ביטוח רכב עברת תאונת דרכים? הרווחת....!

• פותח הנושא SHB
  • פורסם בתאריך

SHB

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יפה מאוד, הסברת הכל, הוא הוכיח חומרת פגיעה, ואת אומרת שלא היתה פגיעה!

זה בדיוק מה שמתכוונים כל אלו שכותבים כאן על 'חוסר יושר' של העו'ד...
ממליצה שוב לא לקבוע עובדות לפני שמעיינים בתיק....
לא היתה פגיעה במונחים שלי, כפי שכתבתי קודם, אבל מה לעשות שטלטלה רצינית בתוספת רכב שהלך הספיק לחברת הביטוח כדי להבין שזה עניין רציני? חבל שאתה סתם קובע עובדות בלי לדעת הרבה...
ובכלל המקרה שלי זה לא הענין בסיפור הזה,באתי לידע אנשים שעברו תאונות דרכים ויצאו בנזקים רצינים ואינם יודעים שביכולתם לפנות לעורך דין ולהגיש תביעה, ויעידו על כך עשרות פניות שקיבלתי באישי של אנשים שיצאו עם שברים מורכבים ונכויות ולא פנו לעורך דין! ןלא הגישו תביעה! כתבה לי אחת שהיתה כמה חודשים בבית ולא יכלה לעבוד ולא חשבה להגיש תביעה!
בשביל אנשים כאלו כתבתי את מה שכתבתי ומי שנהנה לחפור בסיפור הספציפי שהיה אצלי- מוזמן...

עוד אחד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
רק לי זה נשמע סוג של פרסומת סמויה לעורך הדין המוצלח?
ואם ואז?
במקרה ההפוך בנאדם שיתף משהו לתועלת הציבור, אולי הקצין מעט, ובמקום לקבל תודה מגלגלים אותו בגלגולים ומסירים ממנו את עור הפנים (אולי זה בעצם מסיכה...)
מי שלא טוב לו....

imac100

משתמש מקצוען
מהו מסמך העדר תביעות?
מסמך העדר תביעות מעיד כי בעלי הרכב המבוטחים בביטוח רכב מקיף או בביטוח צד ג' לא הגישו תביעות כנגד חברת הביטוח בבקשה לקבל פיצוי כספי. מסמך העדר תביעות אינו מכיל את כל היסטוריית התביעות שלכם אלא את שלוש השנים האחרונות, על פי רוב. התעודה מצורפת למסמכי חידוש ביטוח הרכב ומעידה כי בשנה זו המבוטח לא תבע את חברת הביטוח. במקרה של אובדן, ניתן לקבל תעודה כזו ישירות מחברת הביטוח לאחר הגשת בקשה.

מסמך העדר תביעות מקנה למבוטח הנחות בגובה דמי הביטוח אותם יתבקש לשלם עבור פוליסת הביטוח הבאה אותה ירכוש ועשוי לגלם גם הטבות נוספות בפרמיה, למשל בגובה דמי ההשתתפות העצמית הנדרשת. רכישת פוליסת ביטוח רכב מקיף או ביטוח צד ג' ללא מסמך זה עלול לגרור תשלום גבוה יותר ואף עלולות להיות לה השלכות חמורות יותר כמו סירוב של חברת הביטוח לבטח.

לסיכום, העדר תביעות מקנה הנחות ברכישת פוליסת ביטוח מקיף לרכב ולעתים גם ברכישת פוליסת ביטוח צד ג'. מסמך זה אינו נוגע לגובה הפרמיה המשולמת עבור ביטוח חובה לרכב.

https://www.555.co.il/car/magazine/claims_form_car_insurance.html

שצעתם פעם על בן אדם שקיבל 50,000 שח מביטוח החובה שלו עצמו כשלא קרה לו כלום ונשפח עליו כח מים?

עוד אחד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
שצעתם פעם על בן אדם שקיבל 50,000 שח מביטוח החובה שלו עצמו כשלא קרה לו כלום ונשפח עליו כח מים?
תמיד יש פעם ראשונה
כמו שאפשר להוציא מאיתנו כסף באמתלות משונות ותמוהות כך אפשר לקבל כסף בצורה חוקית (והלכתית למי שהרב שלו מתיר) באמתלות כאלו ואחרות.

imac100

משתמש מקצוען
תמיד יש פעם ראשונה
כמו שאפשר להוציא מאיתנו כסף באמתלות משונות ותמוהות כך אפשר לקבל כסף בצורה חוקית (והלכתית למי שהרב שלו מתיר) באמתלות כאלו ואחרות.

כל עוד שלא נשמע מה היה בין העו"ד לחברת ביטוח
מה הוא אמר ומה המסמכים שהגיש ומה הסיבה שגרמה להם לשלם סכום כזה על דבר שלא משלמים עליו כלום.

לא נדע אם זה חוקי או הלכתי

כרדע זה נראה לא זה ולא זה
כי לשקר ולגנוב אסור גם בחוק וגם בהלכה

עוד אחד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
כל עוד שלא נשמע מה היה בין העו"ד לחברת ביטוח
מה הוא אמר ומה המסמכים שהגיש ומה הסיבה שגרמה להם לשלם סכום כזה על דבר שלא משלמים עליו כלום.

לא נדע אם זה חוקי או הלכתי

כרדע זה נראה לא זה ולא זה
כי לשקר ולגנוב אסור גם בחוק וגם בהלכה
התגובה האחרונה שלי בעניין

בוא נגיד שזה לא כשר או לא מדויק
מה אפשר להפסיד מלהתייעץ עם עו"ד אחרי תאונה מכל סוג שהוא
אם הוא אומר שאפשר לתבוע מצוין, אם לא, אז לא.
(כמובן שזה צריך להיות עו"ד אמין)

SHB

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
למה פרסומת סמויה? גלויה לגמרי! אחרי הסכום שהוא הוציא לי (והוא באמת השתדל) הבטחתי לו שאני יספר על זה ויביא לו אנשים...
אגב, וזה אני כותבת למגיבים האחרים, לא חשבנתם שה50,000 מתחלקים ביני לבין בעלי ששתינו היינו ברכב בזמן התאונה, יצא בערך 25,000 לבן אדם. (אני כותבת בערך כי זה לא התחלק בצורה שווה)
ואגב, מעניין לראות שמתוך החברה שלא מפסיקים להעיר על רמאות חוקית או הלכתית, היה אחד שפנה אלי לבקש פרטים כי עבר תאונה ועוד אחד שסיפר בעצמו שעבר תאונה והעו'ד המוצלח ביותר שלקח הוציא לו גרושים....

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
אני לא עו"ד, רק מניחה שיש כללים שאם יודעים אותם טוב,
אפשר להוציא סכומים שמגיעים לנו מכח הביטוח,ולא באמצעות שטיקים.
נשמע מעניין.

כמו שהחוק אומר שאם בעל רכב פגע בהולך רגל, תמיד הנהג יהיה אשם, גם אם הולך הרגל קפץ לו לתוך השמשה. יש דברים כאלו שזה דבר החוק, ואם יודעים אותו, אפשר לממש את הזכות, ויתכן שפסק הלכתי יגיד שאלו חוקי המדינה וכך אפשרי לפעול.
בכל מקרה, הייתי בודקת.
שמחה שכרגע ב"ה אין לי על מה, ומקוה שגם לא יהיה.

michal2100

משתמש מקצוען
אני עובדת במשרד עו"ד בתחום נזיקין כבר הרבה מאוד שנים

חבל להטעות את הציבור בסכומים

בד"כ תיקי חדר מיון נסגרים בסכום שנע בין 2000-4000 ש"ח (בלי שיש חומר רפואי נוסף)
במידה ובמקרה דנן קיבלו פיצוי על נזקי פח זה כבר משהו אחר ולא קשור לביטוח חובה

בנוסף, כמו שמתואר כאן שזה היה תאונת פגע וברח, מי שמשלם את הפצוי זה לרוב תהיה חב' קרנית - קרן ממשלתית לנפגעי תאונת דרכים, תפקידה הוא בדיוק לשלם לנפגעים במקרים כמו אלו.

מצד שני - ברור שהיא הולכת ונלחמת לאתר את הנהג ולגבות ממנו את מלוא המחיר כולל שכ"א עו"ד ועוד ועוד...

נכון להעלות למודעות של הציבור שאפשר לקבל פיצוי על תאונת דרכים ולו הקלה ביותר, אבל הצורה שבה לא קרה כלום וקיבלו 50,000 ש"ח מטעה מאוד ולא נכונה.

בנוסף, הפיצוי שניתן בתיקי תאונת דרכים זה מהביטוח חובה (שהחוק קובע כי חובה על כל בעל רכב לעשות).
אין השתתפות עצמית של בעל הפוליסה
ברוב המקרים זה גם לא מעלה את סכום הפרמיה השנתית, אא"כ מדובר על נהג סדרתי שעושה המון תאונות ותובע או נתבע הרבה (כדאי לבדוק עם סוכן ביטוח)

רק בריאות לכולם!

ידיד

משתמש פעיל
בד"כ תיקי חדר מיון נסגרים בסכום שנע בין 2000-4000 ש"ח (בלי שיש חומר רפואי נוסף)
נכון מאוד, אני קיבלתי כ4,500 על פינוי באמבולנס + ביקור בטרם.
ואגב הרכב שלי גם הלך טוטאלוס
אבל הצורה שבה לא קרה כלום וקיבלו 50,000 ש"ח מטעה מאוד ולא נכונה.
אכן וזו הסיבה שבטוח במאת האחוזים ללא כל פקפוק שהעו'ד נקט כאן בשיטות לא מאוד כשרות.... בלשון המעטה.
להגיע לסכומים כאלו ללא נזק אמיתי זו קומבינה מפוארת ביותר!

חשוב להעלות למודעות, אבל חשוב לא פחות לא להכניס דמיונות וחלומות לאנשים. בפרט אם הם רוצים לפנות לעו'ד ישרים ולא לקומבינטורים לא הגונים!

SHB

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכון מאוד, אני קיבלתי כ4,500 על פינוי באמבולנס + ביקור בטרם.
ואגב הרכב שלי גם הלך טוטאלוס

אכן וזו הסיבה שבטוח במאת האחוזים ללא כל פקפוק שהעו'ד נקט כאן בשיטות לא מאוד כשרות.... בלשון המעטה.
להגיע לסכומים כאלו ללא נזק אמיתי זו קומבינה מפוארת ביותר!

חשוב להעלות למודעות, אבל חשוב לא פחות לא להכניס דמיונות וחלומות לאנשים. בפרט אם הם רוצים לפנות לעו'ד ישרים ולא לקומבינטורים לא הגונים!

העו'ד המדובר אדם דתי וישר, חבל שאתה ממהר להכפיש בלי לבדוק נתונים...
אני רואה שאתה חוזר וכותב את אותם דברים שוב ושוב... אם ממש חבל לך שלא הרווחת יותר במקרה שלך אתה יכול לנסות לפנות אליו, אולי עוד אפשר להציל משהו...

ידיד

משתמש פעיל
חבל שאתה ממהר להכפיש בלי לבדוק נתונים...
אומרים לך פה שוב ושוב, אנשים שמכירים ועובדים בתחום, שאין חיה כזאת, פשוט אין!! ואת עדיין מתעקשת שזו הכפשה??

אם ממש חבל לך שלא הרווחת יותר במקרה שלך אתה יכול לנסות לפנות אליו, אולי עוד אפשר להציל משהו...
ממש לא! מעדיף להרויח מעט אבל ביושר!

SHB

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
*"הבחור עף לתוך השמשה"* > שאף לשמש דיין, נפצע קשה ופוצה במיליון ש"ח | *בחדרי חרדים* >> http://bit.ly/2I6AYP0

פוקוש

משתמש מקצוען
איזה מבט מעצבן ומרגיז. סליחה על הבוטות אבל פשוט איכס!!!!
קשה לכם להבין שיש עוד אנשים בעולם האגואיסטי "שלכם" שאוהבים לשתף אנשים באפשרויות תועלת כלכלית כפי שהם זכו? לא מבינה את הגישה הזאת. גם אני בעבר פירסמתי כאן איזה בעלת עסק שמאוד נהניתי משירותיה המוזלים וישר קפצו הגאונים וחשדו שאני מחפשת לפרסם מישהי מתוך אינטרס אישי למרות שהמדובר בכלל בגויה שאין לי שום קשר עיסקי או אינטרס רווחי ממוני כלשהו בפרסומה אלא רק לתועלת החברות כאן.

מצדיעה לפותחת האשכול על רוחב הלב והרצון להועיל ולגרום רווחה גם לאחרים.

ולכל צרי העין אומר חבל מאוד מאוד שזו צורת החיים שלכם. העניקו לאחרים ותזכו לחיים יותר נוחים לעצמכם

פוקוש

משתמש מקצוען
שחס ושלום לא ישתמע שאני בעד סחיטת כספים שבניגוד להלכה ועל כך הדיון מובן אך התקיפות והעקיצות שבתוך התגובות והניסיון לדחוק בכוח לפינה מישהי שבסך הכל ביקשה ליידע אותנו בעניין חשוב כביכול היא לא הגונה וכדומה היה פשוט בוטה וצורם

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני רוצה לראות את כל אלה שמתנגדים פותחים את הפה נגד החוק העקום בנזקים שיש כן בעקבות תאונה ולו הקלה ביותר שאף אחד לא מתכונן לפצות אותך עליהם מעולם, וכשתגמרו לכתוב על זה נראה אם ישאר לכם דיו ואנרגיה לכתוב נגד אלה שתובעים.

אני שיתפתי פה בתאונה שעברנו לפני כמה חודשים, אכתוב בקטנה נזקים מתאונה שנקראת קלה שאף אחד בעולם לא יפצה אותנו עליהם ולמה? לי עדיין לא ברור אם למתנגדים מפה תהיה תשובה אני אשמח מאוד לשמוע.

קודם כל, בנאדם תכנן להגיע למקום שמאוד היה לו חשוב להגיע (במקרה שלנו יארצייט של חמי) ולא הגיע, במקום זה בילינו בבית חולים, מתח גדול, נסיעות במוניות, למה? כי הרכב בפח. ימי חופש מהעבודה כדי לפנות למשטרה, כדי להגיע למקום שהרכב נגרר, ולטפל בעוד אלף דברים טכניים, שלמי יש כח לעשות אותם, להיות בלי רכב חודשים רבים כי הביטוח עד עכשיו לא טרח לשלם את הרכב (טוטאלוס), כל הפעמים שנסחבנו למקומות בלי רכב והיה לנו הרבה עוגמות נפש, תשלומי מוניות ועוד כהנה וכהנה.
הלאה, בתוך הרכב היו מחשב בשווי אלפי שקלים, מערכת מולטימדיה (שהיא חלק מהרכב) בשווי אלפי שקלים, סתם פלאפון שנפגע בתאונה, אבל עוגמת נפש של כמה ימים שאחרי תאונה בלי פלאפון זה ממש לא בשביל לזלזל, ועוד כמה דברים שהלכו לעולמם בעקבות התאונה, אבל את מי בדיוק זה מעניין?!
בואו לא נדבר על לילות רבים ללא שינה בגלל כאבים מהמכות היבשות, עוד ימי חופש ללכת להוציא תפרים מחתכים, ועוד דברים שאני כרגע לא זוכרת, אבל זה פשוט בלי סוף.
כשהדברים האלה קורים, אני אומרת גם זו לטובה, והכל משמים, אבל כלפי הביטוח אני מניחה את האמונה במקומה, בלב, ומחפשת עורך דין טוב שיוציא מהם כמה שיותר כסף, כן, לא מתביישת לכתוב את זה, כי העוגמות נפש זה לא דבר שנמדד בכסף, ולחיות במקום כמו שאני חיה בלי רכב כמה חודשים זה צער לא קטן בכלל, מי יפצה אותי על כך?!

rivkic

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני לא מזמן נסעתי ברכב והוא החליק בגשם, סטה מהכביש (היה צריך לחלץ אותו אח"כ)
זה משהו שמגיע עליו פיצויים? לא קרה כלום ב"ה, אפילו לא סריטה לרכב, הוא שקע בבוץ...
@SHB - ביקשתי ממך בהודעה פרטית את פרטי העו"ד - לא חזרת אלי.

SHB

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני לא מזמן נסעתי ברכב והוא החליק בגשם, סטה מהכביש (היה צריך לחלץ אותו אח"כ)
זה משהו שמגיע עליו פיצויים? לא קרה כלום ב"ה, אפילו לא סריטה לרכב, הוא שקע בבוץ...
@SHB - ביקשתי ממך בהודעה פרטית את פרטי העו"ד - לא חזרת אלי.
לא ראיתי ששלחת הודעה, השתדלתי לחזור לכולם וקיבלתי עשרות פניות, לא מגזימה... בכל אופן תכתבי לי שוב ואני אשאיר לך טלפון למרות שהמקרה שלך לא ממש נראה לי מקרה לתביעה (מקסימום טביעה...) אבל מלנסות לא מפסידים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה