אין קשר בין חוי בר לבין ליבי קלין ואין קשר בין ליבי קלין לבין יונה ספיר לדעתי ,
יונה ספיר מלא מתח אקשן משולב עם רגש אבל רגש מתח , לא רגש של מישו שחולה במחלה וכו
ספרים יפים אחד אחד
דופליקטים הוא שונה משאר הספרים כי הוא פנטזיה
בדיק בגלל זה שליבי קליין פונה לקהל רגש ויונה לצרכני אקשן
ןחוי בר גם וגם

מיכלינה

משתמש צעיר
צילום מקצועי
זה חלק 1...

יונה ספיר פצצה. לפי רבים היא הסופרת הכי טובה במגזר (ואם לא מאמינים לי - 60,000 עותקים פלוס מכל ספר - לא מספיקים לכם?) יש רגש לפעמים בספרים - במיוחד ב'המצולע' (על השואה. בררר... יש קטעים שצמררו אותי.) ובחלקים היותר אחרונים של 'מרגל להשכרה' (לדעתי מ'התנקשות' והלאה הסדרה שם עולה רמה.).
60000 עותקים? סיפורי סבתא!!! אין מצב למי שמוכרת רק במגזר שלנו, אלא אם כן היא מפיצה גם ללא דתי, (ולא נשמע לי שזה הכיוון) סופרות שמוכרת מעל 5000-6000 היא במצב פצצה (וזה נדיר, מידיעה!) אולי מיה קינן, בסדרת 'ממלכה במבחן' שמוכרת גם בסטימצקי והגיוני שגם לא דתיים יתעניינו בספריה, מוכרת מעל 10,000 ולעניות דעתי לא מגיעה ל60,000
וקצת יומרני לכתוב 'הכי טובה במגזר' כשיש כל כך הרבה סגנונות, בעיני, למשל, אין סופרת כמו שרה מלובצקי, ויש רבות שיעידו כך עלמיה קינן, על דבורי רנד ועוד. ענין של טעם...

הפקות ומשחק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הפקות ואירועים
אין מצב למי שמוכרת רק במגזר שלנו,
מסכימה. וגם היא בעצמה אמרה את זה באחד הראיונות\האשכולות. (לא זוכרת בדיוק) שאם ספר מצליח למכור בציבור שלנו 10,000 הוא וואו.

אִיתַי

משתמש רשום
יש את 'איום קיומי' של ישראל פלר. לא קראתי, אבל נשמע שהוא ממש טוב.
הוא המשך של הספר הקודם שלו, ומבחינתי - זו הבעיה, כי את הקודם ממש לא אהבתי, את הסגנון.

למי שאהב את הראשון ומחפש מתח זו אכן בשורה טובה.

I am the best

משתמש חדש
תגידו, איזה ספרי מתח טובים יצאו לסוכות הזה? (מידיעה, עדיף לא מהשערה...)
ודרךך אגב,בטבלה הזאת של הספרים החדשים שפרסמו פה יש גם חלוקה לז'אנר?
אם לא-לדעתי כדאי להוסיף...

הפקות ומשחק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הפקות ואירועים
הבנתי - אני לא בטוח - שא בראב מוכרת כמות כזו, הגיוני?
יכול להיות שרק הספר השלישי שלה מכר כמות כזו, אחרי שהסדרה קיבלה אהדה. וכן, לדעתי הגיוני, כמו שהבנתי שאהבו את הספרים.

שני שמר

משתמש פעיל
הי תנשמי ראיתי את הספר המוזר הזה ביפה נוף בבני ברק נבהלתי 'קשות' מהכריכה הכיתוב בולט חשוך ינשופים מוזר כזה... מקווה שיהיה לך איתו חג שמח😆😆🤭
אשמח לשמוע בכללי המלצות על יונה ספיר אני יותר בסגנון של ליבי קליין וחוי בר ויש כזאת סטיגמה שאו ליבי קליין או יונה ספיר וחוי בר היא באמצע...
(יש רגש? דמעות? אצל יונה ספיר כח לפי הכריכה. זה נראה...)
יש לי הרבה מה להגיד/ להעיר על הספר הזה...
אבל שורה אחרונה- נהנתי מאוד לקרוא אותו!
אז זה התכל"ס , אחרי כל התפלספויות לגביו....

RU1

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יש לי הרבה מה להגיד/ להעיר על הספר הזה...
אבל שורה אחרונה- נהנתי מאוד לקרוא אותו!
אז זה התכל"ס , אחרי כל התפלספויות לגביו....
וואו... בדיוק המשפט שיצא לי מהפה אחרי דיון ארוך עם חברה שלי עליו

אוראל סולטן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
60000 עותקים? סיפורי סבתא!!! אין מצב למי שמוכרת רק במגזר שלנו, אלא אם כן היא מפיצה גם ללא דתי, (ולא נשמע לי שזה הכיוון) סופרות שמוכרת מעל 5000-6000 היא במצב פצצה (וזה נדיר, מידיעה!) אולי מיה קינן, בסדרת 'ממלכה במבחן' שמוכרת גם בסטימצקי והגיוני שגם לא דתיים יתעניינו בספריה, מוכרת מעל 10,000 ולעניות דעתי לא מגיעה ל60,000
וקצת יומרני לכתוב 'הכי טובה במגזר' כשיש כל כך הרבה סגנונות, בעיני, למשל, אין סופרת כמו שרה מלובצקי, ויש רבות שיעידו כך עלמיה קינן, על דבורי רנד ועוד. ענין של טעם...
מסכימה. וגם היא בעצמה אמרה את זה באחד הראיונות\האשכולות. (לא זוכרת בדיוק) שאם ספר מצליח למכור בציבור שלנו 10,000 הוא וואו.
גם בעולם הכללי קוראים יונה ספיר (שמעתי מספרנית בספריה חילונית שהספרים הכי מושאלים אצלם זה 'הארי פוטר' וספרי יונה ספיר..). יכול להיות שלא דייקתי, בסה"כ אמרתי במשוער.

ולא אמרתי שיונה ספיר היא הכי טובה במגזר, אמרתי שיש כאלה שחושבים שהיא כזו...

הוא המשך של הספר הקודם שלו, ומבחינתי - זו הבעיה, כי את הקודם ממש לא אהבתי, את הסגנון.
דווקא הבן שלו אמר לי שהוא לא קשור כ"כ לראשון...

אוראל סולטן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אפרופו יונה ספיר - הנה מה שהיא השיבה לי היום לגבי 'דופליקטים' ו'הנשר נחת':
יונה ספיר.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה