ח.ד. וחלק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הוא המשך של הספר הקודם שלו, ומבחינתי - זו הבעיה, כי את הקודם ממש לא אהבתי, את הסגנון.

למי שאהב את הראשון ומחפש מתח זו אכן בשורה טובה.
הוא עצמו אמר בריאיון לפני חצי שנה-שנה שהחלק השני יהיה שונה מהראשון, עם יותר אקשן ומתח ופחות משעמם.

מתחברת100

משתמש רשום

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
ראיתי והתרגשתי!

כבר הייתי בטוחה שלא יהיו יותר ספרים שלא
געגוע
של הרבנית י. ניישטאט ז"ל

שמש שוקעת

משתמש צעיר
הי תנשמי ראיתי את הספר המוזר הזה ביפה נוף בבני ברק נבהלתי 'קשות' מהכריכה הכיתוב בולט חשוך ינשופים מוזר כזה... מקווה שיהיה לך איתו חג שמח😆😆🤭
אשמח לשמוע בכללי המלצות על יונה ספיר אני יותר בסגנון של ליבי קליין וחוי בר ויש כזאת סטיגמה שאו ליבי קליין או יונה ספיר וחוי בר היא באמצע...
(יש רגש? דמעות? אצל יונה ספיר כח לפי הכריכה. זה נראה...)
יש המון רגש פחות דמעות ויונה ספיר היא הסופרת בה’ הידיעה מספר אחת!! אני מאדדדדד נהנת מהספרים שלה במיוחד סידרת מרגל להשכרה עד היום אני מתאבלת עליה זה שמיים וארץ מליבי קליין אבל שתהן מדהימות לטעמי קיצר הספרים של יונה ספיר שווים כל דקה של קריאה!!

• תודה
Reactions: RU1

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מי שימצמץ ראשון - של מיה קינן!!!!!!
כבר נמצא בחנויות ואני אישית כבר הספקתי לרכוש ולסיים לקרוא :)
מצטרפת למה שכתבה @הדסה לוין
הנה הטריילר:

ריקי ק.

משתמש מקצוען
יוצרי ai
הי תנשמי ראיתי את הספר המוזר הזה ביפה נוף בבני ברק נבהלתי 'קשות' מהכריכה הכיתוב בולט חשוך ינשופים מוזר כזה... מקווה שיהיה לך איתו חג שמח😆😆🤭
אשמח לשמוע בכללי המלצות על יונה ספיר אני יותר בסגנון של ליבי קליין וחוי בר ויש כזאת סטיגמה שאו ליבי קליין או יונה ספיר וחוי בר היא באמצע...
(יש רגש? דמעות? אצל יונה ספיר כח לפי הכריכה. זה נראה...)
ואללה, גמני ליבי קליין וחוי בר.

יונה ספיר סגנון שונה (יהיו אלו שיגידו שיותר יפה מחוי בר, אני אישית מכירה בע"פ את סדרת נאמנות, אחת היפות!)

ואללה, גמני ליבי קליין וחוי בר.

יונה ספיר סגנון שונה (יהיו אלו שיגידו שיותר יפה מחוי בר, אני אישית מכירה בע"פ את סדרת נאמנות, אחת היפות!)
אם כבר מצאתי מישהי עם הסגנון קריאה שלי אולי תוכלי לכתוב לי ספרים שקראת ואהבת? חוץ מהסופרות הנ"ל
אני אהבתי את סיגר קובני, משהו של מ קווין עם ציור של עלה בצבע קרם משהו מטורף!
רותי קפלר נטע לביא סתם מעניין אותי...

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה