דרוש מידע ספרים שהם חובה בכל בית

מצב
הנושא נעול.

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
לגבי הרווחיות אני ממש לא בטוחה.
יש קהלים גדולים מספיק (מעריכה שגדולים בהרבה מהקהלים שבוחרים בהדרה מכוונת) שיעדיפו ויקנו רק ספר לתינוק עם דמות אם מצוירת.
הבעיה היא יותר העיתונים. (אני מדברת למשל על קומיקסים ולא על ספר שהזכירו פה ואיני מכירה).
הציירות רוצות לפרסם בבמה הזו את הספר, והעיתון מרגיל אותן שציור בנות זה איסור חמור.
אחכ הן באות לצייר ספר לפעוטות, והקו של האיסור לצייר דיוקן אם- ממשיך.
אז מנסים לסדר את הסיפור בצורה שהאמא לא צריכה להופיע.
לצערי לא מדובר בעיתון אחד, ורק עכשיו עולים לי שני עיתוני ילדים נעדרי דמות אם.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
לא על מה שאמרו אלא על איך שאמרו
ואת יכולה לדפדף קצת אחורה ולראות למה הכוונה
אני כתבתי ואני אמרתי.
הסברתי שהספר הזה, ששמעתי עליו הרבה המלצות, ולצערי לא מצאתי על גביו שום פרטי התקשרות כלשהם - לא התאים לבת שלי. הסבירו לי שהספר המתוק/ החמוד תואם גיל מבוגר יותר.
עד כאן פרשיה א'.
המשכתי והתרעתי שהיעדר אישה בספר מנוגד להשקפה התורתית של מראה תא משפחתי נורמלי (ובית יהודי מורכב גם מאמא, במצב תקין, למעט גירושים, יתמות או... או שזה לא בית יהודי! ). מאחר ולא היו פרטי התקשרות, כאמור, מרגיש לי נכון להניח את הדברים.
לא הצלחתי להבין מה כואב כאן לאנשים?
לא מפריע לכם? תמשיכו לקנות את הספר בכיף. אני אמשיך להתריע על העוולות המטופשות והקיצוניות שהורסות לנו את הטבע האנושי, ויעודד אנשים להתריע על דברים שכאלו כדי לתת לי את זכות הבחירה אם לצרוך מוצר מעוות או לא.. זה הכל

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
לא על מה שאמרו אלא על איך שאמרו
ואת יכולה לדפדף קצת אחורה ולראות למה הכוונה
ראיתי.
ביקורת לגיטימית על הנזק שיש לדעת חלקנו מהיעדר דמויות של אמהות וילדות מספרים. לגיטימי בעיני.

Tamarit

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
שוקו חם, ספר חוובה!!!!

אגב- עיתונים שמקפידים שלא לצייר דמות אם צודקים ב100%. זה עיקרון וסינון שלהם.
צירות שבספרי ילדים לא מציירות אמהות, זה בעיה שלהם. אבל אפשר להתמודד עם זה.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
שוקו חם, ספר חוובה!!!!

אגב- עיתונים שמקפידים שלא לצייר דמות אם צודקים ב100%. זה עיקרון וסינון שלהם.
צירות שבספרי ילדים לא מציירות אמהות, זה בעיה שלהם. אבל אפשר להתמודד עם זה.
עקרון הכסף או מה שהם מדמיינים כמהלך להגדלת המכירות.
במשך שנים היו ציורי בנות בעיתון הילדים של בקהילה עד שבמהלך תמוה הם הפכו את כל העיתון לחוברת קומיקסים נטולי ילדות ואפילו תינוקות.
הרמה לא עלתה. זה בטוח.

סטאר אפ

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
באופן כללי בנושא הביקורות - לדעתי יש צורך לבדוק טוב טוב הלכתית מה מותר ומה אסור לכתוב.

מגל

משתמש רשום
לדעתי
שניה לפני האור והנורמלי האחרון
של ר. קפלר

אמא plus

משתמש מקצוען
ספרים של מ.ארבל
לדעתי חובה
מתח כשר שלא מתפשר
לא כמו מיני מותחנים שקימים היום בשוק
שחוץ מדם שחור לכל הכיוונים
אין בהם כלום

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
לגיל הרך- סדרת החוברות של הר' רונן חזיזה- 5 דקות של תורה, מחולק לפי חודשים סיפור 1 בכל לילה לפני השינה, סיפורים מתוקים מלאים יראת שמיים ומידות טובות - מומלץ ממש !
אכן חוברות טובות מאוד
אבל לפי הכללים.... לא נותנים לילדים לקרוא בזה... אלא רק ההורים מספרים מתוך החוברת לילדים....

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
תכלס'
איזה ספרים מומלצים לקנייה כרגע בהוזלה לקראת שבוע - חודש הספר?
לילדים.

לקנות ספר שהתפרסם בעיתון לפעמים זה מרגיש פחיתות?

sari11

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה

עקרון הכסף או מה שהם מדמיינים כמהלך להגדלת המכירות.
במשך שנים היו ציורי בנות בעיתון הילדים של בקהילה עד שבמהלך תמוה הם הפכו את כל העיתון לחוברת קומיקסים נטולי ילדות ואפילו תינוקות.
הרמה לא עלתה. זה בטוח.
נראה לי שהעיתון פשוט החליף בעלות...

אלמוג מ.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
ספרי הגאון ר' זאב גינזבורג, להיות סמכותי, אבא בגבורות, וכו'
ספרים מדהימים להעצמה אישית וכדו' מת"ח גדול ומהתורה בלבד,
חבל להמליץ... מי שלא קרא לא יבין...
זה פשוט מדהים, שבאתי להמליץ עליו, ומיד הגעתי לתגובה שלך.
אני נאלץ להסכים מאוד עם השורה האחרונה.

ניק 9970

משתמש פעיל
לילדים בני 10~ :
אצלינו בחצר
ואוהבים אותך ילד
בכללי שרי ולך סופרת רגישה ואני מקריאה את הסיפורים בעיקר מאוהבים אותך ילד לידים קטנים יותר שממש ממש אוהבים את הספור ומתחברים
אם הולכים גם על ספרים מסוג הארנב הקשיב אז יש גם את:
הביצה שהתחפשה
אריה הספריה
דמעות ורודות
החיבוק
מי אוהב אותך יותר מכולם ( עם הארנבים)
יום מרגיז יום עליז
ולאלה שרוצות רק סופרות משלנו
אמא של לאהלה, כל הספרים שלה מומלצים ממש
שעת ספור לקטנטנים- לילדי גיל שנתיים והוא מוצלח ביותר
ויש עוד בלי סוף, זה מה שיש לי בראש עכשיו
אגב כבר שנים אני מחפשת ספר ילדות בשם מתקן החלומות של אורבך
אם משהו יודע איפה ניתן להשיג אותו אודה על כך מאוד

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה