רכישות בחו"ל סקירת הנגן המומלץ עטור התשבחות של ידידנו כותב מוסמך

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
ראשית - הנה הלינק.

והסקירה:
רכשתי את הנגן בעקבות המלצת ידידינו.
תקנו רק דרך הלינק שלו, אני חושב שככה הוא ירוויח כמה גרושים.

הנגן ממש טוב, נתחיל בזה.
הוא הרבה יותר מוצק מהחבר שלו שהיה לי קודם. בנוי טוב יותר.
לא מדובר פה על משהו קשיח מאוד מאוד, אבל איכות בניה מספקת בהחלט.
כפתורים נוחים.

הבהירות של המסך מצויינת, גם בשמש השמחה שלנו. שזה טוב.

הממשק יחסית נוח, ברור מי ומה. הפונט והעברית נוחים.

הוא מתחבר מהר וקל לבלוטות', כוכבית.

יש לו זכרון רב יחסית וחריץ הרחבה.

יש לו רדיו (רלוונטי רק לאוזניות חוטיות), בשבילי זה יתרון, מודה ועוזב ירוחם.

הסוללה שלו נהדרת, לא יודע להגיד בשעות, אבל מורגש שיפור משמעותי מהאח שלו הכתום שהיה לי קודם.

עוד מעלה עצומה ונוראה שיש לו: אין לו שום מסך מגע מעצבן, ובטח שלא קליטת אינטרנט. זה מכשיר פשוט ו'טיפש' בהרבה. נטו לשמוע שיעורים של הרב יוסף בן פורת או את האלבום של @יונתן שטרן

המחיר שלו.. זאת הנקודה. הוא מצחיק! בלי שום קשר למחירים של נגנים בשוק שלנו.

חסרונות.
יש רדיו,
זאת אומרת שמי שלא רוצה שילדיו ישמעו את כל הג'יפה שם, רצוי וכדאי ללכת קודם לגמח לניתוק - ואיני יודע אם אפשר, כי האוזניות החוטיות הן האנטנה... אולי אפשר פשוט לסתום ת'חור של האוניות ולשמוע רק באלחוטיות, לא יודע.

חסרון שני (הכוכבית מקודם). בכל כיבוי הנגן הבלוטות' נכבה גם. זה מציק! מעצבן! בכל הדלקה של הנגן צריך להדליק ידנית את הבלוטות'.

חסרון שלישי. לבעלי אצבעות שמנות (השכן ממול למשל), הכפתורים קצת קטנים מידי. והתצוגה גם. סוף ף סוף מדובר על מכשיר קטן עם מסך קטן. צריך להיות הוגנים.

חסרון רביעי. אין רמקול. בשבילי זה ממש בסדר, כי ממילא בנגנים שיצא לי לראות הרמקול שלהם לא להיט. אבל שתדעו.

חסרון חמישי. בקניה דרך הלינק ירוויח הרב @כותב מוסמך ולא אני, אבל... מגיע לו...

חיים של שלום

משתמש צעיר
ראשית - הנה הלינק.

והסקירה:
רכשתי את הנגן בעקבות המלצת ידידינו.
תקנו רק דרך הלינק שלו, אני חושב שככה הוא ירוויח כמה גרושים.

הנגן ממש טוב, נתחיל בזה.
הוא הרבה יותר מוצק מהחבר שלו שהיה לי קודם. בנוי טוב יותר.
לא מדובר פה על משהו קשיח מאוד מאוד, אבל איכות בניה מספקת בהחלט.
כפתורים נוחים.

הבהירות של המסך מצויינת, גם בשמש השמחה שלנו. שזה טוב.

הממשק יחסית נוח, ברור מי ומה. הפונט והעברית נוחים.

הוא מתחבר מהר וקל לבלוטות', כוכבית.

יש לו זכרון רב יחסית וחריץ הרחבה.

יש לו רדיו (רלוונטי רק לאוזניות חוטיות), בשבילי זה יתרון, מודה ועוזב ירוחם.

הסוללה שלו נהדרת, לא יודע להגיד בשעות, אבל מורגש שיפור משמעותי מהאח שלו הכתום שהיה לי קודם.

עוד מעלה עצומה ונוראה שיש לו: אין לו שום מסך מגע מעצבן, ובטח שלא קליטת אינטרנט. זה מכשיר פשוט ו'טיפש' בהרבה. נטו לשמוע שיעורים של הרב יוסף בן פורת או את האלבום של @יונתן שטרן

המחיר שלו.. זאת הנקודה. הוא מצחיק! בלי שום קשר למחירים של נגנים בשוק שלנו.

חסרונות.
יש רדיו,
זאת אומרת שמי שלא רוצה שילדיו ישמעו את כל הג'יפה שם, רצוי וכדאי ללכת קודם לגמח לניתוק - ואיני יודע אם אפשר, כי האוזניות החוטיות הן האנטנה... אולי אפשר פשוט לסתום ת'חור של האוניות ולשמוע רק באלחוטיות, לא יודע.

חסרון שני (הכוכבית מקודם). בכל כיבוי הנגן הבלוטות' נכבה גם. זה מציק! מעצבן! בכל הדלקה של הנגן צריך להדליק ידנית את הבלוטות'.

חסרון שלישי. לבעלי אצבעות שמנות (השכן ממול למשל), הכפתורים קצת קטנים מידי. והתצוגה גם. סוף ף סוף מדובר על מכשיר קטן עם מסך קטן. צריך להיות הוגנים.

חסרון רביעי. אין רמקול. בשבילי זה ממש בסדר, כי ממילא בנגנים שיצא לי לראות הרמקול שלהם לא להיט. אבל שתדעו.

חסרון חמישי. בקניה דרך הלינק ירוויח הרב @כותב מוסמך ולא אני, אבל... מגיע לו...
אני רגיל שנים לנגן סאנדיסק
האם זה איכות דומה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה