תח"צ עד מתי ינצלו אותנו?

yosher2005

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לינק להגשת תלונה במשרד התחבורה:

מתאם קשרי קהילה של חברת תנופה בבית שמש קוראים לו אלתר הורביץ 0527166266
חשוב לפנות אליו בזמן אמת כשיש תקלה

משתדלים

משתמש פעיל
כי אולי אנחנו באשכול סוציו-אקונומי הכי נמוך בישראל? (חוץ מזה שנסיעה פנימית היא גג 15-20 דקות)
אגב: בבית שמש המחירים כן ישארו נמוכים משום-מה
1. אפשר לחשוב שמי שנוסע בתח"צ בחולון ובת ים הוא עשיר
2. הטענה השניה של זמן הנסיעה היא כן רלוונטית אבל היא צריכה להיות רוחבית ולא רק בערים מסויימות

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
כי במודיעין עילית ואיפה שרוצים להעלות המחיר זול מאוד,
ביחס לא הוגן.
25.5.2022 10:04

ישי כהן: ‏אחת הדרישות של ח״כ מיכאל ביטון: למנוע פגיעה בסבסוד תחבורה הציבורית בערים חרדיות (החלטה של שרי האוצר והתחבורה). מעניין.

כנראה שאפילו ח"כ מ"כחול לבן" חושב שזה לא הוגן להזניק בצורה כזאת את המחירים...

HP מעצבת

משתמש מקצוען
25.5.2022 10:04

ישי כהן: ‏אחת הדרישות של ח״כ מיכאל ביטון: למנוע פגיעה בסבסוד תחבורה הציבורית בערים חרדיות (החלטה של שרי האוצר והתחבורה). מעניין.

כנראה שאפילו ח"כ מ"כחול לבן" חושב שזה לא הוגן להזניק בצורה כזאת את המחירים...
סתם תירוץ.
הם (כחול לבן) קורצים לביבי.
זה פורסם.

עדיין מחירי התח"צ בערים החרדיות זולים באופן לא הוגן לשאר הארץ.

HP מעצבת

משתמש מקצוען
אל תשכח שאצלנו האוטובסים נוסעים מלאים ומאיתנו הם מכסים מה שעולה האטובסים הריקים אצל החילונים
אני גרה בעיר מעורבת שיש בה ריכוז חרדי גדול שבו האוטובוסים מפוצצים, גם של החילונים וגם של החרדים,
ואני עדיין משלמת יותר כסף.
גם בקווים הפנימיים החרדיים אני משלמת יותר.

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
כנראה ניהול חברת אוטובוסים זה לא עסק משתלם ולא מרוויחים ממנו בכלל
גם לא מסוג של- הלקוח תמיד צודק
וגם אם בכביש הם חכמים
ביחסי אנוש הם יותר מטיפשים

צחית

משתמש מקצוען
זה בעיה של כולנו תושבי בית שמש שאנחנו עושים לעצמנו חשבונות במן הבחירות אבוטבול יתנהג אלינו ככה ובדרך אגב זה היה גם בבחירות לממשלה והיום כולנו החרדים סובלים מנקמנות אישית שדפקה את כולנו מקווה בשביל כולנו שבפעם הבאה בקלפיות נציית לגדולי התורה ולא נסבול כך שיהיה לנו נציגים שיהיה להם אפשרות לעזור לנו!
כותבת בכאב נורא ובתסכול גדול כמוכם
בקרית ספר אין בחירות
והמצב של התח"צ גרוע מאד מאד

דודקע

משתמש פעיל
בשביל להגיש תביעה בבית המשפט צריך לפני כן להתלונן אצל מפעיל הקו ובמשרד התחבורה. צעד שלוקח בדיוק חמש דקות - וגם אותו מתעצלים מלעשות. למה אנחנו מצפים?
אני עשיתי את זה בעבר נגד חברת קווים וקיבלתי כמה אלפי שקלים בכל תביעה.
אך לאחר זמן אמר לי רב שצריך שאלת חכם לגבי הליכה לערכאות.
האם למישהו ממכם יש תשובה הלכתית על זה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה