סיעור מוחות סקר אמירת תהילים

סקר תהילים חדש: הודעות תהילים באשכול באא"ר, מה התדירות?

• ספר תהילים כל יום

• ספר תהילים בשבוע

• ספר תהילים בחודש

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.

תהילים

בואו נקרא יחד!
פרוג-בוט
מנוי פרימיום

סקר תהילים:

אתם משתתפים באמירת התהילים פה בפורום? משתמשים בסרגל לבחירת גודל הפונט? אומרים כל יום בלי לפספס, או מידי פעם? נשמח שתשתפו אותנו בתובנות שלכם, הצעות לשיפור, וכמובן, הצביעו בסקר פה למעלה!

הסקר בנוי משלוש חלקים:
1] האם אתם משתתפים באמירת התהילים בפורום?
2] דעתכם על תדירות העלאת הפרקים, כרגע פרק ליום.
3] מיקום התהילים באשכול העדכונים, טוב, או שמא עדיף שיהיו באשכול נפרד?

עריכה, תוצאות הסקר הראשון:
1705246121317.png

תהילים

בואו נקרא יחד!
פרוג-בוט
מנוי פרימיום
ואם כבר פתחנו את הנושא, הנה הפרק היומי שלנו:

תהילים פרק לו

א לַמְנַצֵּחַ לְעֶבֶד יְהוָה לְדָוִד: ב נְאֻם פֶּשַׁע לָרָשָׁע בְּקֶרֶב לִבִּי אֵין פַּחַד אֱלֹהִים לְנֶגֶד עֵינָיו: ג כִּי הֶחֱלִיק אֵלָיו בְּעֵינָיו לִמְצֹא עֲוֹנוֹ לִשְׂנֹא: ד דִּבְרֵי פִיו אָוֶן וּמִרְמָה חָדַל לְהַשְׂכִּיל לְהֵיטִיב: ה אָוֶן יַחְשֹׁב עַל מִשְׁכָּבוֹ יִתְיַצֵּב עַל דֶּרֶךְ לֹא טוֹב רָע לֹא יִמְאָס: ו יְהוָה בְּהַשָּׁמַיִם חַסְדֶּךָ אֱמוּנָתְךָ עַד שְׁחָקִים: ז צִדְקָתְךָ כְּהַרְרֵי אֵל מִשְׁפָּטֶךָ תְּהוֹם רַבָּה אָדָם וּבְהֵמָה תוֹשִׁיעַ יְהוָה: ח מַה יָּקָר חַסְדְּךָ אֱלֹהִים וּבְנֵי אָדָם בְּצֵל כְּנָפֶיךָ יֶחֱסָיוּן: ט יִרְוְיֻן מִדֶּשֶׁן בֵּיתֶךָ וְנַחַל עֲדָנֶיךָ תַשְׁקֵם: י כִּי עִמְּךָ מְקוֹר חַיִּים בְּאוֹרְךָ נִרְאֶה אוֹר: יא מְשֹׁךְ חַסְדְּךָ לְיֹדְעֶיךָ וְצִדְקָתְךָ לְיִשְׁרֵי לֵב: יב אַל תְּבוֹאֵנִי רֶגֶל גַּאֲוָה וְיַד רְשָׁעִים אַל תְּנִדֵנִי: יג שָׁם נָפְלוּ פֹּעֲלֵי אָוֶן דֹּחוּ וְלֹא יָכְלוּ קוּם:

דיאלוג

משתמש סופר מקצוען
למה שלא יהיה כמו באשכולות 'בקשת תפילה' שיש אוטמטי בסוף כל עמוד פרק תהילים משתנה?
אני הייתי כך אומר יותר, גם כל דף כנראה וגם יותר נחמד מאשר כפי שהיום. לענ"ד

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
תודה על התהילים! זה רעיון נהדר ככה בתוך העדכונים להיזכר שכוחנו בפינו ושכל פרק עוזר בפועל ממש ללחימה בעזה ובכלל לעם ישראל. המשיכו ככה בדיוק!!!

הודיה בושארי- ציירת

איור דיוקנאות ברמה גבוהה מאד
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אני ברוב הפעמים אומרת ומסמנת
זה מצוין שזה בעדכונים,
מרוב עדכונים ושוטף של החיים, אנחנו שוכחים לפעמים לעצור ולהתפלל...(אני בכל אופן)

SHILATI

משתמש מקצוען
תמשיכו ככה להעלות בעדכונים
אפשר משמרת בוקר ולילה- ככה טוב יותר לדעתי שיהיה גם ביום
זה שזה נמצא בתוך הדיווחים פשוט מעולה!! תזכורת חשובה למי אנחנו נושאים עיניים ומייחלים לבשורות טובות!
המשיכו הלאה!!

יעלזו חסידים

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הבעיה שלי בפרקים הארוכים...

הקצרים אומרת תמיד
גם לי לא תמיד יש כח...
ואז אני נזכר באלו שנלחמים בחירוף נפש בתוך הרצועה תוך סיכון עצום, ואני מבין שאין לי זכות "להתפנק" ולא להגיד פרק תהילים, לפחות אחד ביום לשמירתם והצלחתם.

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הפסקתי כמעט להיכנס לאשכול חדשות ,אשמח שהתהילים יוקפץ באשכול נפרד כל יום (או יותר)

עץ הדעת טוב ורע

משתמש סופר מקצוען
משהו קרה לבוט תהילים, העלה שבוע שעבר צמוד לפרק גם את א' והיום העלה את פרק ב' ופרק א'
מצ"ב ההערה
@הכלבויניק @פרוגמטי

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
תודה למשתתפים!
להלן תוצאות הסקר, הציבור בחר בצורה ברורה.

האם אתם משתתפים באמירת התהילים בפורום?
1705245535373.png

דעתכם על תדירות העלאת הפרקים (כרגע פרק ליום)?
1705245543605.png

מיקום התהילים באשכול העדכונים, טוב, או שמא עדיף שיהיו באשכול נפרד?
1705245554358.png

עולה עכשיו סקר חדש, מוזמנים להגיב.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
בנוסף להודעות התהילים באשכול העדכונים,
ציבור גדול הצביע בעד הודעות נוספות באשכול ייעודי באא"ר.

השתתפו בסקר, מה התדירות להודעות באשכול זה? או במילים אחרות, האם עדיף הרבה הודעות, הרבה הקפצות, גומרים מהר יותר ספר שלם, אבל פחות משתמשים יספיקו לקרוא כל פרק, או לתת מרווח גדול, וכך יהיו יותר משתמשים שיקראו כל פרק?

קחו בחשבון שספר שלם ליום, זה 170 הודעות ביום, זה אומר כל 5 דקות פרק.
לא יהיה זמן סביר לכל פרק לעמוד באוויר...

1705246355984.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה