דרוש מידע עגלה טובה ולא בוגבו ולא ספרוט ליין

LEVAVOT

משתמש פעיל
מאמאס אנד פאפאס היא בלי בולמי זעזועים, למי שזה מפריע לו. זה אומר שהתינוק מקפץ עם כל בליטה במדרכה.
לכן היא יותר זולה בהשוואה לחברות אחרות.

אני ממליצה לבדוק את איזי ווקר- יש אותם רק בשילב, מחיר הגיוני, חברה מעולה (בחו"ל נפוצה מאד), לא רואים אותה הרבה והיא יפה :)
כרגע במבצע 2000 במקום 3000

יהודיתו

משתמש מקצוען
מאמאס אנד פאפאס היא בלי בולמי זעזועים, למי שזה מפריע לו. זה אומר שהתינוק מקפץ עם כל בליטה במדרכה.
כנראה תלוי אחזה דגמים
כי זה בדיוק מה שאני תמיד אומרת על העגלה שלי - שהבת שלי לא מרגישה שום בליטה או חור ברחוב..
ממש מעניין

מצליחה

משתמש מקצוען
אני חושבת שיויו היא אחת העגלות הנוחות שיש,
רק כדי שאנשים לא יפלו בפח.
כיום, עגלת יויו היא עגלה מצב אחד.
מי שמעוניין לקנות עגלה מצב אחד ללא שכיבה במעל 2000 ש"ח שיהיה לו בהצלחה.
בד"כ אנשים קונים טיולון מצב אחד ב200-300 ש"ח...

k1234

משתמש פעיל
רק כדי שאנשים לא יפלו בפח.
כיום, עגלת יויו היא עגלה מצב אחד.
מי שמעוניין לקנות עגלה מצב אחד ללא שכיבה במעל 2000 ש"ח שיהיה לו בהצלחה.
בד"כ אנשים קונים טיולון מצב אחד ב200-300 ש"ח...
זה לא רק מצב אחד זה אמנם לא שכיבה מלאה אבל בהחלט מספק בשביל שינה זמנית של ילד גדול
בהחלט לא מתאים לתינוק ממש קטן שישן הרבה בעגלה
עגלה מומלצת מאד!!

זכיתי בפיס!

משתמש פעיל
זה לא רק מצב אחד זה אמנם לא שכיבה מלאה אבל בהחלט מספק בשביל שינה זמנית של ילד גדול
בהחלט לא מתאים לתינוק ממש קטן שישן הרבה בעגלה
עגלה מומלצת מאד!!
מומלצת מאוד לנוחות של ההורים,
וחד משמעית לא לנוחות של הילד!
כבר יצא לי לראות המון פעמים תינוקות בני 6-7 חודשים מסכנים שישנים בישיבה! והראש שמוט הצידה.....ולא תמיד השינה היתה זמנית אלא ארוכה מאוד!
וכן האמבטיה פיצית! מתאימה עד גיל שלושה חודשים גג!
לאחמ"כ אין לתינוק כל אפשרות להזיז את איבריו ולמותחם....

פ. גינזבורג

זוצית ירושלמית לשעבר...
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אני מחפש עגלה שאי לא ספורט ליין ולא בוגבו שתיה חזקה טובה ולא בגודל שהתינוק נאבד בו ולא ששקלת המון
אני מחפש עגלה שלא כול העולם הולך איתה, תודה

למה לא ספורטליין? היא חזקה, טובה וקלה.
ועדיין לא כל העולם הולך איתה. (אם כי, לאור מעלותיה יש סיכוי שזה יקרה מתישהו).

רבקי389

משתמש רשום
לי יש בייבי בס כבר למעלה משנה- וכבר 3 בנות- דודות קנו אותה בגללי.
אני קניתי אותה אחרי שאחותי קנתה אותה לילד שלה (כרגע בן 3 בחצי והעגלה נראית חדשה)
עגלה מעולה!

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל

אני ממליצה לבדוק את איזי ווקר- יש אותם רק בשילב, מחיר הגיוני, חברה מעולה (בחו"ל נפוצה מאד), לא רואים אותה הרבה והיא יפה :)
כרגע במבצע 2000 במקום 3000
למה אין פגוש?? נראה לך שיש אפשרות להוסיף איכשהו?

br20

משתמש רשום
אני קניתי של פג פרגו , עגלה נוחה גם לאמא וגם לתינוק, נוסעת מעולה , יציבה ולא כבדה.
אני מאד מרוצה גם מהאמבטיה וגם מהטיולון

~מירי לוריא ~

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
יש עגלה של נונה (Nuna)- בארץ מוכרים אותה רק ברשת מוצצים ,ככה שלא כל העולם הלך איתה..: )
הם קטנה יחסית -מזכירה את הגודל של הבוגבי בי (קצת יותר גדול) אבל, ואבל גדול הגלגלים גדולים יותר- דבר שמשמעותי יותר נח
לי אין אותה אבל שמעתי המלצות מאוד חמות עליה
אם הייתי קונה היום עגלה הייתה הולכת לבדוק אותה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה