ביטוח רכב עברת תאונת דרכים? הרווחת....!

• פותח הנושא SHB
  • פורסם בתאריך

פוקוש

משתמש מקצוען
נשמע מוזר לגמרי? אני יודעת אבל ככה בדיוק זה עבד אצלי....
זה התחיל בטיול נחמד שבעלי ארגן לכבוד יום נישואין והסתיים בתאונת דרכים קלה..(מישהו עצר לפנינו בפתאומיות, בעלי בלם מידית וזה שאחרינו לא הספיק ונכנס בנו...) למזלנו בדיוק קודם לכן בעלי שמע מחבר שבמקרה של תאונת דרכים כל שהיא ולא משנה מה רמת החומרה כדאי לפנות מייד לעורך דין לעניני נזיקין וניתן להרוויח מזה הרבה כסף, אז ניסינו גם כן את מזלנו עצרנו בצד הכביש ובעלי התקשר לעורך דין שהמליצו לו עליו שנתן לו הנחיות מדויקות מה לעשות.. עשינו מה שאמר (הגשת תלונה במשטרה, פניה למיון ,פיזיותרפיות וכו') ולאחר מס' חודשים קיבלנו כמה עשרות אלפים לחשבון....
כמה חברים של בעלי ששמעו על הסיפור ואף הם עברו תאונות דרכים קלות פנו אליו גם כן ואחד מהם הצליח להשיג סכום מרשים של 100,000 שח! אמיתי לגמרי!
נוכחתי לראות שאנשים לא מודעים בכלל לאפשרות הזאת וחבל! במעט טרחה ניתן להרוויח סכומי כסף גדולים! מי שמעוניין בפרטי העורך דין, שאגב הוא באמת תותח רציני, יכול לפנות אלי באישי ואתן בשמחה..
אודה לקבלת הטלפון של עורך הדין המומלץ.

ביתנו הקטנה נדרסה בתאונת דרכים לפני כשלוש שנים וניצלה בנס כשהרכב עלה רק על רגלה ופיצץ לה את העצם המרכזית לשבר ספירלי. אנו מחפשים עורך דין מוצלח אמיתי.

המייל שלי <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

חנהלי

משתמש פעיל
זה התחיל בטיול נחמד שבעלי ארגן לכבוד יום נישואין והסתיים בתאונת דרכים קלה..(מישהו עצר לפנינו בפתאומיות, בעלי בלם מידית וזה שאחרינו לא הספיק ונכנס בנו...) למזלנו בדיוק קודם לכן בעלי שמע מחבר שבמקרה של תאונת דרכים כל שהיא ולא משנה מה רמת החומרה כדאי לפנות מייד לעורך דין לעניני נזיקין וניתן להרוויח מזה הרבה כסף, אז ניסינו גם כן את מזלנו עצרנו בצד הכביש ובעלי התקשר לעורך דין שהמליצו לו עליו שנתן לו הנחיות מדויקות מה לעשות.. עשינו מה שאמר (הגשת תלונה במשטרה, פניה למיון ,פיזיותרפיות וכו') ולאחר מס' חודשים קיבלנו כמה עשרות אלפים לחשבון....
כמה חברים של בעלי ששמעו על הסיפור ואף הם עברו תאונות דרכים קלות פנו אליו גם כן ואחד מהם הצליח להשיג סכום מרשים של 100,000 שח! אמיתי לגמרי!
נוכחתי לראות שאנשים לא מודעים בכלל לאפשרות הזאת וחבל! במעט טרחה ניתן להרוויח סכומי כסף גדולים! מי שמעוניין בפרטי העורך דין, שאגב הוא באמת תותח רציני, יכול לפנות אלי באישי ואתן בשמחה..
מדובר בתאונה שבה אתה לא האשם, כן?

imac100

משתמש מקצוען
בכמה הפרימייה שלכם מתייקרת לאחר תביעה כזו?

חברות הביטוח לא פרייריות
למה שהם ישלמו לבן אדם שלא קרה לו כלום עשרות אלפי שקלים
משהו כאן שיקר ובענק רק לכו לברר אם זה רק שקר או גם גזל.

SHB

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בכמה הפרימייה שלכם מתייקרת לאחר תביעה כזו?

חברות הביטוח לא פרייריות
למה שהם ישלמו לבן אדם שלא קרה לו כלום עשרות אלפי שקלים
משהו כאן שיקר ובענק רק לכו לברר אם זה רק שקר או גם גזל.
הפרמיה לא מתייקרת. וחברות הביטוח חתומות בחוזה שעל כל תאונת דרכים מגיע פיצוי לבן אדם. גובה הפיצוי נקבע על ידי חברת הביטוח במשא ומתן עם העורך דין ובהתר של רב.

ידיד

משתמש פעיל
נשמע מאוד מוזר!
אני עברתי תאונה לפני כשלש שנים שכלל פינוי באמבולנס, אבל בפועל לא היה הרבה יותר מה להציג, ב'ה יצאתי במכות קלות.
תבעתי את הביטוח עם עו'ד מעולה, ואחרי דיונים ארוכים קיבלתי בערך 4,500 ש'ח.
אחד מהחברים שהיה איתי באוטו אכן הלך לרופאים ניפח סיפורים וקיבל יותר מ10,000 ש'ח.

אני ביררתי, לפי ההלכה אסור לשקר, צריך להביא רק את מה שיש באמת.

חברות הביטוח הם לא פרייארים, הם מעסיקים בעצמם עו'ד מפולפלים, ואם מישהו הצליח להוציא סכום מכובד, זה רק כי הביאו טפסים מרופאים וכו', איך הביאו זו כבר שאלה.....

imac100

משתמש מקצוען
הפרמיה לא מתייקרת. וחברות הביטוח חתומות בחוזה שעל כל תאונת דרכים מגיע פיצוי לבן אדם. גובה הפיצוי נקבע על ידי חברת הביטוח במשא ומתן עם העורך דין ובהתר של רב.

איך יכול להיות כל תביעה מייקרת את הביטוח
זה בדיוק המושג העדר תביעות שאנשים שומרים עליו מכל משמר

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אם לא הובנתי נכון בכלל לא מדובר בערכאות, מדובר בהסכם של העורך דין מול חברת הביטוח, לא היה כאן משפט ולא היו כאן דיונים. (במקרה שהסכום שהשיג העורך דין מחברת הביטוח לא מספק אז קיימת האפשרות להמשיך הלאה למשפט...)
הכל מגובה בהסכם של האדם מול חברת הביטוח של הרכב שלו. (לא של זה שפגע בו)

בכלל לא מדוייק.
העורך דין מאיים על חברת הביטוח בתביעה, וחברת הביטוח מעדיפה להגיע איתו לפשרה מאשר ללכת למשפט.
לדעת פוסקים רבים יש איסור גם לאיים בתביעה בערכאות [כלומר גם לאיים צריך היתר מרב].

בתאונה שבסה"כ "נשפך כוס שתיה", ששום חובש ברחבי העולם לא היה אומר להתפנות, ולקום ולהתמסכן ולהתפנות לבית חולים ואח"כ לתבוע על הנזק ועגמת הנפש שבפינוי - יתכן שזה גזל גמור [וזה עוד לפני התלונות השקריות שהעו"ד אומר לומר שכואב הגב, וסחרחורות, וחרדות].

דבורה לוינסון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לא מביעה את דעתי לגבי השטיקים המוזכרים...
אבל דבר אחד חשוב באמת לעשות:
אם עברתם תאונה, גם אם נראה לכם שהכל תקין, תתפנו מיד לבית החולים!
הרבה פעמים, הכאבים והפגיעות עלולים להגיע בשלב יותר מאוחר (כמו צליפת שוט לדוגמה), ואם לא מתפנים מיד אחרי התאונה לבית החולים, חברות הביטוח עלולות לחמוק במקרים הללו מתשלומים המגיעים לכם, הטענה שאינם קשורים לתאונה - עובדה שהכל היה בסדר אחריה.

יוכבדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
ואני מכירה משהי שעברה תאונה ועברה אשפוז, פיזיותרפיה וכו' ועדיין מחכה לפיצויים...
כמה זמן לקח עד שראיתם את הכסף?
אם מהר נשמח לקבל את פרטי העו"ד.

חגיתי

משתמש מקצוען
חברות הביטוח מפצות בביטוח חובה במקרים של נזקי גוף וזה ע"י טיפול של עורך דין
גם אני מכירה מקרה שקרה לקרוב משפחה הולך רגל שנפגע מרכב ברמה שהיתה נגיעה קלה והילד נפל על הכביש( יותר מבהלה ולא ממש מהמכה) מי שראה את המקרה זה היה עורך דין והוא עזר להגיש תביעה וקיבלו פיצוי בערך של 1000

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
לא מביעה את דעתי לגבי השטיקים המוזכרים...
אבל דבר אחד חשוב באמת לעשות:
אם עברתם תאונה, גם אם נראה לכם שהכל תקין, תתפנו מיד לבית החולים!
הרבה פעמים, הכאבים והפגיעות עלולים להגיע בשלב יותר מאוחר (כמו צליפת שוט לדוגמה), ואם לא מתפנים מיד אחרי התאונה לבית החולים, חברות הביטוח עלולות לחמוק במקרים הללו מתשלומים המגיעים לכם, הטענה שאינם קשורים לתאונה - עובדה שהכל היה בסדר אחריה.
מסכים ב100%. שאם הנוסעים עברו טלטלה או מכה יבשה, והם מרגישים מצויין - שבכל מקרה יתפנו.
אבל מדברי פותח האשכול משמע שמדובר על תאונה במהירות נמוכה מאוד, שישנם רק נזקי פחחות. מקרים כאלו קורים עשרות ביום.
זה התחיל בטיול נחמד שבעלי ארגן לכבוד יום נישואין והסתיים בתאונת דרכים קלה..(מישהו עצר לפנינו בפתאומיות, בעלי בלם מידית וזה שאחרינו לא הספיק ונכנס בנו...) .

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
אודה לקבלת הטלפון של עורך הדין המומלץ.

ביתנו הקטנה נדרסה בתאונת דרכים לפני כשלוש שנים וניצלה בנס כשהרכב עלה רק על רגלה ופיצץ לה את העצם המרכזית לשבר ספירלי. אנו מחפשים עורך דין מוצלח אמיתי.

המייל שלי <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
את נתנאל רוט ניסית?

SHB

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נשמע מאוד מוזר!
אני עברתי תאונה לפני כשלש שנים שכלל פינוי באמבולנס, אבל בפועל לא היה הרבה יותר מה להציג, ב'ה יצאתי במכות קלות.
תבעתי את הביטוח עם עו'ד מעולה, ואחרי דיונים ארוכים קיבלתי בערך 4,500 ש'ח.
אחד מהחברים שהיה איתי באוטו אכן הלך לרופאים ניפח סיפורים וקיבל יותר מ10,000 ש'ח.

אני ביררתי, לפי ההלכה אסור לשקר, צריך להביא רק את מה שיש באמת.

חברות הביטוח הם לא פרייארים, הם מעסיקים בעצמם עו'ד מפולפלים, ואם מישהו הצליח להוציא סכום מכובד, זה רק כי הביאו טפסים מרופאים וכו', איך הביאו זו כבר שאלה.....
נשמע מוזר או לא אבל אלו העובדות ואין לי שום עניין לסלף אותן, כנראה שזה קשור לאיזה עורך דין לוקחים, לפני כמה שנים אמא שלי עברה תאונה ממש רצינית שגרמה לנמק ברגל וכו' לא אלאה אתכם בתיאורים , הלכה לאיזו עורכת דין מתחילה (אז עוד לא הכרנו אותו...) ולא קיבלה שקל!!
במקרה שלי למשל יכולה להבטיח שלא ראיתי רופא ולא ניפחתי סיפורים....

SHB

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איך יכול להיות כל תביעה מייקרת את הביטוח
זה בדיוק המושג העדר תביעות שאנשים שומרים עליו מכל משמר
לא מאמינים? אפשר להתקשר ולברר....
הפרמיה שלי לא התייקרה בכל אופן.

ידיד

משתמש פעיל
במקרה שלי למשל יכולה להבטיח שלא ראיתי רופא ולא ניפחתי סיפורים....
לקחתי עורך דין מצוין שמתמחה בתביעות מהסוג הזה, הוא ייצג תביעות מאוד גדולות בתחום.

אין סיכוי בעולם!! שחברת ביטוח תשלם עשרות אלפי שקלים אם אי אפשר להוכיח נזק אמיתי ורציני! יש בזה כללים מאוד ברורים כמה שוה כל נזק וכו'.

לא חושד בכם ח'ו ששיקרתם אבל כנראה העורך דין עשה את זה לבד... הרי הרווח שלו זה אחוז מסוים ממה שמתקבל מחברת הביטוח.

SHB

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בכלל לא מדוייק.
העורך דין מאיים על חברת הביטוח בתביעה, וחברת הביטוח מעדיפה להגיע איתו לפשרה מאשר ללכת למשפט.
לדעת פוסקים רבים יש איסור גם לאיים בתביעה בערכאות [כלומר גם לאיים צריך היתר מרב].

בתאונה שבסה"כ "נשפך כוס שתיה", ששום חובש ברחבי העולם לא היה אומר להתפנות, ולקום ולהתמסכן ולהתפנות לבית חולים ואח"כ לתבוע על הנזק ועגמת הנפש שבפינוי - יתכן שזה גזל גמור [וזה עוד לפני התלונות השקריות שהעו"ד אומר לומר שכואב הגב, וסחרחורות, וחרדות].
חבל סתם להתרגז..... בלי לדעת מה היה.... לא התפננו לבית חולים אלא רק למשטרה וכמובן שלא היו תלונות שקריות, אלא העו"ד המליץ ללכת לבית חולים מיוזמתנו ולבדוק כי לפעמים נוצרים נזקים פנימיים בתאןנה שאי אפשר לראות אותם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה