עזרה סקר - יש לכם מכונת כביסה בת 10 שנים? כנסו בבקשה לפה.

ליבה ארזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
מילה, 15 שנים ב"ה, בלי עין הרע :)

א. שטיגליץ

משתמש מקצוען
יש לציין שעקרונית בוש קונסטרוקטה וסימנס מיוצרים באותה חברה כך שאולי זו טעות לפצל אותם לעמודות שונות

112123

משתמש מקצוען
יש לציין שעקרונית בוש קונסטרוקטה וסימנס מיוצרים באותה חברה כך שאולי זו טעות לפצל אותם לעמודות שונות
גם קורנפלקס תלמה ושמפו פינוק זה של אותה חברה אבל זה לא אומר שזה בדיוק אותו הדבר
מילה ניצח את הולכת לקנות???
אתה מעודכן שזה מתחיל במחיר של פי 2 מהמכונות האחרות?
כך שגם אם זה יחזיק פי 2 ממכונה רגילה זה עדיין לא שווה
וחוץ מזה לך תדע... אולי בעוד 7 שנים ישווקו מכונת כביסה עם בינה מלאכותית
כך שלא שווה לבנות על מכונה לשנים ארוכות

א. שטיגליץ

משתמש מקצוען
גם קורנפלקס תלמה ושמפו פינוק זה של אותה חברה אבל זה לא אומר שזה בדיוק אותו הדבר
כטכנאי אני פותח מכונת בוש ובפנים אני מגלה כרטיס עם מדבקה "סימנס"...
אותו דבר עם אאג ואלקטרולוקס

112123

משתמש מקצוען
@א. שטיגליץ דרך אגב אם אפשר להעיר
הסקר לא מדויק
לא דומים זוג צעיר שקנו מכונה והיא החזיקה 10 שנים למשפחה ברוכת ילדים שקנתה מכונה
אחרי הכל יש למכונה של המשפחה הנ"ל קילומטראז' הרבה יותר גדול (10 שנים של זו"צ שווה ערך ל 3-4 שנים של משפחה בת 8 נפשות)
תקן אותי אם אני טועה

א. שטיגליץ

משתמש מקצוען
הסקר לא מדויק
נכון שהסקר לא מדויק אבל כל מכונה שמחזיקה עשר שנים זה אומר שהיא שווה משהו...
(הסקר מודד בעצם את חוזק הלאגר ועמידות התוף, שהם התקלות שבגללם מקובל לזרוק את המכונה לפח, את שאר התקלות מקובל לתקן.)

112123

משתמש מקצוען

קבצים מצורפים

• מה ההבדל בין מכונת כביסה בוש סימנס וקונסטרוקטה-.rar
    5.1 MB · צפיות: 72

א. שטיגליץ

משתמש מקצוען

קבצים מצורפים

• 1669075279073.png
    1669075279073.png
    KB 24.3 · צפיות: 33

אחת צפונית

משתמש מקצוען
אלקטרולוקס 11 שנים. שבקה לפני קרוב לשנה. עשתה את עבודתה נאמנה, חבל על דאבדין...
אבל היה לאמא שלי, אחותי ולי אותה מכונה שנקנתה ממש ביחד ולאחותי הלכה אחרי בערך 5 שנים, לאמא שלי 9 ולי שרדה הכי הרבה אז זה גם מראה שלא מחייב דגם ואז לכולם יחזיק מעמד אותו זמן

976חני

משתמש מקצוען
יש לי LG 10 שנים בלי עין הרע :)
יש לציין שעברה החלפת כרטיס לפני כחצי שנה
חוצמזה- לא ראתה טכנאי. יאריך ד' ימיה בטוב גם הלאה

תמר S

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה והפקת סרטים
סימנס
11 שנים

פרפקט מושלם

משתמש רשום
כשקניתי את המכונה טכנאי אמר לי שאם אני רוצה שהמכונה תחזיק לי 7 שנים שזה הרבה למכונות של היום אז לא למלא את התוף עד כל הקיבולת שלו, וב"ה היא כבר מחזיקה 9 שנים בלי תקלות (בוש)

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
לי יש מכונה 13 שנה
הדלת כבר לא משהו
אבל מבחינת ניקיון היא מעולה.
הא, היא אחת מהסוגים שאמרו פה שהם אותו דבר
המגירה עצמה בלי הכיסוי החיצוני כך שאני לא יודעת חברה מדויקת
רק זוכרת שהמוכר אמר שהם אותם מכונות עם מגירה אחרת (בגלל המדבקה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה