עבודה בייעוץ משכנתאות, לא בקונספט הרגיל.

ראובן 23

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני אסביר שוב -
כל ההתנהלות מול פקידים/ות, לא מתאים לו. בחישובים, הוא חזק. לשבת עם אנשים ולנסות לעזור להם, הוא אוהב. אבל להתמקח מול בנקים, להחניף לפקידים שם ולסגור מולם דילים, את זה הוא לא סובל!
שיקח מתפעל.

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
אני אסביר שוב -
כל ההתנהלות מול פקידים/ות, לא מתאים לו. בחישובים, הוא חזק. לשבת עם אנשים ולנסות לעזור להם, הוא אוהב. אבל להתמקח מול בנקים, להחניף לפקידים שם ולסגור מולם דילים, את זה הוא לא סובל!
שימצא משרד - שצריך מנהל קשרי לקוחות.
ולא מתפעלים.
לא מכיר אישית כזה, אבל זו המשבצת שאתם מכוונים אליה.

פי האתון

משתמש פעיל
וגם תרוויח ש @פי האתון לא יכליל אותך בקבוצת העושקים;)
הון ובית ???? gou tu slip ???
אשמח למצוא את המילה "עושק" בתוכן שלי ....
לדעתי, הפוך מיועץ משכנתאות....
לדאוג לטובת הבנק ולא לטובת הלקוח.
@הון ובית האם אני צודקת???
משפטים יפים מהפרסומות של החינמונים אבל לא מדוייק בכלל ... משום מה יש לי הרגשה שהיועצים הפרטיים חייבים לעבור דרכם בשביל להוציא משכנתאות
גם הם בני אדם וכל העניין זה השפה. הפקיד בבנק ירוויח על כל משכנתא שיביא וירוויח עוד קצת תשומת לב אם זה יהיה קיצוני גרוע ללקוח. מראש הוא לא יתן את ההצעות הדרסטיות כי זה פשוט עבודה גם בשבילו ולא מצדיק לו את היעד (בפרט שרבים מהם לא עובדים עם יעדים אלא גלובלי) ולכן התוצאה בדרך כלל הבנת-קיבלת לא הבנת-הפסדת וזה נכון גם לתמהיל.
אפשר לשאול כל יועץ בנקאי האם ההצעות שהוא נותן אפשר לקבל לבד או לא (אם לא נניח שכולם שקרנים כי אם כך אז בכלל לא הייתי רץ לעבוד עם שקרן כיועץ פרטי). רק שעם יועץ יותר קל לו וזה כל הסיפור -
אגב הרבה יועצים פרטיים התחילו בבנקים ולא מסכימים כל כך עם ההנחה שהם רק דפקו לקוחות (ברור שלא עבדו בשביל הלקוח כמו יועץ פרטי)
לגופו של עניין -
אני מבין את זה לחלוטין אבל אתה חייב להבין שזה חלק מהמקצוע (ולדעתי כל המקצוע. וגם בשביל לשכנע את הפקיד להתאבד על זה כנ"ל) ולכן האפשרות או לפנות למשרד ייעוץ ולהתעסק עם ניירת / לקוחות / אימייל וכדומה אני מכיר משרד שמחפש את זה בנרות
או לעבוד כיועץ בנקאי כמו שכבר אמרו פה. - התפקיד שלו זה לטפל בתיק מהכיוון של הבנק (הם יושבים עם היועצים הפרטיים (מהצד של הבנק) וכן עם הלקוחות או בדיגיטל או במטות השונים או מוסמכי אישור (צריך ותק בבנק בשביל זה) מקבלים את הטפסים בוחנים שולחים יושבים על הסימולציות וכו' וכו')
המשכורת הקלאסית של יועץ בנקאי היא באיזור ה-7000 לעומת 30000 ומעלה ממוצע ליועץ פרטי טוב (שלא יירו בי) וכמובן הבכירים יותר מקבלים יותר זה סולם כמו בכל דבר
שם גם נעים יותר מבחינת הנ"ל וגם כיף להם לשמח אנשים ולאו דוקא את הבנק במקרים רבים (כל ההצעות בסופו של דבר מגיעים מהם) אם כי ------ ממש ממש לא פחות לחץ ובתקופות מסויימות בעיקר.

נערך לאחרונה ב:

יצחו

משתמש רשום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
בקיצור, השאלה האם יש עבודה שייעוץ משכנתא "שכיר" ואם כן היכן?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה