חעחעי

משתמש רשום
מעניינים גם מעניינים
יונה ספיר מוציאה ספר לחג???
לא!
יונה ספיר הייתה אמורה להוציא שני ספרים [דופליקטים חלק ב'. הנשר שנחת] אבל היא לא הספיקה
היא אמרה שתוציא זאת לקראת פסח!

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
התחלתי לקרוא קצת את 'מצוד הגורל' ומה אומר לכם ?
מדהים שאפשר להוציא סיפור על רקע העבר עם מתח גבוה
ספר יפה מאד ומותח עם הרבה פעולה !

AUVI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
משהו יודע איפה התפרסם הספר ממוקד מטרה של פ. חריף?
התחיל ב"יתד שלנו" (בחלק של הנעורים) והופסק אחרי בערך 10-15 עם הודעת הבהרה שהם הגיע ו למסקנה שלא מתאים לילדים או משהו בסגנון.

דבורה2

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני אף פעם לא קניתי ספר קריאה. אמנם קראתי הרבה מאד בתור בחור בעיקר ספרי מתח אבל הכל מהספריה.
השנה החלטתי לקנות ספר מתנה לאמא שלי שאנחנו עושים אצלה את החג בעזרת השם.
קניתי לה את 50 50 של דבורי רנד כי לפי הבקורות שראיתי זה ממש מתאים לחיים שלה.
וכשכבר הייתי בחנות הספרים קניתי גם את הספר זה כבר סיפור אחר של הווה פשוט שראיתי על השולחן שאני מכיר את הכתיבה שלו מהפורום. והתקציר שכתוב מאחורה נראה מאד מסקרן.
אתמול בלילה התחלתי לקרוא אותו ובאמת זה היה תענוג כי הוא מאד כותב יפה ומושך ומלא תיחכומים וגם הרבה עומק קראתי רק כמה פרקים ולא המשכתי אפילו שקשה היה להפסיק כי רציתי לקרוא את הספר של רנד לפני שאני נותן אותו לאמא שלי. ובאמת אפילו שזה "ספר של בנות" מאד מאד נהנתי ממנו, הדמויות כל כך אמיתיות והסיפור זורם ואתה מתחבר לאירועים הקטנים מאד.
בקיצור גיליתי שזה כיף לשבת עם ספר חדש עם ריח דפוס ושצריך להחזיק אותו בשני ידיים שלא ייסגר לך.
ופתאום קיבלתי חשק לקנות עוד. עכשיו אני חושב על ספר מתח. בחנות היסתכלתי על דופליקטים ולא מצא חן אני אוהב דבררים מציאותיים יותר. אני ילך לבדוק שוב בחנות ולפי ההמלצות שכאן באשכול. אני אומר לעצמי שזה טפשי להוציא כסף על קניה אם אפשר לעשות מנוי בספריה אבל כבר התמכרתי כנראה לרכושנות הזאתי. להביא הבייתה בתוך שקית מבריקה של יפה נוף. ספר חדש חדש ובלי כל הכרטיסיות והחותמות והמדבקות ןהלכלוכים של ספר ספריה. זאת שנה חדשה עם קבלות חדשות והחלטות חדשות וגם ספרים חדשים מצטרפים לחגיגה הרעננה של התחדשות

פרוגיוזר

משתמש פעיל
מחפשת להשאיל או לקנות יד שניה את:

ראויה
אחת משתיים
הכל סיפור של פיקסלים

לסוכות בבני ברק
מוכנה גם בתשלום

יש מישהי שמעונינת להשאיל (את כולם או חלקם)?
מקפיצה
וכן מישהו יודע היכן ניתן לקנות את הספרים הללו או חלק מהם באיזור בני ברק?
תודה מראש!

I L♥ve Israel

משתמש צעיר
אני אף פעם לא קניתי ספר קריאה. אמנם קראתי הרבה מאד בתור בחור בעיקר ספרי מתח אבל הכל מהספריה.
השנה החלטתי לקנות ספר מתנה לאמא שלי שאנחנו עושים אצלה את החג בעזרת השם.
קניתי לה את 50 50 של דבורי רנד כי לפי הבקורות שראיתי זה ממש מתאים לחיים שלה.
וכשכבר הייתי בחנות הספרים קניתי גם את הספר זה כבר סיפור אחר של הווה פשוט שראיתי על השולחן שאני מכיר את הכתיבה שלו מהפורום. והתקציר שכתוב מאחורה נראה מאד מסקרן.
אתמול בלילה התחלתי לקרוא אותו ובאמת זה היה תענוג כי הוא מאד כותב יפה ומושך ומלא תיחכומים וגם הרבה עומק קראתי רק כמה פרקים ולא המשכתי אפילו שקשה היה להפסיק כי רציתי לקרוא את הספר של רנד לפני שאני נותן אותו לאמא שלי. ובאמת אפילו שזה "ספר של בנות" מאד מאד נהנתי ממנו, הדמויות כל כך אמיתיות והסיפור זורם ואתה מתחבר לאירועים הקטנים מאד.
בקיצור גיליתי שזה כיף לשבת עם ספר חדש עם ריח דפוס ושצריך להחזיק אותו בשני ידיים שלא ייסגר לך.
ופתאום קיבלתי חשק לקנות עוד. עכשיו אני חושב על ספר מתח. בחנות היסתכלתי על דופליקטים ולא מצא חן אני אוהב דבררים מציאותיים יותר. אני ילך לבדוק שוב בחנות ולפי ההמלצות שכאן באשכול. אני אומר לעצמי שזה טפשי להוציא כסף על קניה אם אפשר לעשות מנוי בספריה אבל כבר התמכרתי כנראה לרכושנות הזאתי. להביא הבייתה בתוך שקית מבריקה של יפה נוף. ספר חדש חדש ובלי כל הכרטיסיות והחותמות והמדבקות ןהלכלוכים של ספר ספריה. זאת שנה חדשה עם קבלות חדשות והחלטות חדשות וגם ספרים חדשים מצטרפים לחגיגה הרעננה של התחדשות
מתח יש המוןן
יש את יונה ספיר - מרגל להשכרה (סדרה נגמרה כבר לפני כמה שנים.
יש את א. בראב - אחים לנשק - כרגע 3 ספרים וספר 4 צריך לצאת כנראה לפורים.
יש שיר סביון - ספר אחד וספר המשך צריך לצאת גם כן כנראה בפורים-פסח.
נטע לביא - 3 או 4 ספרים נראה לי

אהממ
יש המון.
השאלה איזה סגנון אתה רוצה, ואם סדרה או לא, חדש או משהו יותר ישן...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יי לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה