עדכונים מגל הפיגועים ה' ישמרנו

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בחסדי שמיים נמנע פיגוע בחצור
נתפס מחבל שהסתתר בבית ספר בחצור במטרה לפגוע בתלמידים שמגיעים מחר בבוקר.

רוח סערה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י shosh300;1797775:
הוי רועדות לי הידיים
ראיתי עכשיו הסרטה של הפיגוע היום במלכי ישראל
אויייי זה נורא נורא
השם ישמור ויציל וירחם!!!

נשים!!!
אל תעזו להסתכל בהסרטה הזו.
אנחנו לא בנויות לזה רגשית, עם כל הסקרנות, אלו מראות שיכולים להיות תקועים בזיכרון במשך שנים, לבוא בביעותי לילה ולא להרפות חלילה.
זה לא שווה את זה.
שלחו לי את זה לתיבת המייל, אבל אני לא מעזה להציץ, ברור שזה מזעזע ומצמרר, דברים הרבה פחות מזעזעים גורמים לי לבחילה ודכאון וכאב שלא מהעולם הזה.
אנחנו צריכות לשמור כוחות בשביל המשפחה שלנו.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י שולה;1797778:
בחסדי שמיים נמנע פיגוע בחצור
נתפס מחבל שהסתתר בבית ספר בחצור במטרה לפגוע בתלמידים שמגיעים מחר בבוקר.

רגע, יש לזה מקור?

ירוק עד45

משתמש רשום
הסרטון הוא מזעזע, זה קשה לחשוב, הידיים רועדות, אינני יודע איך אוכל לישון כעת..
לתומי חשבתי.. יש לי אלה טובה בבית.. אני מניח אותה בשקית.. והחגורה עוטפת את ידי...
אילו אצטרך בשבריר שניה עוזב את השקית ומשתמש באלה בכל כוחי.. הגולגולת של ההוא תהיה במוזיאון ישראל..
אך אבוי.. תראו איזה כח פיזי של טירוף אוחז את הרוצח של בזק.. הוא חטף כדור שניים שלוש והמשיך לעמוד.. ועוד פעם ועוד פעם..
ימח שמו ושל כל הערבים.. שעורבי השמים יאכלו אותם

אין עצה ואין תבונה רק להתפלל ולהתחזק

אשמורת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בצפיה שטחית, מה שמדהים בסרטון הזה הוא, חוסר ההגיון שאנשים פועלים בו בזמן אמת.
באמצע שיורים במחבל, באים אנשים 'גיבורים' לדחוף אותו, לזרוק עליו דברים, מוזיזים אותו, וכמעט נפגעים בעצמם.
מה הגבורה כעת, לדחוף, לפרוק יצרים, וכי תציל מישהו, תנו לבעל האקדח לגמור את העבודה.

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י OR_Design;1797889:
חוסר ההיגיון הכי גדול הוא,
למה לא לירות בו ולהרוג
מה המטרה הזאת רק לפצוע אותו?
לא מצליחה להבין. תקלטו כמה זמן בעל האקדח עומד שם מולו .. והבנאדם עדיין חי!
מתוך פורום רוטר:
"סיכוי לשימוש בקריסטל מת' (סוג של סם ממריץ) בפיגוע במלכי ישראל
מניתוח הסרטון של הפיגוע היום ומנסיוני כאומן לחימה שעבד עם אנשים עם תחושת כאב מונמכת (תסמונת גנטית) ובהסתמך על המקורות המובאים מטה
ניתן להגיד את הדברים הבאים
1. אדם רגיל לא יקום ויתחיל ללכת אחרי שספג חמישה כדורים למרכז מסה. מן הסתם יש לשקול את הוראת הפתיחה באש על מפגעים בגלל שגם אחרי 3 כדורים שהוא ספג, מהירות התנועה שלו כשהוא ניסה לתקוף את המאבטח הייתה מדהימה.

2. תופעות של עמידות לכאב קיצוני ידועות עם צרכני סמים קשים ואלכוהוליסטים קשים ובעיקר עם קריסטל מת' וPCP

3. גם הנאצים, חמאס, אל קעידה, ודעאש השתמשו ומשתמשים בזה כדי ליצור סופר-חיילים חד פעמיים (ההתמכרות היא מיידית וכמעט לא ניתנת לריפוי)

4. תחושת האופוריה שהחומר יוצר מונעת פחד. אדם שטוף מוח ירגיש שהוא יכול לעשות כל דבר ואין מה שיעצור אותו.

5. תכונות ההמרצה שלו מאפשרות למשתמש להשתמש בהרבה יותר מ100 אחוז מכוחו הרגיל.
6. תחת השפעת החומר המשתמש ילחם עד טיפת דמו האחרונה - תרתי משמע (הרבה אחרי שאדם רגיל ישותק מכאבים)"

ירוק עד45

משתמש רשום
אכן זה הזוי.. נדמה לי שהוא רצה להרוג, אבל לא ידע בדיוק איך...
ואם תשימו לב איזה איזה איש בטחון טיפש אחד עומד ברחוב ומפריע לצעיר, שבא עם מוט ברזל גדול, לפגוע ברוצח..
איזה מטורפים האנשים... יש להם את יפי הנפש להתחסד עם רוצחים..

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י ירוק עד45;1797892:
אכן זה הזוי.. נדמה לי שהוא רצה להרוג, אבל לא ידע בדיוק איך...
ואם תשימו לב איזה איזה בטחון טיפש אחד עומד ברחוב ומפריע לצעיר, שבא עם מוט ברזל גדול, לפגוע ברוצח..
איזה מטורפים האנשים... יש להם את יפי הנפש להתחסד עם רוצחים..
הוא לא טיפש בכלל הוא מנע ממנו להיפגע מהירי של המאבטח.
הטיפש הוא הבחור עם האלה שנכנס לטווח ירי, ייתכן שהוא הציל לו את החיים.

ירוק עד45

משתמש רשום
אני צריך סידורים שונים בעיר מחר, אני פשוט מ-פ-ח-ד ללכת.. לעמוד בצומת רמות לכיוון רמת שלמה... לעמוד בצומת קינג ג'ורג' קק"ל... ללכת בכנפי נשרים..
אין לנו על מי להשען אלא על אבינו שבשמים..
וכמו שכמדומני כתבו פה בדפים הראשונים; "הושע נא נפש מבהלה"..
אבינו מלכנו זכור רחמיך וכבוש כעסך וכלה.. חרב, ופגע רע, וכל מיני פורעניות, וכל גזירה רעה.. ושנאת חינם..
ואולי.. שמא.. שנאת החינם בעוכרינו??

Shellykaz

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
נכתב ע"י ירוק עד45;1797895:
אני צריך סידורים שונים בעיר מחר, אני פשוט מ-פ-ח-ד ללכת.. לעמוד בצומת רמות לכיוון רמת שלמה... לעמוד בצומת קינג ג'ורג' קק"ל... ללכת בכנפי נשרים..
אין לנו על מי להשען אלא על אבינו שבשמים..
וכמו שכמדומני כתבו פה בדפים הראשונים; "הושע נא נפש מבהלה"..
אבינו מלכנו זכור רחמיך וכבוש כעסך וכלה.. חרב, ופגע רע, וכל מיני פורעניות, וכל גזירה רעה.. ושנאת חינם..
ואולי.. שמא.. שנאת החינם בעוכרינו??

באופן אישי אני חושבת שכדאי לדחות את הסידורים, או לנסות לעשות זאת במקום אחר.
הערבים הם לצערנו הרב בשיא הזעם שלהם, ויש חיוב של "ונשמרתם".

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
בגלל הסרטון הזה אני מצטערת שיש לי אינטרנט מסונן ככל שיהיה פרוג יש לי ומפה ראיתי את ההסרטה שעשתה רק רע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה