עזרה עגלת 'מימה זיגי'

תמר ברנשטיין

מאסטרית בעיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אשמח לדעת ממישהו שיש לו את העגלה, ולא רק את הטיולון:
• כמה זמן יש לך את העגלה?
• האם את מרוצה?
• האם נשבר/נהרס חלק כלשהו, או שהיית צריכה לחזור לחנות בשל תקלות?
• האם הפריע לך שהטיולון לא מסתובב? (הוא רק לכיוון הנסיעה ולא לכיוון האם)
• ושאלה נוספת אם מישהו יודע - האם 'ספורט ליין' היא יותר חזקה?
אשמח ממש לתגובות, תודה!

שראי

משתמש מקצוען
לי יש זמן קצר- 4 חודשים אנסה לעזור:
היא מאד נוחה וטובה, קומפקטית, קלה מאד, ויפה לטעמי, סל גדול וסגור, מקום מתאים לניילון, ידית עולה ויורדת מאד בקלות,
בנוסף, הסלקל מתחבר על המתאמים של האמבטיה ולא צריך לסחוב במיוחד בשביל זה,
עדיין לא עברתי לטיולון מהסיבה שהוא רק קדימה, אבל בינתים אני שמה סלקל וזה כמו טיולון,
חסרונות:
*התחילה טיפה להתקלף איפה שהברזלים, לא כ"כ רואים את זה, אבל...
*הסלקל המדובר מתחבר בצורה מאד יושבת ואי אפשר להשכיב. זה נוח כשהיא ערה, פחות נוח כשישנה וכשהיתה יותר קטנה, לא יודעת אם זה הקטע של העגלה או הסלקל.
*היא התחילה טיפה להרעיש לי בגלגלים, לא מפריע הרעש אבל חוששת שזה אומר שמשהו שם נדפק...
אנחנו גם התלבטנו על ספורט ליין, אבל הנוחות האדירה בזה שהיא קטנה, והיופי שלה- הכריעו...
בהצלחה!

riki18

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
אשמח לדעת ממישהו שיש לו את העגלה, ולא רק את הטיולון:
• כמה זמן יש לך את העגלה?
• האם את מרוצה?
• האם נשבר/נהרס חלק כלשהו, או שהיית צריכה לחזור לחנות בשל תקלות?
• האם הפריע לך שהטיולון לא מסתובב? (הוא רק לכיוון הנסיעה ולא לכיוון האם)
• ושאלה נוספת אם מישהו יודע - האם 'ספורט ליין' היא יותר חזקה?
אשמח ממש לתגובות, תודה!
* 5 חודשים
* מרוצה מאד! ממש כל מילה שכתבה @שראי- כך גם אצלי.. מעלות וחסרונות.
גם אני בדיוק התלבטתי מאד על הספורט ליין, אבל היה לי חשוב שתהיה עגלה צרה וקלה..
מהאמבטיה הייתי מאד מרוצה! עכשיו אני מתכננת לעבור לטיולון, נראה איך יהיה.

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כמה היא עולה?
אפשרי לקנות רק את הטיולון בלי אמבטיה?

תמר ברנשטיין

מאסטרית בעיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

פסיה

משתמש מקצוען
לי יש זמן קצר- 4 חודשים אנסה לעזור:
היא מאד נוחה וטובה, קומפקטית, קלה מאד, ויפה לטעמי, סל גדול וסגור, מקום מתאים לניילון, ידית עולה ויורדת מאד בקלות,
בנוסף, הסלקל מתחבר על המתאמים של האמבטיה ולא צריך לסחוב במיוחד בשביל זה,
עדיין לא עברתי לטיולון מהסיבה שהוא רק קדימה, אבל בינתים אני שמה סלקל וזה כמו טיולון,
חסרונות:
*התחילה טיפה להתקלף איפה שהברזלים, לא כ"כ רואים את זה, אבל...
*הסלקל המדובר מתחבר בצורה מאד יושבת ואי אפשר להשכיב. זה נוח כשהיא ערה, פחות נוח כשישנה וכשהיתה יותר קטנה, לא יודעת אם זה הקטע של העגלה או הסלקל.
*היא התחילה טיפה להרעיש לי בגלגלים, לא מפריע הרעש אבל חוששת שזה אומר שמשהו שם נדפק...
אנחנו גם התלבטנו על ספורט ליין, אבל הנוחות האדירה בזה שהיא קטנה, והיופי שלה- הכריעו...
בהצלחה!
* 5 חודשים
* מרוצה מאד! ממש כל מילה שכתבה @שראי- כך גם אצלי.. מעלות וחסרונות.
גם אני בדיוק התלבטתי מאד על הספורט ליין, אבל היה לי חשוב שתהיה עגלה צרה וקלה..
מהאמבטיה הייתי מאד מרוצה! עכשיו אני מתכננת לעבור לטיולון, נראה איך יהיה.
אשמח לדעת האם אתן עדיין מרוצות מהעגלה.
אני מתעניינת רק על הטיולון.
וכן אם יש למישהי עוד חו''ד על העגלה ואיפה כדאי לקנות.

riki18

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
אשמח לדעת האם אתן עדיין מרוצות מהעגלה.
אני מתעניינת רק על הטיולון.
וכן אם יש למישהי עוד חו''ד על העגלה ואיפה כדאי לקנות.
הייתי מרוצה חלקית, קניתי עכשיו טיולון אחר..
הפריע לי שאין מנח רגליים , אמנם יש לקנות חלק מתחבר, אבל הוא היה מפלסטיק ולא נח, וכן כשמקפלים אותו- לילד לא נח ברגליים, כך שהוא חייב תמיד להיות פתוח.
וכן הפריע לי מאד שהקיפול כלפי חוץ, וזה ממש מגעיל ככה בתא מטען של האוטובוסים.
אבל חוץ מזה- הוא ממש מגניב ויפה, ונח, יציב, נוסע בצורה חלקה וכייפית.

שראי

משתמש מקצוען
אני עדיין מרוצה מאד
הרעשים שדיווחתי עליהם בתחילת האשכול נעלמו
והטיולון ממש נוח, היא עוד קטנה כך שלא מפריע ענין הרגלים שרשמו מעלי, בכלל לא בוער לי לקנות לה טילון אחר כי הוא צר וקל.
לי אישית לא מפריע הקיפול כי אני כמעט לא מקפלת באוטובוסים.
מה שכן היא המשיכה עוד להתקלף בצדדים, אבל זה לא ממש מפריע למראה הכללי.
אנחנו קנינו בנסיכונת ב2900 ש"ח, אני יודעת שיש שמוכרים אותה ב2700 אבל לוקחים כסף בנפרד על המוט מקדימה.

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
יוצרי ai
חברה שלי קנתה
מהאמבטיה היתה מרוצה
אך מהטיולון בכלל לא
אין לטיולון שכיבה מלאה בכלל

רותפרו

משתמש חדש
יש לי אותה שנתיים פלוס, מהראשונות.... תחילה השתמשתי באמבטיה ואח'כ בטיולון
היא מאד קלה ,נוחה ורצה ברחובות, הבד קצת דהה אבל מעבר לזה הכל מושלם בדרכו כבר לילד הבא בעז"ה. ממליצה בחום

חג208

משתמש חדש
יש לי למסירה את האמבטיה שלה רלוונטי למישהו?
בצבע גינס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה