאם לצרכים (ערבי ומוצאי שבתות חגים חזרה מאוחרת מחתונות) המאפיינים במגזר שרבים מתנהלים כמקשה ואז יש זמני לחץ, כמובן שזה ידוע מראש אבל זה דורש היערכות של מבצע כל פעם

אני נוטה לחשוב שהתשובה הנכונה היא שילוב של השניים

חוחית

משתמש סופר מקצוען
מישהו צריך לעשות מחקר מגובה בנתונים האם הזלזול בתח"צ בערים החרדיות הוא נטו זלזול בציבור או שיש לכך גורמים משמעותיים אחרים כמו עומס גדול וחוסר יכולת לבצע ויסות בהתאם לצרכים (ערבי ומוצאי שבתות חגים חזרה מאוחרת מחתונות) המאפיינים במגזר שרבים מתנהלים כמקשה ואז יש זמני לחץ, כמובן שזה ידוע מראש אבל זה דורש היערכות של מבצע כל פעם

בת"א לדוגמא- התחבורה הפנימית מעולה.

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תשמעו סיפור מטורף מה שהיה לי עם חברת בית שמש אקספרס ועוד יותר מטורף התגובה!!!
מתוך תלונה שהגשתי:
בתאריך ------- חיכינו אני ורעיתי ו-- ילדיי בתחנה ברחוב ...מספר --- ברחוב לאוטובוס קו --- בבית שמש שנוסע מכיוון רמה --- לכיוון ---, בשעה ---- כשהאוטובוס הגיע ואז שטח התחנה היה תפוס ע"י אוטובוס אחר, כך שהנהג לא רצה לחכות עוד חצי דקה עד שיוכל לעצור בתוך התחנה בצורה בטיחותי כפי שהחוק מחייב, ובמקום זאת הנהג בחר לסכן את הנוסעים ואת שאר הולכי רגל הכולל משפחות וילדים, ועצר באמצע הכביש, תוך שהתנועה זורמת בנתיב החיצוני, הנהג הפרא אדם בחר לעצור באמצע הכביש, אז כשהוא עצר רצתי לתפוס את האוטובוס לפני שהוא סוגר את הדלת, וביקשתי מהנהג שיחכה שניה שאני יביא את הילדים שלי ואת התינוק בעגלה! לעלות, במקום לחכות אז הוא התחיל לצרוח תרד מכאן עכשיו לפני שאני מתחיל ליסוע איתך, ומאיומים למעשים הוא התחיל לנסוע כשרגל אחד שלי על האוטובוס ורגל אחד למטה, רק אחרי צרחות של כמה נוסעים הוא עצר, וזאת תוך כדי שכמה ילדים שלי בפנים וכמה בחוץ, ואז התחיל לדפוק אלי את הדלת (דבר שגרר אחרי זה כאבים חזקים בגב עד כדי איבוד נשימה לכמה שניות אני לא יכול בינתיים ללכת לעבודה אכן הכאבים היטבו במקצת) וזאת תוך כדי שהעגלה עם התינוק למטה ואוטובוסים עוקפים אותו מימין (באותו מקום בדיוק בהפרש של כמה מטר נהרגה! ילדה ל''ע רק בשבוע האחרון ברוך השם קרה לנו נס) רק אחרי שראה שאין לו ברירה אז הוא לצעוק תן לי להתקרב לתחנה תוך-כדי שהוא טורק את הדלת על הילדים שלי ותוך-כדי שהוא צורח אם חשבתי שהכל נגמר כאן אז טעיתי כל הדרך הנהג לא הפסיק לצרוח יהודי מסריח! אתה מסריח! ועוד ועוד ואני שפחדתי שעוד רגע הוא מוציא סכין אמרתי לו שעל אף הכל הוא הנהג הטוב ביותר
מה שכתבתי כאן לא הוספתי מילה אחת!
הכל מגובה בעדות!
תלונה שהגשתי לפני כחודש
ככששאלתי מה עלתה בתלונתי זו היתה התגובה
תגובת בית שמש אקספרס: "טיפלנו בנושא אבל אין לך להתערב בנעשה ביחסי עובד מעביד וע''כ לא נעביר לך שום מידע לגבי פנייתך" אשרי המאמין
אני לא מבין למה לא הגשת תלונה במשטרה
בנוסף לכל המשרדים הרלוונטיים

מנסיון פתרתי בעיות עם נהגים סוררים ע"י המשטרה
הטעות הכי גדולה זה להתלונן בחברה ולא להתלונן למשרדים הרלוונטיים
כמובן שצריך גם לחברה בגלל הפרוטוקול
כדי שהחברה לא תוכל להגיד לא ידענו, לא מכירים וכו'
ולנסות להביא לתקשורת
על אף שבד"כ זה לא מעניין אף אחד
אבל מספיק שאחד כזה דורש את תגובת החברה בכדי להרעיד שם קצת את המשרד
אבל לא אחד שמסתפק בתגובה לקונית ופתטית

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אם אתם רוצים תחבורה ציבורית טובה תעברו לפריז.
שוויץ כבר עדיף
בעצם רוב אירופה

פה בישראל מתגאים בתוכנית רכבת קלה
שכחתם שבאירופה זה כבר קיים 100 שנה

goaty

משתמש פעיל
זה בעיה של כולנו תושבי בית שמש שאנחנו עושים לעצמנו חשבונות במן הבחירות אבוטבול יתנהג אלינו ככה ובדרך אגב זה היה גם בבחירות לממשלה והיום כולנו החרדים סובלים מנקמנות אישית שדפקה את כולנו מקווה בשביל כולנו שבפעם הבאה בקלפיות נציית לגדולי התורה ולא נסבול כך שיהיה לנו נציגים שיהיה להם אפשרות לעזור לנו!
כותבת בכאב נורא ובתסכול גדול כמוכם
מה הקשר לבחירות???
בזמן אבוטבול וסופרבוס היה טוב יותר???

ישראליס

משתמש פעיל

גם בירושלים רואים את התחבורה ציבורית שעוברת בציבור החרדי מלאה לעיתים.
אבל עדיין הטירוף שמאות ילדות אמורות לעלות על אוטובוס קטן כמו שניתן לראות כל בוקר בשרות נהר הירדן בבית שמש כל בוקר, זה משהו מטורף שיכול להיפסק בהחלטה קטנה של להוציא 5 אוטובסים מאותו קו בדיוק בשעה זו.
אבל אם אפשר לנצל ולדחוס אותנו באוטובוס אחד וגם כולם משלמים באדיקות על המחנק הזה, אז למה לא?

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
גם בירושלים רואים את התחבורה ציבורית שעוברת בציבור החרדי מלאה לעיתים.
אבל עדיין הטירוף שמאות ילדות אמורות לעלות על אוטובוס קטן כמו שניתן לראות כל בוקר בשרות נהר הירדן בבית שמש כל בוקר, זה משהו מטורף שיכול להיפסק בהחלטה קטנה של להוציא 5 אוטובסים מאותו קו בדיוק בשעה זו.
אבל אם אפשר לנצל ולדחוס אותנו באוטובוס אחד וגם כולם משלמים באדיקות על המחנק הזה, אז למה לא?
הקווים, כמות ותדירות האוטובוסים נקבע ע"י משרד התחבורה
אבל העיריה בהחלט משפיעה על כך

בנימין 5850

משתמש פעיל
לי קרה לפני כמה חודשים יומיים ברצף שקו 497 לא עבר בתחנה מסוימת.
פשוט עקף על כל שכונת חפציבה, ובעצת כמה אנשים התלוננתי במשרד התחבורה,
תכלס מאז לא פיספסו אפילו פעם אחת בשעה שאני עולה, ואני נוסע כל יום
פשוט תתלוננו למשרד התחבורה הם מגיבים וגם התקשרו אלי לשמוע באופן מדויק את כל הסיפור.
לגבי פיצויים הם טענו שאין להם סמכות לחייב את מפעילת התחבורה לפצות לקוחות,
פניתי במקביל לבית שמש אקספרס עם תלונה מסודרת ובקשה לפיצוים,
עד היום אני מחכה לתגובה
ונמאס לי כבר להתקשר אליהם אז התייאשתי מהם

מחלימה

משתמש מקצוען
תשמעו סיפור מטורף מה שהיה לי עם חברת בית שמש אקספרס ועוד יותר מטורף התגובה!!!
מתוך תלונה שהגשתי:
בתאריך ------- חיכינו אני ורעיתי ו-- ילדיי בתחנה ברחוב ...מספר --- ברחוב לאוטובוס קו --- בבית שמש שנוסע מכיוון רמה --- לכיוון ---, בשעה ---- כשהאוטובוס הגיע ואז שטח התחנה היה תפוס ע"י אוטובוס אחר, כך שהנהג לא רצה לחכות עוד חצי דקה עד שיוכל לעצור בתוך התחנה בצורה בטיחותי כפי שהחוק מחייב, ובמקום זאת הנהג בחר לסכן את הנוסעים ואת שאר הולכי רגל הכולל משפחות וילדים, ועצר באמצע הכביש, תוך שהתנועה זורמת בנתיב החיצוני, הנהג הפרא אדם בחר לעצור באמצע הכביש, אז כשהוא עצר רצתי לתפוס את האוטובוס לפני שהוא סוגר את הדלת, וביקשתי מהנהג שיחכה שניה שאני יביא את הילדים שלי ואת התינוק בעגלה! לעלות, במקום לחכות אז הוא התחיל לצרוח תרד מכאן עכשיו לפני שאני מתחיל ליסוע איתך, ומאיומים למעשים הוא התחיל לנסוע כשרגל אחד שלי על האוטובוס ורגל אחד למטה, רק אחרי צרחות של כמה נוסעים הוא עצר, וזאת תוך כדי שכמה ילדים שלי בפנים וכמה בחוץ, ואז התחיל לדפוק אלי את הדלת (דבר שגרר אחרי זה כאבים חזקים בגב עד כדי איבוד נשימה לכמה שניות אני לא יכול בינתיים ללכת לעבודה אכן הכאבים היטבו במקצת) וזאת תוך כדי שהעגלה עם התינוק למטה ואוטובוסים עוקפים אותו מימין (באותו מקום בדיוק בהפרש של כמה מטר נהרגה! ילדה ל''ע רק בשבוע האחרון ברוך השם קרה לנו נס) רק אחרי שראה שאין לו ברירה אז הוא לצעוק תן לי להתקרב לתחנה תוך-כדי שהוא טורק את הדלת על הילדים שלי ותוך-כדי שהוא צורח אם חשבתי שהכל נגמר כאן אז טעיתי כל הדרך הנהג לא הפסיק לצרוח יהודי מסריח! אתה מסריח! ועוד ועוד ואני שפחדתי שעוד רגע הוא מוציא סכין אמרתי לו שעל אף הכל הוא הנהג הטוב ביותר
מה שכתבתי כאן לא הוספתי מילה אחת!
הכל מגובה בעדות!
תלונה שהגשתי לפני כחודש
ככששאלתי מה עלתה בתלונתי זו היתה התגובה
תגובת בית שמש אקספרס: "טיפלנו בנושא אבל אין לך להתערב בנעשה ביחסי עובד מעביד וע''כ לא נעביר לך שום מידע לגבי פנייתך" אשרי המאמין
חובה להרעיש עולמות ולהעלות לכל תקשורת אפשרית!
זה הזוי!!!!!!!

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
לי קרה לפני כמה חודשים יומיים ברצף שקו 497 לא עבר בתחנה מסוימת.
פשוט עקף על כל שכונת חפציבה, ובעצת כמה אנשים התלוננתי במשרד התחבורה,
תכלס מאז לא פיספסו אפילו פעם אחת בשעה שאני עולה, ואני נוסע כל יום
פשוט תתלוננו למשרד התחבורה הם מגיבים וגם התקשרו אלי לשמוע באופן מדויק את כל הסיפור.
לגבי פיצויים הם טענו שאין להם סמכות לחייב את מפעילת התחבורה לפצות לקוחות,
פניתי במקביל לבית שמש אקספרס עם תלונה מסודרת ובקשה לפיצוים,
עד היום אני מחכה לתגובה
ונמאס לי כבר להתקשר אליהם אז התייאשתי מהם
אכן במשרד התחבורה מתייחסים לכל פניה, בשונה מחברות התחבורה (למעט דן).
הייתי מייעץ לך להתלונן במשרד התחבורה על חוסר המענה ב-בית שמש אקספרס.

אהרני.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מנסיון פתרתי בעיות עם נהגים סוררים ע"י המשטרה
אכן אבל לא חשבתי שיגיע כזה תגובה אחרי כמה ימים
אגב שאלתי אחד הרבנים המפורסמים בבית שמש והוא אמר לי שלא שמותר לי למצא את ההליכים, רק שחובה (כמובן יד ביד עם רב)
.
ולנסות להביא לתקשורת על אף שבד"כ זה לא מעניין אף אחד
חובה להרעיש עולמות ולהעלות לכל תקשורת אפשרית!

נכון תודה הלוואי

נערך לאחרונה ב:

דיסי

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

אני שלחתי פניה על נהג שסגר את הדלת בפרצוף לנכה שניסה שניסה לעלות
הייתי בטוחה שיעשו עם זה משהו סכ"ס מדובר בנכה
שלחו לי תגובה נלעגת:
הנהג נחקר ולא זכר את פרטי המקרה.
אנו מודים לך על העירנות וכו' וכו'

סתם עיצה מהיום כל פעם שתובעים אתכם בבית משפט או משהו פשוט 'אל תזכרו' את פרטי המקרה...
זה יכול לעזור...

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
שלחו לי תגובה נלעגת:

סתם עיצה מהיום כל פעם שתובעים אתכם בבית משפט או משהו פשוט 'אל תזכרו' את פרטי המקרה...
זה יכול לעזור...
לכל כלל יש יוצא מן הכלל.
במקרים כאלו ישלפנות למבקר המדינה.
לפנות במקביל גם לארגוני הנכים. יעשו מזה מטעמים...

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שלחו לי תגובה נלעגת:

זה יכול לעזור...
תפסיקו להתייחס לתגובות הלקוניות והפאתטיות של החברה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה