דרוש מידע עגלה טובה ולא בוגבו ולא ספרוט ליין

אברימי אלינגר

משתמש רשום
אני מחפש עגלה שאי לא ספורט ליין ולא בוגבו שתיה חזקה טובה ולא בגודל שהתינוק נאבד בו ולא ששקלת המון
אני מחפש עגלה שלא כול העולם הולך איתה, תודה

ט.ק

משתמש מקצוען
אינפנטי
יפה מאוד
נוחה
זולה מאוד
וחזקה!!!!

יהודיתו

משתמש מקצוען
כבדה ומסורבלת ולא נוסעת טוב, ודאי בהשוואה לבוגבו וסייבקס.
יש לי את העגלה הזאת הדגם היותר ישן
והיא אמנם קצת כבדה אבל מסורבלת? לא נוסעת טוב?
להיפך נוסעת הרבה הרבה יותר טוב מטיולון קליל...

פ. גינזבורג

זוצית ירושלמית לשעבר...
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
בייבי- בוס. אבל עכשיו בזכות פרוג- רואים אותה יותר...

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
רוב העגלות הטובות רוב העולם הולך איתם, לא?
אנשים מבררים לפני שהם קונים ורוצים משהו נוח, אמין
ואם לא הרוב הולך איתם אז או שהם לא שוות או שהם סיכון אם הם שוות, וסתם אחרי כזה פירסום בפרוג יהיו עוד כמה עם אותה עגלה לא?

ט.ק

משתמש מקצוען
רוב העגלות הטובות רוב העולם הולך איתם, לא?
אנשים מבררים לפני שהם קונים ורוצים משהו נוח, אמין
ואם לא הרוב הולך איתם אז או שהם לא שוות או שהם סיכון אם הם שוות, וסתם אחרי כזה פירסום בפרוג יהיו עוד כמה עם אותה עגלה לא?
לא ממש
אנשים אוהבים לקנות מה שנחשב
לא מה שבאמת טוב
יש כזה סחף
ויש את ה2 דגמים שכולם קונים בלי להתלבט אפילו
למה? שאלה טובה.....
יש הרבה דגמים זולים ובאמת טובים
לי יש אניפנטי
ואני מרוצה מאוד
3 ילדים יש לי אותה
והיא נראית יפה ונוחה מאוד
כשהייתי בחנות רהיטי אור בירושלים המוכר אמר לי שהשלד שלה חזק מאודדד
ועוד חנות אמרה לי שיש לה שלד מצוין יותר מעגלות שעולות פי 2 לפחות
אז למה אנשים לא קונים את זה??????
כי זה מדי זול
ובימינו זה בושה לקנות בזול-כלומר בושה לא לקנות בוגבו וכדו'

Eli-7

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לי יש מאמס אנד פמפרס, עגלה מעולה, מאוד נוחה גם לילד וגם להורים
סל וגגון גדולים, מתקפלת ביד אחת, לא כבדה.
אם מעניין אותכם יד 2 יש לי למכירה היתה בשימוש ילד אחד

החכמה צודקת

משתמש מקצוען
לא ממש
לא מה שבאמת טוב
יש כזה סחף
ויש את ה2 דגמים שכולם קונים בלי להתלבט אפילו
למה? שאלה טובה.....
יש הרבה דגמים זולים ובאמת טובים
לי יש אניפנטי
ואני מרוצה מאוד
3 ילדים יש לי אותה
והיא נראית יפה ונוחה מאוד
כשהייתי בחנות רהיטי אור בירושלים המוכר אמר לי שהשלד שלה חזק מאודדד
ועוד חנות אמרה לי שיש לה שלד מצוין יותר מעגלות שעולות פי 2 לפחות
אז למה אנשים לא קונים את זה??????
כי זה מדי זול
ובימינו זה בושה לקנות בזול-כלומר בושה לא לקנות בוגבו וכדו'
יופי זה ענין של טעם
אני למשל יותר אוהבת בוגבו ולא קניתי בגלל המחיר...

רות סגיס

משתמש פעיל
אני חושבת שיויו היא אחת העגלות הנוחות שיש,
ולכן כל העולם הולך איתה!!
צריך לבדוק למה כולם רוצים דווקא יויו
כנראה שהיא באמת חזקה וטובה ונוחה
לי אישית אין יויו אלא בוגבו ואני די מתחרטת שלא לקחתי יויו

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לא ממש
לא מה שבאמת טוב
לא לגמרי מסכימה
אולי אנשים נוטים להתפתות למה שנחשב, אבל אם אדם היה יודע בוודאות שעגלה זולה וחמודה לא ממותגת תהיה חזקה יותר מעגלה יקרה ממותגת יהיו הרבה שילכו על הזול...

אבי12345679

משתמש רשום
סייבקס מיוס מומלצת מאד!! קלה ונוחה, מתקפלת בקלות, הכיסא של הטיולון נשלף ברגע, כל הבד יורד לכביסה בקלות.
וכמובן יפה במיוחד!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה