תח"צ עד מתי ינצלו אותנו?

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עליזה בלוך anatz;)bshemesh.co.il
משרד התחבורה tlunot;)mot.gov.il
יוסי גולדהירש yosigoldhirsh;)gmail.com
שרת התחבורה
michaelim;)knesset.gov.il
נתיב אקספרס https://www.nateevexpress.com/contact-us.aspx#tab1
בני לוינשטין - https://www.betshemesh.muni.il/13/
יש גם את ספרין שהוא נציג בנתיב אקספרס - <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
מבקר המדינה - https://www.mevaker.gov.il/he/Ombudsman/Pages/ComplaintForm.aspx

ויש גם את זה חלקי - https://www.drove.com/campaign/610692a84347f97853c8e4a5

1. רק אם נתלונן וכמה שיותר משהו יזוז פה.
2. אם יהיה מפלגה חרדית שתקום על הנושא הזה תרוויח כמות אדירה של קולות.
כי כל ההורים מיואשים מנציגינו שליט''א שבעירייה לא משנה מי בראשה...

ישראליס

משתמש פעיל
@ישראליס אני מנסה להעביר את הסיפור לתקשורת
אם יש לך עדים תפנה אלי למייל 55DAVIDLEVI שטורדל וכו'
תודה רבה!
זה היה בקו 13 כמדומני (ואני ישאל את ביתי בצהריים כשתחזור מבית ספר)
בשעה 8 בבוקר
אבל ממש פרטים מדוייקים אני יעשה שיעורי בית בצהריים.
כל הכבוד על היוזמה.
הסיפור עם הנהג מזעזע.
וההתעללות היומיומית כש300 בנות צריכות לעלות על אוטובוס של 50 מקומות חייב להסתיים במיידי!
אם הם לא נענים צריכים ביעוץ עם רב לשקול מרד ולא לשלם על הנסיעות.
סיימנו להיות פרייארים

מ....

משתמש פעיל
היום בבוקר ראיתי מודעות בלוחות המודעות מטעם העירייה שרושמת לנשים ונערות שבעקבות מספ' מקרים שארעו בתחבורה ציבורית של נוסעים שביקשו מנוסעות לעבור מקום שידאו את הזכויות שלהן.
זה קשור למקרה הנ"ל ?

משתדלים

משתמש פעיל
תחבורה ציבורית רגילה לא אמורה לתת מענה להסעות ילדים בטח לא בהיקף כזה
בעיקרון אמור להיות מימון משותף של הסעות ילדים של משרד החינוך והרשות המקומית
במקרה של חלק גדול מהחינוך התורני יש כאן בעיה מהשורש שמשרד החינוך לא משתתף והעול נופל על כתפי הרשות המקומית
למרות הכל חייבת להיות תחבורה מטעם העירייה ואין כזאת תשובה "אין כזה דבר בבית שמש" צריך ללחוץ ולא להפסיק
תעזור גם פנייה למבקר המדינה

אני מצרף את דוח המבקר בנושא

ישראליס

משתמש פעיל
היום בבוקר ראיתי מודעות בלוחות המודעות מטעם העירייה שרושמת לנשים ונערות שבעקבות מספ' מקרים שארעו בתחבורה ציבורית של נוסעים שביקשו מנוסעות לעבור מקום שידאו את הזכויות שלהן.
זה קשור למקרה הנ"ל ?
לא רואה קשר בין הדברים

משתדלים

משתמש פעיל
1639478148791.png

1639478184952.png

1639478238097.png

מחלימה

משתמש מקצוען
בעיקרון אמור להיות מימון משותף של הסעות ילדים של משרד החינוך והרשות המקומית
במקרה של חלק גדול מהחינוך התורני יש כאן בעיה מהשורש שמשרד החינוך לא משתתף והעול נופל על כתפי הרשות המקומית
למרות הכל חייבת להיות תחבורה מטעם העירייה ואין כזאת תשובה "אין כזה דבר בבית שמש" צריך ללחוץ ולא להפסיק
תעזור גם פנייה למבקר המדינה

אני מצרף את דוח המבקר בנושא
בערים המעורבות במרכז יש השתתפות של העיריה, שמגיעה באמצעות רשת בני יוסף לכל התלמידים או התלמידות גרים במרחק מסוים ממקום לימודם.
אין מעקב כיצד הם מגיעם -האם בהסעות פרטיות/רכב של ההורים או בתחבורה ציבורית. ההחזר משולם בכל מקרה, פעם בשנה לחשבון ההורים.

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זה קשור למקרה הנ"ל ?
לא קשור לסיפור הזה
זה כבר סיפור בפני עצמו
ואין כאן המקום להרחיב

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
למה שלא יהיה קווי בית ספר כמו שיש בבני ברק
זה לא קשור להשתתפות בהוצאות

בבני ברק יש קווי בית ספר שמופעל ע"י דן
כל ילד עולה על האוטובוס ומשלם ברב-קו
השתתפות בנסיעות זה כבר עניין שנעשה ע"י ההורים או ע"י הת"ת במרוכז

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לגבי התקיפה של הנהג צריך למצוא את הילדות שהורדו מהאוטובוס בכח
ושההורים שלהם יגישו תלונה במשטרה
במקביל לדרוש מנתיב אקספרס את המצלמות של האוטובוס
היום יש בכל אוטובוס מצלמות החוק מחייב אותם
--------------------------------------
לגבי הפרטים של הנהג ושל הנסיעה יש אפשרות להוציא את כל המידע דרך הרב-קו
אם הילדה שילמה, ואם לא, אז לבקש מאחד מהעדים שראו להוציא את המידע מהרב-קו שלו

נערך לאחרונה ב:

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

מעל הסטנדר(ט)

משתמש פעיל
עריכה תורנית
עד מתי חברות האוטובוסים (אקספרס) יתייחסו אלינו כמו שמדובר בתרנגולים?
המחדל והאפליה בתח"צ לרעת הציבור החרדי היא ותיקה לפחות כמו זקן חברי הפורום. מזה שנים רבות ניתן למצוא , במוצ"ש לדוגמא , עשרות ומאות חרדים בכל תחנה (למשל) נערמים זה על זה ושואגים בתסכול כאשר עוד אוטובוס עובר מלא.
איך יתכן שבמהלך כל השנים האלו חברי הכנסת לא פעלו דבר בנושא?
אם יהיה מפלגה חרדית שתקום על הנושא הזה תרוויח כמות אדירה של קולות.
כי כל ההורים מיואשים מנציגינו שליט''א שבעירייה לא משנה מי בראשה...

ואם תמשיכו לשתוק, אני לא יודעת מה יהיה השלב הבא...

ובאותו עניין:
תחבורה ציבורית אמורה לתת מענה לכל הנוסעים. אם בעיר זו גם הילדים נוסעים בתח"צ, הרי שיש להתייחס לעיר זו כעיר גדולה יותר (עם יותר תושבים) ביחס. לא הבנתי את הטיעון.

אהרני.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תשמעו סיפור מטורף מה שהיה לי עם חברת בית שמש אקספרס ועוד יותר מטורף התגובה!!!
מתוך תלונה שהגשתי:
בתאריך ------- חיכינו אני ורעיתי ו-- ילדיי בתחנה ברחוב ...מספר --- ברחוב לאוטובוס קו --- בבית שמש שנוסע מכיוון רמה --- לכיוון ---, בשעה ---- כשהאוטובוס הגיע ואז שטח התחנה היה תפוס ע"י אוטובוס אחר, כך שהנהג לא רצה לחכות עוד חצי דקה עד שיוכל לעצור בתוך התחנה בצורה בטיחותי כפי שהחוק מחייב, ובמקום זאת הנהג בחר לסכן את הנוסעים ואת שאר הולכי רגל הכולל משפחות וילדים, ועצר באמצע הכביש, תוך שהתנועה זורמת בנתיב החיצוני, הנהג הפרא אדם בחר לעצור באמצע הכביש, אז כשהוא עצר רצתי לתפוס את האוטובוס לפני שהוא סוגר את הדלת, וביקשתי מהנהג שיחכה שניה שאני יביא את הילדים שלי ואת התינוק בעגלה! לעלות, במקום לחכות אז הוא התחיל לצרוח תרד מכאן עכשיו לפני שאני מתחיל ליסוע איתך, ומאיומים למעשים הוא התחיל לנסוע כשרגל אחד שלי על האוטובוס ורגל אחד למטה, רק אחרי צרחות של כמה נוסעים הוא עצר, וזאת תוך כדי שכמה ילדים שלי בפנים וכמה בחוץ, ואז התחיל לדפוק אלי את הדלת (דבר שגרר אחרי זה כאבים חזקים בגב עד כדי איבוד נשימה לכמה שניות אני לא יכול בינתיים ללכת לעבודה אכן הכאבים היטבו במקצת) וזאת תוך כדי שהעגלה עם התינוק למטה ואוטובוסים עוקפים אותו מימין (באותו מקום בדיוק בהפרש של כמה מטר נהרגה! ילדה ל''ע רק בשבוע האחרון ברוך השם קרה לנו נס) רק אחרי שראה שאין לו ברירה אז הוא לצעוק תן לי להתקרב לתחנה תוך-כדי שהוא טורק את הדלת על הילדים שלי ותוך-כדי שהוא צורח אם חשבתי שהכל נגמר כאן אז טעיתי כל הדרך הנהג לא הפסיק לצרוח יהודי מסריח! אתה מסריח! ועוד ועוד ואני שפחדתי שעוד רגע הוא מוציא סכין אמרתי לו שעל אף הכל הוא הנהג הטוב ביותר
מה שכתבתי כאן לא הוספתי מילה אחת!
הכל מגובה בעדות!
תלונה שהגשתי לפני כחודש
ככששאלתי מה עלתה בתלונתי זו היתה התגובה
תגובת בית שמש אקספרס: "טיפלנו בנושא אבל אין לך להתערב בנעשה ביחסי עובד מעביד וע''כ לא נעביר לך שום מידע לגבי פנייתך" אשרי המאמין

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
התשובה לכל השאלות היא:

פתרתי כבר יותר מבעיה אחת ע"י פנייה למשרד התחבורה.
בפנייה ישירה לחברה, ע"פ רוב הם מטייחים את האירוע, משא"כ תלונות למשרד התחבורה שמשפיעות על סיכויי החברה להתמודד במכרזים ברחבי הארץ.

חוחית

משתמש סופר מקצוען
הקוים של נתיב מירושלים למירון- צפת וגם בב"ב- היו זוועה בהתחלה,
אנשים פשוט תבעו אותם כל הזמן בבתי משפט- והרויחו.
וכשהם קלטו שהם מפסידים- הם שינו כיוון
תשמעו סיפור מטורף מה שהיה לי עם חברת בית שמש אקספרס ועוד יותר מטורף התגובה!!!
מתוך תלונה שהגשתי:
בתאריך ------- חיכינו אני ורעיתי ו-- ילדיי בתחנה ברחוב ...מספר --- ברחוב לאוטובוס קו --- בבית שמש שנוסע מכיוון רמה --- לכיוון ---, בשעה ---- כשהאוטובוס הגיע ואז שטח התחנה היה תפוס ע"י אוטובוס אחר, כך שהנהג לא רצה לחכות עוד חצי דקה עד שיוכל לעצור בתוך התחנה בצורה בטיחותי כפי שהחוק מחייב, ובמקום זאת הנהג בחר לסכן את הנוסעים ואת שאר הולכי רגל הכולל משפחות וילדים, ועצר באמצע הכביש, תוך שהתנועה זורמת בנתיב החיצוני, הנהג הפרא אדם בחר לעצור באמצע הכביש, אז כשהוא עצר רצתי לתפוס את האוטובוס לפני שהוא סוגר את הדלת, וביקשתי מהנהג שיחכה שניה שאני יביא את הילדים שלי ואת התינוק בעגלה! לעלות, במקום לחכות אז הוא התחיל לצרוח תרד מכאן עכשיו לפני שאני מתחיל ליסוע איתך, ומאיומים למעשים הוא התחיל לנסוע כשרגל אחד שלי על האוטובוס ורגל אחד למטה, רק אחרי צרחות של כמה נוסעים הוא עצר, וזאת תוך כדי שכמה ילדים שלי בפנים וכמה בחוץ, ואז התחיל לדפוק אלי את הדלת (דבר שגרר אחרי זה כאבים חזקים בגב עד כדי איבוד נשימה לכמה שניות אני לא יכול בינתיים ללכת לעבודה אכן הכאבים היטבו במקצת) וזאת תוך כדי שהעגלה עם התינוק למטה ואוטובוסים עוקפים אותו מימין (באותו מקום בדיוק בהפרש של כמה מטר נהרגה! ילדה ל''ע רק בשבוע האחרון ברוך השם קרה לנו נס) רק אחרי שראה שאין לו ברירה אז הוא לצעוק תן לי להתקרב לתחנה תוך-כדי שהוא טורק את הדלת על הילדים שלי ותוך-כדי שהוא צורח אם חשבתי שהכל נגמר כאן אז טעיתי כל הדרך הנהג לא הפסיק לצרוח יהודי מסריח! אתה מסריח! ועוד ועוד ואני שפחדתי שעוד רגע הוא מוציא סכין אמרתי לו שעל אף הכל הוא הנהג הטוב ביותר
מה שכתבתי כאן לא הוספתי מילה אחת!
הכל מגובה בעדות!
תלונה שהגשתי לפני כחודש
ככששאלתי מה עלתה בתלונתי זו היתה התגובה
תגובת בית שמש אקספרס: "טיפלנו בנושא אבל אין לך להתערב בנעשה ביחסי עובד מעביד וע''כ לא נעביר לך שום מידע לגבי פנייתך" אשרי המאמין
סיפור מטורף.
תעבירו את זה לשרד התחבורה ולמבקר המדינה.
על התגובה שלהם הם צריכים להכנס.
מנסיון- מבקר המדינה הוא אחד הגופים היעילים ביותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה