תקשורת המקרה המוזר של 4X4 בשעת לילה מוקדמת (סקירה אובייקטיבית של המכשיר הכשר 4X4)

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
גם לי זה לא עבר
אחרי הרבה ניסויים לשנות את הקובץ במחשב הצלחתי לסדר את זה
אולי יום אחד אני יכתוב מדריך איך עושים את זה
ווואוווו ממש אשמח!!! כמה קש אכלתי!!!
אם תרצה עזרתי בניסוח המדריך ושכתובו - בכיף.

דמוסתנס

משתמש רשום
בעיות קליטה זה לא קשור בכלל לטלפון ,זה קשור בכלל לסים !!!!!!
לי היה רמי לוי והיה בעיות קליטה מזעזעות ,עברתי לסלקום והטלפון השתפר פלאים !!!!
לא קשור לסים, השתמשתי במכשיר חלופי - פיליפס אברכים (דור 2) והיתה קליטה טובה, העברתי את אותו סים לQ7 ועובד מצוין. בסוף הפסיק לגמרי להוציא ולקבל שיחות, בקיצור יותר משנה של עגמת נפש.
בנוסף היה לו יומן שיחות גרוע, יותר גרוע אפילו מה-208, ברגע שהתחלף התאריך אי אפשר לדעת באיזה שעה התקשרו, ואם חייגו שוב אי אפשר לראות את הפעמים הקודמות.
להגנתו ייאמר שקניתי אותו ממש כשיצא ויכול להיות שתיקנו בו הרבה באגים.

4X4 סובל גם הוא ממחלת נפש מעיקה מאוד:
אי אפשר לחפש איש קשר, אלא אם כן אתם יודעים בבירור את שמו. נניח אתם מחפשים את "דודה נחמה". תקישו 'נחמה' - הוא לא ימצא דבר. ה Q3 מנצח בקטע הזה.

אנשי קשר-> אפשרויות->בחירת מנוע חיפוש
לבחור חכם.
עדיף לבחור "מנוע חכם ESCOLLS"
זה מחפש יותר טוב

malkykl

משתמש מקצוען
למה באמת כבר לא מייצרים נוקיה כשר, סמסונג אברייכים ודומיהם? היה לי מכשיר (סמסונג א.) שנקנה ב150 ש"ח ושרד כמה שנים טובות, כולל נפילה לאסלה בבית חולים ועוד כמה מקרים טראגיים. (יודעת שזה עניין של מזל... לי היה שמע מעולה. מכירה כאלו שפחות הלך להם עם המכשיר הנ"ל)
משומה כל הכשרים מהשנים האחרונות הם רק של חברות עלומות שם, שגו(נ)בות 450 ש"ח וצפונה, על מכשירים שסיוט להשתמש בהם.

אזרח ותיק

משתמש מקצוען
לי יש Q7 ונהייתה לי בעיה רצינית - הבטרייה מעולה, אבל הצג שלה כל הזמן מראה כאילו היא ריקה.
התקשרתי לחנות שמכרה לי את הפלאפון, והם אמרו שיש את הבעיה הזו להרבה אנשים, ויש פתרון: להוציא את הבטריה ולהכניס מחדש, להטעין עד שתתמלא לגמרי, ואז לא להטעין עד שתיגמר לגמרי, ואז להטעין שוב...
תכל'ס, כבר כשהוצאתי את הבטרייה והכנסתי - הבעיה נפתרה.
חוץ מזה - מכשיר מעולה

אקסטרה היפראקטיבי

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
בשעת לילה מוקדמת, בדקתי את המכשיר הכשר 4X4. ואז המשכתי להשתמש בו למשך עוד כמה ימים. לא יכולתי להמשיך לבדוק אותו בלילות, משום שאז אני נוהג לישון.

בדקתי אותו (בשעות היום, כאמור), ראש בראש מול ה Q3 גרסת 2023.

שניהם נחשבים לעילית של המכשירים הכשרים. אם הם היו חברונער'ס, שניהם היו מבקשים דירה בירושלים-רמת שלמה, מינימום נווה יעקב. בצדק.

בשניהם - הקליטה והסוללה והממשק והשמע מעולים ממש. המכשירים אמינים, הבניה טובה, שניהם דור 4, וכן תומכים בהרחבת זכרון ע"י כרטיס, ועם נגן מוסיקה חצי נסתר. שניהם מצליחים להתחבר לאוזניות בלוטות' אמיתיים (זוג, אחד בכל אוזן).

מה כן ההבדל ביניהם? להלן הממצאים.
החסרונות הקוסמטיים של Q3: שביר ומגושם מעט יותר ממתחרהו.

החסרונות הקוסמטיים של 4X4: חריץ כרטיס זכרון משונה, מקשים קטנים יותר משל ה Q3, פנס ממוקם במקום פחות נוח.

עד כאן הפערים זניחים.

ההבדלים הגדולים הינם:
Q3 מכיל סוללה פחות טובה, וגם: קליטה פחות טובה (קצת). בנוסף, הוא סובל ממחלת נפש עמוקה שקשורה לבלוטות'. כאשר אנו נשמע בו שירים, כל 30 שניות בערך יש קיטוע, כמו "שריטה בדיסק". בהתחלה זה לא נורא, אבל אחרי 10 דק' האזנה לשיעור או שיר - זה מציק ומעצבן. אוף!

4X4 סובל גם הוא ממחלת נפש מעיקה מאוד:
אי אפשר לחפש איש קשר, אלא אם כן אתם יודעים בבירור את שמו. נניח אתם מחפשים את "דודה נחמה". תקישו 'נחמה' - הוא לא ימצא דבר. ה Q3 מנצח בקטע הזה.

עוד מחלה נוראה שמצריכה ביקור אצל פסיכיאטר של ה 4X4: הוא לא מאפשר לשמור מספר תוך כדי שיחה ו/או להוציא שיחה תוך כדי שיחה אחרת. זה מעצבן נורא!! נורא!!

בשניהם, אגב, אין כפתור ייעודי לווליום וזה חבל.

עם סיום האיגרת, אציין באותיות גדולות הערה גורפת לכל המכשירים הכשרים.
חבל חבל חבל חבל שאין אפשרות לגבות את אנשי הקשר ל'ענן', וכן לקבל עדכוני גרסה. חלק גדול מהבעיות הם תוכנה. למה בשביל חיפוש טוב יותר באנשי קשר, אני צריך לקנות מכשיר חדש? למה אם המכשיר אבד הלכו כל אנשי הקשר? זה פסיכי.

[לגבי הגיבוי, הצעה: הייתי רוצה לראות שירות, שאוכל לגשת פעם בחצי שנה לכל חנות סלולר, לשלם 20 שקלים, והם יגבו לי את אנשי הקשר לענן מאובטח שיוקם על ידי וועדת הרבנים לענייני תקשורת. אנשי הקשר יהיו מוצפנים, ויהיה אפשר להטעין אותם *רק* למכשיר עם אותו מספר סלולר. ככה ימות שבתאי צבי ושאר המצנטקים הנודניקים לא יוכלו לגנוב משם את מאגרי מספרי הטלפון.]

מסקנה?
נמשיך לחכות למכשיר כשר מושלם.
ועד אז, נסבול קצת ונשמח הרבה שיש לנו מכשיר כשר, ולא חס וחלילה סמארטפוי, אשר כל באיו לא ישובון (בדוק ומנוסה).
אם זו הייתה קהילת כתיבה היית מקבל שכוייח ענק

bd!!!

משתמש צעיר
למה באמת כבר לא מייצרים נוקיה כשר, סמסונג אברייכים ודומיהם? היה לי מכשיר (סמסונג א.) שנקנה ב150 ש"ח ושרד כמה שנים טובות, כולל נפילה לאסלה בבית חולים ועוד כמה מקרים טראגיים. (יודעת שזה עניין של מזל... לי היה שמע מעולה. מכירה כאלו שפחות הלך להם עם המכשיר הנ"ל)
משומה כל הכשרים מהשנים האחרונות הם רק של חברות עלומות שם, שגו(נ)בות 450 ש"ח וצפונה, על מכשירים שסיוט להשתמש בהם.
הבעיה שנוקיה של פעם כבר לא קיימת
וסמסונג מעדיפים לייצר מכשירים שנמכרים באלפי שקלים וצפונה...
מה שנשאר זה כמה יזמים חרדים שמייצרים מכשירים סיניים תחת כמה "מותגים".

יאיר נהרי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
יש מכשיר שנקרא RGM. האחרון הוא V24
יש לו שמע פצצה
וגם המכשיר עצמו חזק
נפל לי עשרות פעמים ולא מזיז לו כלום...
בעיקרון הוא גם נגד מים, אבל לא ניסיתי.
RGM כנראה זה המותג.
V24 אכן מכשיר חזק, ומחזיק מעמד יפה. משפחה שלי חיפש "מכשיר לנפילות", ואכן הוא עושה את העבודה.
לאחר 3 שנים אני חושב, השמע שלו קצת התעייף, אבל אפשר לשמוע. בלוטוס נחמד, תמיד התחבר לו לכל רכב שהוא החליף, יש לו קליטה. ונגד מים זה IP65 אם אני זוכר נכון, ז"א שאם תטביל אותו במקווה הוא לא ישרוד, אבל רטיבות עדינה הוא ישרוד.

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
ועוד מנפלאות 4X4,
באמצע שיחה ע"מ ללחוץ על איזה סיפרה, (נגיד 4 כדי לשמוע את הפודקאסט הקודם של "אומר אביי")יש לעורר את הטלפון ורק אז ללחוץ על המקש הרלוונטי.
טיפ, ללחוץ פעמיים על אותו המקש. הראשון מעוררו והשני עושה תפקידו.
זה אחד הדברים הכי נוחים ב-C2
שלא צריך ללחוץ אלף פעמים על כל כפתור עד שנקלט...
ואין צורך לעורר נרדמים וללחוץ על מקש 8 3 פעמים למעבר להודעה הבאה

ישראל ברג

משתמש חדש
אהבתי...

וחוץ מזה לי יש Q7
שבררתי אמרו לי שהוא ו4X4 הם הכי טובים,
לא שמעתי על Q3 הוא נחשב יותר או פחות בQ7?
במקרה אני מתחום הסלוארר כך דאני טיפה עם ניסיון, דבר ראשון צריכים לדעת שכל המכשירים הכשרים היום, נאים בין דפוקים לדפוקים מאוד, אין מה לעשות כנראה שזה חלק מהניסיון של הקב"ה,
לגבי השאלה אין כזה דבר טלפון הכי טוב, כי יש כאלו למשל שחשוב להם מאוד חוזק מכשיר מבחינה שבר, וזה למשל ב4*4, לא וואוו סנדרט, אבל בכללי מבחינת שמע וקליטה, 4*4 תופס מקום גבוה למעלה, ואגב קיו 7 אותו מכשיר בדיוק,חוץ מהבטריה שהיא יותר ארוכה, מקשים יותר ידודיתיים, ובנוסף טיפה יותר עוצמה בקליטה, שמחתי לעזור, ומקווה שעזרתי.

מאיר 100

משתמש רשום
יש לי 4*4, מרוצה בעיקרון, אבל אחד המקשים (0) פשוט לא עובד, האם זה נפוץ?

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי 4*4, מרוצה בעיקרון, אבל אחד המקשים (0) פשוט לא עובד, האם זה נפוץ?
במכשיר החדש שלי (אולי חודש על הכביש), ה 0 כבר מתחיל להראות סימני חולשה ולא מגיב לחצי מהלחיצות...

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
יש דבר כזה???
לרוב חביבות דברי הגרנ"ג ולגודל יקר דבריו הק' הייתי חייב לתקן. הניסוח הנכון הוא 'עוד מחלה נוראה של ה 4X4 שמצריכה ביקור אצל פסיכיאטר'
יישר כח על התיקון.
אך לצערי, הנוסח המקורי הוא מה שהתכוונתי.
היינו; כל מכשיר כשר זקוק לפסיכיאטר שיעבור השתלמות והמקצעות והתמחות בו דווקא.
אינו דומה מכשיר Q3 2021 ל C2 מחודש תואם כשר, ואינו דומה מירס עתיק לסמסונג טאץ' כשר...

יאיר נהרי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
האם זה נפוץ?
אם זה מקש 0 בלבד, צריך לבדוק... אם שקע הטעינה היה ממש מתחת ל0 כמו מכשירים אחרים, הייתי אומר שיש מצב לרטיבות, אבל הגיאוגרפיה של 4*4 קצת אחרת, אז צריך לפתוח במחקר סטטיסטי 🤨
לי יש את המכשיר כמעט שנה, והמקשים עובדים טוב.

י.ז.

משתמש פעיל
גם לכם הזמני הלכה בפלאפון 4X4 לא משתנים לפי שעון קיץ?
בגקתי על מחר וחצות אותו דבר כמו היום,
איך משנים את זה?

גלילאי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
גם לכם הזמני הלכה בפלאפון 4X4 לא משתנים לפי שעון קיץ?
בגקתי על מחר וחצות אותו דבר כמו היום,
איך משנים את זה?
בהמשך ההגדרות של האפשרויות יש הגדרה של "הגדרת מערכת שעון קיץ".
מה לעשות? זו אמנם עבודה קשה ביותר לכוונן אותו להתאמת המערכת ולהקיש על אישור, ממש לא מתאים ל-2024 אבל זה עדיין לא אוטומטי.
כדי שנוכל לספר לנכדינו על קשיי הדור שלנו שהיינו צריכים להעביר ידנית לשעון קיץ וזה לא קרה לבד, לא כמוהם שהכל קורה על אוטומט, שלא יהיו כ"כ מפונקים!!!

הנמצא

משתמש מקצוען
ועוד מ4X4,
אתם מקלידים טקסט בלה"ק ורוצים להזיז את הסמן כמה אותיות אחורה, במקום ללחוץ על המקש הימני ואז להגיע למקום הרלוונטי צריך ללחוץ על המקש השמאלי כאילו זה כתוב בלע"ז.
נו, מתרגלים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה