עדכונים מגל הפיגועים ה' ישמרנו

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י miri;1797931:
בגלל הסרטון הזה אני מצטערת שיש לי אינטרנט מסונן ככל שיהיה פרוג יש לי ומפה ראיתי את ההסרטה שעשתה רק רע

מה עם שליטה עצמית?
סרטון כזה מטבע הדברים לא אמור לעשות חוית צפיה.
ואם יודעים מראש שזה לא עושה לך טוב, למה ראית?
מה ציפית לראות? את המחבל רוקד טנגו?

כשאני יודעת מראש שסרטון או אפילו ידיעה לא תעשה לי טוב, אני לא צופה.
גם אם זה נשלח לי למייל, וגם אם זה בפרוג.

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אמרו לי פעם שאדם שצופה ברצח (לא כי הוא עובד זק"א, ח"ו או הצלה או מד"א) סתם לשם הנאה, או הנאת זעזוע.
זה יכול לגרום לו להיות אכזרי.

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
תמיד אני מדלגת על הסרטות לא משנה מאיזה סוג אבל אמא שלי היתה שם אתמול ולא הצלחתי לעבוד ונגררתי לראות את ההסרטה מתוך כאב ובלבול ואני כלכך מצטערת שזה קרה אבל בגלל שהכל חסום לי אני די סמכתי על פרוג שזוועה כזו לא תהיה פה,

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י שושיה;1798023:
אמרו לי פעם שאדם שצופה ברצח (לא כי הוא עובד זק"א, ח"ו או הצלה או מד"א) סתם לשם הנאה, או הנאת זעזוע.
זה יכול לגרום לו להיות אכזרי.

לגמרי, זה הורס את הנפש!
בבקשה מכולם לא להעלות לפה דברים כאלו.
מי שרוצה לראות - יש את אתרי החדשות לחפש שם..
לפחות שכאן יישאר נקי.
בשורות טובות!!

גלגלים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מלפפון;1797959:
כשאני יודעת מראש שסרטון או אפילו ידיעה לא תעשה לי טוב, אני לא צופה.
גם אם זה נשלח לי למייל, וגם אם זה בפרוג.

כל מילה.
אין לי פיתוי אפילו לראות את ההסרטה הנ"ל
הנפש שלי לא מסוגלת לכאלו דברים
קיבלתי במייל ומיד מחקתי

רוח סערה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י miri;1797931:
בגלל הסרטון הזה אני מצטערת שיש לי אינטרנט מסונן ככל שיהיה פרוג יש לי ומפה ראיתי את ההסרטה שעשתה רק רע

נו, אם אין לך צורך מוגדר באינטרנט, אולי זה הזמן לעשות שינוי, ולא סתם זימנו לך גועל, זעזוע ושאט נפש, אולי רוצים מאתנו משהו. ראי אשכול חדש שפתחתי בנושא:
http://www.prog.co.il/showthread.php?p=1798063#post1798063

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מירי יקרה,
בתקופת צוק איתן גם היו תמונות\הסרטות מזעזעים, לא היתה לי שליטה למשל על תמונות, כי איך שאת נכנסת לאשכול ראית אותן, הפסקתי להכנס לאשכול, הנפש שלי רגישה במיוחד, דברים כאלו מזעזעים אותי עד היסוד, הענין הוא שאני גם סקרנית, מאוד, אבל, בגלל שאני יודעת מה אאלץ לספוג אח"כ, כמה סיוטים, כמה אני לא אהיה אמא אח"כ.
והעיקר, אני חושבת שמי שנמצא במקום פיגוע, זה מה שהקב"ה יודע שהכי טוב לנשמה שלו.
אני לא הייתי, ב"ה, אין לי ענין להתמודד עם הזוועות, את זה אני בוחרת לשאת, אין לי את הכלים המיוחדים שמקבלים בעלי נסיונות, אז למה להכניס עצמי סתם לנסיון, כשאין לי את הכלים???

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
יש לי אינטרנט מסונן מאד לצורך העבודה ממש לא בשביל בילוי אפילו לא לקניות אבל פרוג זה אתר שנועד גם הוא לצרכי עבודה ונעזרתי בו המון! מבחינה מקצועית וצר לי על ההסרטה הספציפית הזו וראיתי לנכון להעלות את הנושא כי האמנתי שיפול על אוזניים קשובות, זה הכל

Queenit

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
אגב אני שמחה לראות שהאשכול הזה בכמה שעות האחרונות עסוק בנושא שלא שייך אליו...

R A C H E L I

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ערנות מנעה אסון באשדוד: נעצר ערבי עם ת"ז מזויפת וסכין

בנצי ליזרוביץ' א׳ במרחשון תשע״ו 14/10/201510:31

אמש בשעות הערב התקבל דיווח במוקד 100 של משטרת המחוז הדרומי על אדם חשוד עם סכין בידו ברחוב התקשורת בעיר אשדוד. שוטרי סיור ממשטרת אשדוד הגיעו למקום בתוך זמן קצר והבחינו בחשוד אשר היה ליד מפעל כשהוא מניח על הקרקע סכין שהייתה בידו.

"בדקנו את החשוד בזהירות ובצורה מאובטחת. ביקשנו ממנו תעודת זהות והוא הציג לנו תעודה של צעיר תושב רהט. משהו היה נראה לנו חשוד ולאחר בדיקה שערכנו התברר כי מדובר בנער בן 14 תושב שטחים שוהה בלתי חוקי בישראל אשר ככל הנראה עבד באזור״, מספר שוטר הסיור שטיפל באירוע רס״ר אדיר לוי.

החשוד נלקח לחקירה בתחנת משטרת אשדוד. בבדיקה שנערכה עלה כי הסכין שהייתה מונחת לידו שימשה ככלי עבודה במפעל סמוך בו עבד. בהמשך התברר כי הוא תושב חליל והשיג את התעודה המזויפת ככל הנראה בשטחים ע״מ להיכנס לישראל ולעבוד.

רפ״ק מאיר חכמון ק׳ אגף המבצעים של משטרת אשדוד מציין: ״מדובר בתקופה רגישה ועמוסה במיוחד. שוטרים עובדים מסביב לשעון מתוך תחושת שליחות ומחויבות לאזרחים ונדרשים לערנות מקסימאלית. לצד זה קיימת עלייה ניכרת בכמות הדיווחים של אזרחים על אנשים חשודים. אני מאמין כי זה קיים בכל הארץ. בייחוד לאור המאפיינים של גל הטרור הנוכחי, אנו מתייחסים לכל אירוע שמתקבל בשיא הרצינות ולא מסיימים את הטיפול בו עד להסרת החשד״.

החשוד יובא היום להארכת מעצרו בבית משפט השלום באשקלון. חקירתו תימשך במהלך הימים הקרובים במשרד הנוער של משטרת אשדוד.

אהרן ר

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
שכל אחד ואחת יתחזקו בצניעות
כל אחד יודע את מקומות החולשה שלו
ויתחזק בהם

והרי נאמר בתורה (דברים פרק כג טו)
כִּי ה"א מִתְהַלֵּךְ בְּקֶרֶב מַחֲנֶךָ לְהַצִּילְךָ וְלָתֵת אֹיְבֶיךָ לְפָנֶיךָ וְהָיָה מַחֲנֶיךָ קָדוֹשׁ וְלֹא יִרְאֶה בְךָ עֶרְוַת דָּבָר וְשָׁב מֵאַחֲרֶיךָ:

מה לא עושים בשביל שלא יהיה ח"ו מצב של 'ושב מאחריך'
מתחזקים בצניעות בקדושה

לאחרונה הופצה חוברת של 'ערכת הצניעות' ל- 40 ימי לימוד
וכ"א תקח משם דבר לחיזוק
הרבה ראו בלימוד ההלכות מתוך הערכה ובקיומם ישועות רבות

קלסר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני חושבת כל הזמן - ה' מעניש אותנו מידה כנגד מידה.

מאז הבחירות התפלג העם באופן מחריד.
ופתאום באו הדקירות וכולם מתפללים על כולם. כולם נמצאים באותו פחד מוות. לא משנה לאיזו מלפגה במפה הפוליטית אתה שייך.

בואו נתאחד. כשעם ישראל מאוחד אי אפשר לפגוע בו. כמו אגודת קנים שאי אפשר לשבור אותה כשהיא אגודה.
הבה נשכח מפילוגים פוליטיים ואחרים ונמתלא אהבה זה אל זה הפוך מהערבים שמתמלאים שנאה אלינו. נחשוב על כל אחד רק טוב ונרצה רק להיטיב.
ואז ימתלא ה' רחמים עלינו וירצה רק להיטיב עימנו.

אנא! למענכם ולמענינו.

קלסר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני חושבת כל הזמן - ה' מעניש אותנו מידה כנגד מידה.

מאז הבחירות התפלג העם באופן מחריד.
ופתאום באו הדקירות וכולם מתפללים על כולם. כולם נמצאים באותו פחד מוות. לא משנה לאיזו מלפגה במפה הפוליטית אתה שייך.

בואו נתאחד. כשעם ישראל מאוחד אי אפשר לפגוע בו. כמו אגודת קנים שאי אפשר לשבור אותה כשהיא אגודה.
הבה נשכח מפילוגים פוליטיים ואחרים ונמתלא אהבה זה אל זה הפוך מהערבים שמתמלאים שנאה אלינו. נחשוב על כל אחד רק טוב ונרצה רק להיטיב.
ואז ימתלא ה' רחמים עלינו וירצה רק להיטיב עימנו.

אנא! למענכם ולמענינו.

אהרן ר

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הוויכוח הפוליטי מעורבים בו גדולי ישראל
אין בנו כח להתערב ולעשות מעשים שלא יהיה פילוג

אבל לגבי הצניעות כל אחד ואחת יכול/ה לקבל החלטה בתוך ביתו האישי

וה' ירחם על עמו ישראל

שמחו

משתמש מקצוען
נכתב ע"י אהרן ר;1798292:
הוויכוח הפוליטי מעורבים בו גדולי ישראל
אין בנו כח להתערב ולעשות מעשים שלא יהיה פילוג

אבל לגבי הצניעות כל אחד ואחת יכול/ה לקבל החלטה בתוך ביתו האישי

וה' ירחם על עמו ישראל

לדעתי, הכוונה להתעורר באהבת הבריות בין אחד לשני, בלי קשר לדעות והשקפות. כולנו בני איש אחד, זרע אברהם יצחק ויעקב, ולכל הדעות אין שום היתר לשנוא אחד את השני או לדבר לשוה"ר ורכילות. אפשר להשאיר את חילוקי הדעות בצד, ולכבד את דעת גדו"י שליט"א שדעתם נר לרגלנו, ועם זאת להקפיד על אהבת הבריות יהיה מי שיהיה. גם על זה היה מכתב ברור מגדו"י שליט"א

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
מהרסייך ומחריבייך.

תאמינו או לא, אבל כך פורסם:
במד"א יש הוראה ברורה. תמיד רצים לטפל
בפצוע שמצבו קשה יותר, אפילו אם הוא בעצמו המחבל!
כן, שמעתם טוב, אפילו אם שוכב בצד אחד אברך או כל
יהודי מדמם, ומחבל במצב קשה יותר בצד השני, הוא יקבל
ראשון את הטיפול!!

אני מקווה מאד שההוראה הזו לא מתבצעת בפועל, אחרת,
גליתי היום שלאווילות השמאלנית הנאורה, יש יותר עומק
ממה שחשבתי... הזוי.

אהרן ר

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש שטוענים
שיש להם מחוייבות כלפי העולם
ולכן הם אמרו כך

בפועל זה דבר שלא ניתן לביצוע
קהל רב מסביב ומחכים ומצפים לראות את מצילים את הפצועים

שמחו

משתמש מקצוען
מצורף מכתב מלפני קצת יותר משנה וחצי, המדבר בעד עצמו

קבצים מצורפים

• לדון לכף זכות.JPG
    1.8 MB · צפיות: 21

tov

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כדאי להצטרף לתפילת תשב"ר היום ב 12:00

כפי שפורסם ע"י מועצת גדולי התורה:

אירועים קשים פוקדים את בית ישראל בארץ ישראל, כאשר משנאים מרימים ראש, מסיתים ומעלילים ומבקשים לפגוע ביהודים באשר הם יהודים, בדרכים אכזריות וברוע לב, וכבר חללים הפילו הי”ד ורבים נפצעו, ישלח להם השם יתברך רפואה שלמה במהרה מן השמים“, פותחים גדולי התורה את קריאתם הנרגשת.

“לרגל המצב, הננו בזה בקריאה לאחינו כל בית ישראל, להתחזק בלימוד התורה הקדושה, לשפר המעשים ולהרבות כל אחד במקומו בתפילה – ‘תולעת יעקב אין כוחה אלא בפה’ – להתפלל ולהעתיר לפני שוכן מרומים, להודות לו על טובו ורוב חסדיו שעזרונו עד הנה, ולבקש על העתיד, אל יעזבנו ואל יטשנו, ולא ישמעו שוד ושבר, צרה או צוקה בגבולנו.

“עוד זאת הננו קוראים לראשי ומנהלי בתי החינוך לתשב”ר בארץ ובחו”ל, לקיים עם תלמידיהם במרוכז, כל אחד במקומו, תפילת רבים, ויאמרו היום יום רביעי בשעה 12.00 בצהרים פרקי תהילים בתחינה לה’ יתברך להשבית אויב ומתנקם, שיפר עצת אויבים ומשטינים ולא יוכלו להרע לשום בר ישראל. וזכות הבל פיהם של תשב”ר שלא חטאו תעמוד לכל כלל ישראל“.
jdn

http://www.tehillim-center.co.il/Online/133
קריאת תהילים ע"י אתר הידברות

קבצים מצורפים

• CRQFxy0WcAAj3YF-470x450.jpg
    KB 68.9 · צפיות: 14

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה