דרוש מידע עבודות ומשרות שניתן להרוויח מהם ה-ר-ב-ה. ולא הייטק!

מצב
הנושא נעול.

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
טוב אולי מדובר על כמה בעמדת מיעוט שהלך להם...
כי השוק ממש ממש לא ככה!!
יש המון מפוטרים והשוק מוצףף בהם, לכן גם למי שיש ניסיון טוב מאד מאד קשה למצוא עבודה ויכול לקחת כמה חודשים (מדברת על ניסיון מחברת פרויקטים ולא הייטק... רוב החרדיות המתכנתות עובדות היום בחברות קבלן/פרויקטים/מיקור חוץ, בהייטק ממש לא יודעת כ"כ מה המצב)
ככה שממש לא כדאי לבנות על הייטק!! ממש מרחמת על כל אותם המוני הבנות שלומדות ומשקיעות ובסוף יצטרכו למצוא מקצוע אחר....
הדברים שלך ממש לא נכונים!
אני לא חושבת שיש מישהו שיודע לומר כמה אחוזים מהייטקיסטיות החרדיות עובדות בחברות פרויקטים וכמה בחברות הייטק. אבל ממה שאני רואה רוב החרדיות היום ב"ה לא עובדות בחברות אאוטסורס למינהן.
השוק מוצף במפוטרים מסוג מסוים. טאלנטים עדיין קשה לגייס.
כן, קשה לגייס עדיין מפתחים טובים.
והכי חשוב, כבר למדנו שבהייטק אחרי כל ירידה מגיעה עליה גדולה שבה בעז"ה כולן ימצאו.

Tami_L

משתמש חדש
הדברים שלך ממש לא נכונים!
לפי מה את קובעת שזה לא נכון? אני אישית מכירה...
ממה שאני רואה רוב החרדיות היום ב"ה לא עובדות בחברות אאוטסורס למינהן.
אני אשמח להתכתב איתך בפרטי... אם אפשר... מה המייל שלך?
והכי חשוב, כבר למדנו שבהייטק אחרי כל ירידה מגיעה עליה גדולה שבה בעז"ה כולן ימצאו.
הלוואי, לו יהי כדברייך.

יאנקאלע

משתמש מקצוען
זה ספציפית לא נכון , ואין ענין סתם לייאש יותר מדי ,
כתיבת מזוזות זה הכי קל והכי ריווחי ועל זה מרויחים יפה גם המתחילים
הלוואי
מה שרציתי לומר זה:
שלא בוחרים עבודה לפי הסכום הסופי שלה אלא לפי מדדים אחרים

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L

יאנקאלע

משתמש מקצוען
לי עלה 4.000 ולמדתי תוך חודש ובהתחלה אתה מרויח מינימום אחרי 3 חודשים 50 ועד שנה אתה מגיע ל110 זה מה שהיה אצלי כל הלימודים עלו 4.000 וקצת נסיעות דיו 75 ש"ח זהו....
מ110 לא מגיעים לכאלו משכורות
אני מכיר סופרים שמגיעים ל250-350 לשעה

Tami_L

משתמש חדש
אז את כנראה לא מכירה מספיק, או שאת גוניורית בתעשיה
אני מכירה מספיק, אולי כל אחד פשוט מכיר מהזוית שלו - את כנראה מכירה את הצד היותר יפה ואופטימי של ההייטק והלוואי שאני גם יהיה במצב הזה...
ואני הרבה זמן בתעשיה (ממש לא גוניורית)...

שרה UI/UX

משתמש מקצוען
יוצרי ai
השוק הזה לא מוצף כבר?
א. הרבה פחות משוק הגרפיקאיות במשרדי פרסום
ב. ממה שאני רואה סביבי, מי שטובה (צריך לדעת לעשות את הסוויצ' הזה בין גרפיקאית ואפילו מעצבת אתרים למעצבת בהייטק) תמצא די מהר

עד מתי

משתמש מקצוען
לגבי מה שכתבו על שכר ממוצע של 13.000 בהנה"ח לאחר 5 שנים, אנחנו בהחלט עומדים במצב הזה ולא מתקרבים לסכום הזה.
בית שמש
אז כדאי לשקול מעבר עבודה
בית שמש זה נראה לי כמו ירושלים
תכוונו יותר למרכז
ואם זה משרד רו"ח לעבור לחברה
אבל 13 ברוטו בהחלט ניתן למצוא הרבה אחרי 5 שנים
ואם לא אז 11
לא אמור להיות פחות מזה

חגית קרמר

בניית אתרים פופולריים
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
מעצב ui ux בחברת הייטק יכול להגיע ל30+
מניסיון ומהיכרות אישית
זאת מציאות שלא כל מעצבת שיושבת 8 שעות במשרד פרסום עבש ומקבלת 40 לשעה מודעת אליה וחבל...
נכון.
אבל לפחות חצי מהמעצבות לא מתאימות להיות UX UI

כמו שלא כל מתכנתת יכולה להיות מנתחת מערכות...

כבקרת רועה

משתמש פעיל
עריכה תורנית
בלת"ק חלקי
משנה מסכת קידושין פרק ד
רבי נהוראי אומר מניח אני כל אומנות שבעולם ואיני מלמד את בני אלא תורה שאדם אוכל משכרה בעולם הזה וקרן קיימת לעולם הבא ושאר כל אומנות אינן כן כשאדם בא לידי חולי או לידי זקנה או לידי יסורין ואינו יכול לעסוק במלאכתו הרי הוא מת ברעב אבל התורה אינה כן אלא משמרתו מכל רע בנערותו ונותנת לו אחרית ותקוה בזקנותו בנערותו מה הוא אומר (ישעיה מ') וקוי ה' יחליפו כח בזקנותו מהו אומר (תהלים צ"ב) עוד ינובון בשיבה

commit

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
עם ניסיון טוב יש אופק,
מכירה כאלו שמצאו תוך פחות משבוע ועוד שיפרו תנאים...
מישהי ספרה באחת הקבוצות שהיו לה מעל 100 פניות! ו4 הצעות בתוך שבוע...
התיאור שלך נשמע קצת מוגזם.
יכול להיות שיש גם מקרים כאלו, אבל יש גם הרבה שלא.
מכירה באופן אישי מישהי עם נסיון מעולה שפוטרה, וכבר 3 חודשים מחפשת עבודה.
שימי לב שגם מי שכן מצאה עבודה, יתכן שמצאה במשכורת נמוכה יותר.

Yoni N

משתמש חדש
לשאלת פותח האשכול אין שום תחום שבו מרוויחים כמו הייטק, שהוא עולם בפני עצמו עם עשרות תפקידים ואפשרויות.
אז נכון יש סיפורים על יחידים שעושים הון במשרות שונות, אבל אין בזה כדי להצביע על הכלל או להוות מדד כלשהו.

שאף

משתמש מקצוען
לגבי מה שכתבו על שכר ממוצע של 13.000 בהנה"ח לאחר 5 שנים, אנחנו בהחלט עומדים במצב הזה ולא מתקרבים לסכום הזה.
בית שמש
אני יודעת שהמצב מאד משתנה בין האזורים.
דברתי על המרכז וזה ידוע שמעוז של החשבונאות הוא במרכז יש כאן יםםם עבודה בתחום.
כ

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ומהניסיון שלי בתור שכירה, ולא עצמאית, לא מאפשר בכלל:)
יכול להיות שאצלך זה לא מאפשר אבל מכירה גם את הצד של לעבוד מהבית כשכירה
וגם יש לי כ20 בנות משפחה, חברות וידידות שעובדות כשכירות מהבית בעיקר הייטק אבל גם עוד כל מיני עבודות היברידיות אחרי שהיו שכירות מחוץ הבית וכולן מרגישות שזה מאפשר יותר. והאיפשור הזה משמעותי :)

או שאולי אנחנו לא מתכוונות לאותו איפשור...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה