דרוש מידע עבודות ומשרות שניתן להרוויח מהם ה-ר-ב-ה. ולא הייטק!

מצב
הנושא נעול.

היהלומן

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
בואו נעשה חשבון לרגע
נניח היא מרוויחה 20000 לחודש
לחלק ל4
שווה 5000
לחלק לחמש ימים
שווה 1000
לחלק ל9 שעות
קצת יותר ממאה
וכמה הייטקיסטים מתחילים ב20000?
15000 זה כבר יותר קרוב ל80
ו9000
זה באזור 50
למיטב ידיעתי, גם אם זה השכר בתחילת העבודה (ואגב, לכאורה זה עומד על בערך 15,000 מיד בהתחלה. לא?) אבל בהמשך זה עולה מעלה מעלה.

האם יש עוד עבודות שבהמשך, ועם צבירת הנסיון, השכר עולה משמעותית לכדי מאה ש"ח לשעה ויותר?

היהלומן

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
אם אתה יודע על עבודות נוספות שמכניסות כמו הייטק, למה אתה לא מפרט אותן?
אם אתה לא יודע על עבודות כאלו, למה זה מפריע לך שאנשים מתעסקים סביב הייטק, שהוא אפיק המקצוע המכניס ביותר כשכיר אצל חרדים?
אני לאו דווקא יודע, ומהסיבה הפשוטה שאין לי מושגים מדוייקים ואפילו מעורפלים על מושגי השכר בהייטק. (כל מה שידוע לי הוא שמרוויחים באיזור ה40,000 ש"ח. עד כמה זנ נכון? אין לי מושג...)
אם אדע מה הסכום הממוצע שמרוויחים בהייטק, אולי אצליח למצוא עבודות שעומדות ברף דומה או מתקרב.

לגבי שאלתכם השניה:
לא מפריע לי בכלל שאנשים מתעסקים סביב הייטק, ומי שזה עושה לו טוב שימשיך ככה הלאה והלאה...
הכוונה שלי היא בעיקר לתת מענה לכאלו שמחפשים מקצוע מכניס ומכובד שאינו הייטק.

וכמו כן להעמדי את הנתון שהנחת בשאלה. האם זה אכן ברור שהייטק הוא המקצוע הכי מכניס בציבור החרדי?

היהלומן

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
אלו כנראה שלא,
למה לא?

כתבתי 'כנראה' כך שאיני בא להתווכח, אבל בכל זאת אני מנסה להבין אם השערתי אינה נכונה)

גרפיקאי מוצלח לא יכול לסגור פרוייקט שלא לוקח לו יותר מכמה שעות באלפיים ש"ח? האם לוגו שלוקח שעה שעתיים לא עולה שש מאות ש"ח?

מאייר כנ"ל,

וסופרים התכוונתי לסויפרים, סופרי סת"ם.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
למה לא?

כתבתי 'כנראה' כך שאיני בא להתווכח, אבל בכל זאת אני מנסה להבין אם השערתי אינה נכונה)

גרפיקאי מוצלח לא יכול לסגור פרוייקט שלא לוקח לו יותר מכמה שעות באלפיים ש"ח? האם לוגו שלוקח שעה שעתיים לא עולה שש מאות ש"ח?

מאייר כנ"ל,

וסופרים התכוונתי לסויפרים, סופרי סת"ם.
די נדיר.
הנדימן מרוויח יפה מאד. יכול להיות 150-200 ש"ח לשעה כולל חומרים, ולפעמים יותר - תלוי בעבודה הנצרכת
צריך ידיים טובות מאד, וכוח פיזי (לפעמים)

sem

משתמש פעיל
רעיון מעניין ומצויין, לזה הייתה כוונת האשכול.

אולי תתן קצת יותר פרטים, מה הסכום שאפשר להרוויח, איזה הכשרה מקצעית זה דורש, כמה זה מתאים לאדם חרדי (לנשים זה כנראה לא מתאים) וכו' וכו'

מכירה עובד כזה מרוויח כ 20000

מתאים מאוד לאדם חרדי, זו עבודה לבד בלי נשים

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
מאפרת ומסרקת-
היום איפור ותסרוקת ממוצע לכלה-2000-2500 ויש גם את היקרות והמבוקשות יותר...
כמובן זו עבודה של לא יותר משעתיים(לא כולל נסיעות-שגם עליהן היא מקבלת תשלום)

אפיפית

משתמש פעיל
אני לאו דווקא יודע, ומהסיבה הפשוטה שאין לי מושגים מדוייקים ואפילו מעורפלים על מושגי השכר בהייטק. (כל מה שידוע לי הוא שמרוויחים באיזור ה40,000 ש"ח. עד כמה זנ נכון? אין לי מושג...)
אם אדע מה הסכום הממוצע שמרוויחים בהייטק, אולי אצליח למצוא עבודות שעומדות ברף דומה או מתקרב.

לגבי שאלתכם השניה:
לא מפריע לי בכלל שאנשים מתעסקים סביב הייטק, ומי שזה עושה לו טוב שימשיך ככה הלאה והלאה...

וכמו כן להעמדי את הנתון שהנחת בשאלה. האם זה אכן ברור שהייטק הוא המקצוע הכי מכניס בציבור החרדי?
רוב מוחץ של ההיטקיסטיות שאני מכירה לא מגיעות לארבעים ואפילו לא קרוב

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
מה שכל גבר ממוצע יודע לעשות....

נחמי3

משתמש מקצוען

לגבי שאלתכם השניה:

לי ידוע ממתכנת בכיר מאוד שהשכר הסטנדרטי עומד על חצי מזה, ו-40 זה משהו לבודדים

היהלומן

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
לי ידוע ממתכנת בכיר מאוד שהשכר הסטנדרטי עומד על חצי מזה, ו-40 זה משהו לבודדים
יש כמה ניקים שאוהבים כל הזמן לפמפם את ה40 לכל מתכנת
אני מכיר כמה עובדות היטק בציבור החרדי עם כמה שנים נסיון שמקבלות הרבה פחות
אז כמה השכר הממוצע להייטקיסטים בציבור החרדי?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה