עזרה סקר - יש לכם מכונת כביסה בת 10 שנים? כנסו בבקשה לפה.

ארי62

משתמש פעיל
ההורים שלי החליפו לפני שנה מכונה AEGבת 35-40.
זה קרה ששמתי לב שכל חצי שנה שנה צריך להחליף רצועה\משאבה\כל מיני דברים, והטכנאי (דווקא משפחה) כל פעם טען 'מכונה כזו לא מחליפים' 'מכונה כזו אין היום'
באמת אין הצדקה להחזיק מכונה כזו היום
מה שאני בא להגיד שגם הטכנאים יש להם דעות קדומות ולא מסתכלים בצורה קונקרטית לגופו של עניין.

miרי

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
הפקות ואירועים
בוש לא דיגיטלי
12 שנה

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בלת''ק
להורים שלי היה סימנס מעולה מעל 10 שנים (אולי 15).
עבדה מצוין עד שנשברה הדלת והעלות הייתה גבוהה.
קנו בוש גרמנית! נדמה לי של 9 ק''ג לפני שנה וכבר הכרטיס מנוע הספיק ללכת ונתקעו שבועיים וחצי עד שאיפסו אותו..
סיוט!
למרות כל השכלולים, מצטערת על הרגע שהשתכנעו לקנות בוש...

מרגלית100

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הסיפור עם הבוש - מוזר,
את גם רואה שאף אחת לא מתלונן בצורה כזאת על המכונה,
לי יש בוש 7 ק"ג 9 שנים, שבוע שעבר התחיל לעשות בעיות, התלבטתי אם לתקן או לקנות חדש אבל לא היה לי זמן כי הייתי חייבת את המוכנה, אז תקנו לי, זה באמת היה בעיה בכרטיס, מקווה ימשיך לשרת אותנו בנאמנות (3 מכונות ליום במצב הרגיל)

מאיר הקלידן

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה
פעם המכונות היו מחזיקות הרבה שנים כי בנו אותם בשביל זה!
הים מלכתחילה מכונה לא אמורה לשרוד יותר משש-שבע שנים! (החברות רוצות להרוויח את הכסף שלכם כל כמה שנים...) אז אל תבנו על זה שהמכונה הבאה שלכם תחזיק 10-12 שנים!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה