דרוש מידע עגלה טובה ולא בוגבו ולא ספרוט ליין

כתומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש לי את העגלה הזאת.
יש פגוש, מקבלים אותו בנפרד, פשוט צריך לבקש. (אצלי היה ללא עלות נוספת)
אשמח לשמוע ממך עוד על העגלה.
הטיולון נשכב לגמרי? כמה מעלות?
איך היא בכללי? חזקה? נוסעת טוב על מדרכות שבורות?
כמה זמן יש לך אותו?
יש לי את הטיולון שלהם והגגון נשבר לי, והבנתי שזה קורה הרבה בטיולון, בעגלה יש כאלה חסרונות?
תודה.

אלי7 ספורט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
טיולון או גם אמבטיה?
אני לטיולון קניתי אינפנטי מון
ממש מוצלח
יש דגם דומה לזה בחברה אחרת שנראה לי קצת יותר חזק

אלפי תודות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אשמח לשמוע ממך עוד על העגלה.
הטיולון נשכב לגמרי? כמה מעלות?
איך היא בכללי? חזקה? נוסעת טוב על מדרכות שבורות?
כמה זמן יש לך אותו?
יש לי את הטיולון שלהם והגגון נשבר לי, והבנתי שזה קורה הרבה בטיולון, בעגלה יש כאלה חסרונות?
תודה.
העגלה לדעתי מצויינת, נוסעת היטב ובקלות על מדרכותיה השבורות של ירושלים :)
קומפקטית יחסית בקיפול שלה, עושה רושם שנוחה מאוד לתינוק.
הטיולון נשכב לגמרי.
קניתי אותה לפני קצת פחות משנתיים לבכור שלי, היתה בשימוש 8 חוד' (3 חוד' אמבטיה + 5 חוד' טיולון) עד שעברנו לטיולון קומפקטי יותר.
מחכה סגורה ומקופלת בנאמנות, ותשמש גם את התינוק הבא בעזרת ה'.

מעניין מה שאת אומרת על הגגון, גם לנו נשבר שם משהו
אבל זה עדיין היה במסגרת האחריות, ושילב תיקנו בלי שום בעיה (באנו ביום האחרון למימוש האחריות :cool:)

מה שאהבתי בה, שהיא חמודה וקלילה, ולא כל הרחוב הולך איתה.
מה שמפריע לי בה, זה שהיא לא מתפרקת לכביסה בכלל, אבל יש מצב שפשוט אני לא יודעת איך מפרקים אותה, ובגלל שהיא לא מוכרת - אין לי את מי לשאול.

חביבונת

משתמש מקצוען
ראיתי המון דגמים של מאמס אנד פאפס, כולן מסורבלות כבדות ולא זזות בגמישות.
יש עגלות של סילבר קרוס, נראה לי שהן ממש חזקות ונוחות, יש זולים יותר, ויש את היפות מאוד שגם יקרות יותר...
סילבר קרוס- סרף ספיישל- עגלה יפהפייה, נוחה מאוד לילד! כיף להסיע אותה. מחזיקה פצצה. החסרונות- גדולה (תופסת הרבה מקום בפגז'). וקצת יותר מורכב לקפל אותה. מתאימה למי שחשוב עגלה יפה וחזקה.

SHILATI

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לי יש מאמס אנד פאפס מרוצה מאוד!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה