מתח יש המוןן
יש את יונה ספיר - מרגל להשכרה (סדרה נגמרה כבר לפני כמה שנים.
יש את א. בראב - אחים לנשק - כרגע 3 ספרים וספר 4 צריך לצאת כנראה לפורים.
יש שיר סביון - ספר אחד וספר המשך צריך לצאת גם כן כנראה בפורים-פסח.
נטע לביא - 3 או 4 ספרים נראה לי

אהממ
יש המון.
השאלה איזה סגנון אתה רוצה, ואם סדרה או לא, חדש או משהו יותר ישן...
תודה רבה, אני מעדיף חדש. ואני אוהב מתח שהוא לא רק אקשן אלא גם מתח פנימי כזה, פסיכולוגי. ושיהיה חכם.
סדרה - רק אם אפשר להנות גם מספר אחד ממנה בלי להיות קשורים וחייבים לקנות עוד ועוד

מתוך מה שהבאת מה אתה הכי ממליץ?

חעחעי

משתמש רשום
תודה רבה, אני מעדיף חדש. ואני אוהב מתח שהוא לא רק אקשן אלא גם מתח פנימי כזה, פסיכולוגי. ושיהיה חכם.
סדרה - רק אם אפשר להנות גם מספר אחד ממנה בלי להיות קשורים וחייבים לקנות עוד ועוד

אני יגיד את האמת קראתי את הספר של דבורה רוזן ומאוד נהנתי כי הוא גם מתח וגם פסיכולגי במובן המילה
קוראים לספר חתום באש

צ'מפיון

משתמש חדש

לצערי כל המתח זה סדרות. אי אפשר רק אחד שהסוף לא מחייב להמשך...

דבורה2

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

I L♥ve Israel

משתמש צעיר

לצערי כל המתח זה סדרות. אי אפשר רק אחד שהסוף לא מחייב להמשך...
ממש לא.
יש את הספרים של דבורה רוזן, סתרים, חתום באש. הם לא חלק מסדרה - והמתח שלהם ממש איכותי.
יש את 0 ג'יגה - של ציפורה שלנגר, את סואר של ד. נויגרשל ויש עוד כמה יותר ישנים, כמו הספרים של חיים גרינבויים ועוד.
מתח חדש, נראה לי לא יצא לעונה הזו, חוץ ממצוד הגורל שהיתה עליו דווקא המלצה כאן באשכול (נראה לי לפני דף).

I L♥ve Israel

משתמש צעיר

ולדעתי את מסתנן חוקי של א בראב אפשר לקרוא בלי קשר לראשון או לשלישי - פחות או יותר.

חעחעי

משתמש רשום

איך שכחתי את נקמת דם ספר מומלץ מאוד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
על איזו תקופה הספר מדבר?
אני לא יודע בדיוק על איזה תקופה הוא, אבל מוזכר שם קיסר רומי (לא זוכר את השם) שהוא אחיו של טיטוס, אז כנראה זה קרוב לזמן חורבן הבית

נערך לאחרונה ב:

חעחעי

משתמש רשום

יש גם את משפט שדה של יונה ספיר קצת מורכב אבל עלילה בנויה יפה ומותחת
וכמובן יש את הספרים של מ.ארבל [שעיר השלישי,בלתי הפיך וכו']

דולפין כחול

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יי לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה