תח"צ עדכון תעריפי תח"צ | מ-1 ביולי: נסיעה ברכבת הקלה תזנק ל-8 שקלים

מרכז מידע

משתמש פעיל
15-40 ק"מ עולה עכשיו 12.5 ש"ח, כך שתוכל לנצל את חצי השקל...
אגב ההסבר אמיתי הוא שלפני כמה שנים החליטו שתמיד מעגלים לחצי שקל הקרוב - לטוב ולמוטב
ובאותה החלטה, חלק מקומות עלה וחלק ירד, לדוג' נסיעה בבית שמש ירדה מ 3.7. ל 3.5

אסביר שוב,
אם היה לכם ברב קו 37.9
40 אג׳ הלכו פיפן לתמיד!!
ולכ״א יש בבית 10 רב קו * כל עם ישראל = רווח של מיליונים לאוצר!!

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אסביר שוב,
אם היה לכם ברב קו 37.9
40 אג׳ הלכו פיפן לתמיד!!
לא הבנתי איך זה קשור למה שכתבתי עניתי בכלל למישהו אחר
נ.ב. גם אם נניח שיש 9 מיליון רב קו בישראל (אין אפי' חצי) וגם אם נניח שלכולם יש 10 אג' (אין) זה יוצא 900,000 ס"ה

נפשי ישובב

משתמש חדש
אסביר שוב,
אם היה לכם ברב קו 37.9
40 אג׳ הלכו פיפן לתמיד!!
יש אפשרות להטעין ערך צבור גמיש אני חושב ואז ניתן להטעין למשל 30 ו60 אגורות?
אולי כבר ביטלו את זה לא בדקתי

מרכז מידע

משתמש פעיל
לא הבנתי איך זה קשור למה שכתבתי עניתי בכלל למישהו אחר
נ.ב. גם אם נניח שיש 9 מיליון רב קו בישראל (אין אפי' חצי) וגם אם נניח שלכולם יש 10 אג' (אין) זה יוצא 900,000 ס"ה
הבאתי ציטוט שלך עם הסבר לעיגול זה הכול!!

לעצם הדברים,
זה לא משנה, זה שיש כסף של אנשים שתקוע לתמיד בגלל החלטה מינהלית כזו או אחרת, זה לא בסדר על גבול בעייה משפטית!!
לדוג׳ לי בבית כ-2 ש״ח {7 רבקווים עם 30 אג׳ ממוצע תקועים בכ״א} שאני לא יכול להשתמש בהם, זה סכום פעוט מאוד, אבל למדינה כרגולטור אסור לעשות את זה!
לקחת חוזה בינינו למדינה {הטענת רב קו/חוזה} ולהפר אותו בחד צדדיות! בעוד המדינה כבר קיבלה את חלקה בעיסקה!

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית

לעצם הדברים,
זה לא משנה, עצם זה שיש כסף של אנשים שתקוע לתמיד בגלל החלטה מינהלית כזו או אחרת, זה לא בסדר על גבול בעייה משפטית!!
לדוג׳ לי בבית כ-2 ש״ח {7 רבקווים עם 30 אג׳ ממוצע תקועים בכ״א} שאני לא יכול להשתמש בהם, זה סכום פעוט מאוד, אבל למדינה כרגולטור אסור לעשות את זה!
לקחת חוזה בינינו למדינה {הטענת רב קו/חוזה} ולהפר אותו בחד צדדיות! בעוד המדינה כבר קיבלה את חלקה בעיסקה!
צודק אני מסכים איתך סתם התעכבתי על קטנות לא שזה הופך את זה ליותר הגיוני

די

משתמש סופר מקצוען

לעצם הדברים,
זה לא משנה, זה שיש כסף של אנשים שתקוע לתמיד בגלל החלטה מינהלית כזו או אחרת, זה לא בסדר על גבול בעייה משפטית!!
לכאורה אם ממש דחוף לך אתה יכול ללכת לעמדות של "על הקו" ולקבל את זה או להוסיף כמה אגורות ולעגל לשקל הקרוב (תברר לפני כן אבל כך ההיגיון אומר)

מרכז מידע

משתמש פעיל
לכאורה אם ממש דחוף לך אתה יכול ללכת לעמדות של "על הקו" ולקבל את זה או להוסיף כמה אגורות ולעגל לשקל הקרוב (תברר לפני כן אבל כך ההיגיון אומר)
אי אפשר. נקודה.
והמדינה הפרה חוזה. נקודה.
זה כנראה לא פתיר. נקודה.
ועדיין אפשר ורצוי להציף את זה!

די

משתמש סופר מקצוען
למה אתה מתעקש, העלאת מחירי תחבצ זה פעם בשנה באחד ביולי
היה לפני 4 שנים את ההחלטה שמעגלים לחצי הקרוב
אחרי זה היה אמור להיות העלאה במחיר והקפיאו אותה ובשנה שאחריה היה את רפורמת דרך שווה, ובשנה שאחריה (שנה שעברה) ג"כ היה אמור להיות העלאה והקפיאו אותה והשנה העלו.
די: אבל אולי לכאורה...

אין לך שום אינטרס שיהיה עיגול לחצי הקרוב זה לא מוסיף לך כלום, זה ענין מנהלי שהחליטו כדי שיהיה להם תעריפים אחידים יותר והמציאות שרוב הפעמים זה היה לרעה משום מה קבוע יש לך אינטרס להסביר למה ההחלטות תמיד צודקות והגיוניות אף פעם לא אבין את זה
במקרה כך יצא פעמיים, ויכול להיות שבעתיד יעגלו לטובה.
אתה יכול להגיד *לדעתי* צריך לעשות אחרת. אבל אתה לא יכול להגיד שזו החלטה שגויה. אתה מסביר בעצמך את ההיגיון של ההחלטה כדי שיהיו תעריפים אחידים.

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
במקרה כך יצא פעמיים, ויכול להיות שבעתיד יעגלו לטובה.
בהתחלה כתבת שלכאורה יש סיכוי שווה שזה עוגל לטובה ולרעה, כתבתי לך שמציאות שרוב הפעמים היה לרעה
אחרי זה כתבת שאולי היה פעמים שנמנעה העלאה, כתבתי לך שלא היה
עכשיו אתה כותב יכול להיות בעתיד זה יהיה

בקיצור, ממש ר' לוי יצחק בן שרה סאשה... לא משנה מה יהיה תמצא תמיד משהו טוב, ואם לא אז לפחות אולי בעתיד יהיה טוב...
אשריך

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה