דרוש מידע ספרים חדשים פורים-פסח תשפ"ג

מצב
הנושא נעול.

sari levin

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום

sunshay

משתמש צעיר

חדוי לינד

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
סוף סוף קיבלתי הרשאה להגיב.
הספר החלום הזה תפוס מיועד למבוגרים, סיפור שהתפרסם בהמשכים בעיתון הדרך, והוא עומד על הגבול בין דרמה משפחתית לבין מותחן.
ספר מסקרן, מותח ומשעשע, כתוב בצורה זורמת, מצוין כמתנה לחובבי הקריאה.
ומכיוון שאין הנחתום מעיד על עיסתו, הנני להעלות כמה קטעים מתוך הספר, להתרשמות:
וואו,
באמת סיפור מיוחד.
קראתי אותו בשקיקה.
הוא רגשי ומתוחכם הייתי אומרת.....

תמרושית

משתמש רשום
הבת שלי בגיל הזה (כתה ו)
אוחזת כרגע באמצע הספר
ומאד נהנית

ואשמח לשמוע איזה עוד ספרים בסגנון הזה אני יכולה לקנות לה
ממש לאחרונה היא התחילה להנות מספרות נוער
הייתי ממליצה לה על הספרים של רותי טננולד. הבנות שלי משוגעות על הספרים שלה. אם היא לא קראה את הספרים שלה- ממליצה לה ביותר!

Sara Rivka

משתמש מקצוען
ספר נהדר לנשים. (לנערות - צריך לבחון כל מקרה לגופו, נערות/ילדות רגישות מדי ,עלולות לקחת ללב...)
אני נערה, די רגישה בקטעים האלה, קראתי באישור אימי, כל ספר שאני קוראת אני שואלת אותה קודם וממש התרגשתי גם קצת בכיתי, אבל זה היה יחסית בקטנה, אני בוכה מהרבה ספרים.
סיפור ממש יפה, ממליצה.

פלמינגו 67

משתמש סופר מקצוען
סוף סוף קיבלתי הרשאה להגיב.
הספר החלום הזה תפוס מיועד למבוגרים, סיפור שהתפרסם בהמשכים בעיתון הדרך, והוא עומד על הגבול בין דרמה משפחתית לבין מותחן.
ספר מסקרן, מותח ומשעשע, כתוב בצורה זורמת, מצוין כמתנה לחובבי הקריאה.
ומכיוון שאין הנחתום מעיד על עיסתו, הנני להעלות כמה קטעים מתוך הספר, להתרשמות:
וואו!!!!
@ט. להב קראנו בשקיקה כל שבוע!!!!!!!!!!!!

עלילה מיוחדת!

הרמס"דית

משתמש פעיל

ינאי&רועי

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
נשמע טוב
יש בכללי עדכון על ספרים נוספים שנקראו?
מהחדשים קראתי את מסתנן חוקי, באמת משהו משהו...!
וקראתי את החלום הזה תפוס (בעיתון) גם כן ממליצה, זה סגנון שונה ממה שיש לנו, מיוחד!
וגם את פלצבו (ג"כ בעיתון) וגם, סיפור מאוד יפה, קראתי בלי לפספס פרק... מומלץ.

קראתי עוד כמה מהחדשים (אלו שפורסמו בעיתונים (מרווה)) אבל אותם פחות אהבתי.
@ינאי&רועי את בעצמך קנית או קראת עוד?
קניתי אותו ספציפית.

אריאלל34

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
לדעתי כן.
מאוד!!!!!!
הוא בכמה רמות יותר מהראשון, וגם הראשון מהמם.
הרמה שלו באמת גבוהה. משהו רציני!!!
אז את אומרת שעדיף לקנות את השני מהראשון?
חח בסוף אני אגיע לחנות ואקנה את שניהם...

ינאי&רועי

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
אז את אומרת שעדיף לקנות את השני מהראשון?
אם אתה קונה רק אחד, אז כן!!!!!!! את השני.
חח בסוף אני אגיע לחנות ואקנה את שניהם...
:LOL:
בלת"ק
@ליבי קליין
יוצא ספר לפסח?
היא כתבה שייצא בעז"ה

הרמס"דית

משתמש פעיל
יש מישהו שקנה את נקמת דם ורוצה לתת עליו חוו"ד?!

וואו! איך יכולתי לשכוח מזה!

אחד הספרים הטובים שקראתי לאחרונה! הוא מותח ברמות, אם אתם קונים אותו בכיף תשכחו מעצמכם לכמה שעות טובות (רצופות הנאה כמובן...)

הוא מלא באקשן, מתח וביחד עם זאת יש שם הרבה קטעים ציניים ושנונים - כאלה שהעלו קצת יותר מחיוך על השפתיים
ועוד משהו חשוב וכיף- יש שם רעיונות חדשים ומגניבים!

כשביחד עם זאת יש גם כמה ישנים שכבר קראנו, שמענו ואולי גם אהבנו (תלוי בטעם של כל אחד כמובן).

הדמויות ממש מגניבות וזורמות עם העלילה, ואפשר לדמיין את העלילה עם כל פרטי האקשן והפעולה (ויש לא מעט מהם) ומה גם שנורא ברור איך כל הקצוות נסגרים שזה מאוד כיף בסיום ספר מתח.

וספוילר קטן יש טוויסט כפול בסיום!

בכל מקרה, ממליצה בחום, שווה כל דקה!

פלמינגו 67

משתמש סופר מקצוען
וואו! איך יכולתי לשכוח מזה!

אחד הספרים הטובים שקראתי לאחרונה! הוא מותח ברמות, אם אתם קונים אותו בכיף תשכחו מעצמכם לכמה שעות טובות (רצופות הנאה כמובן...)

הוא מלא באקשן, מתח וביחד עם זאת יש שם הרבה קטעים ציניים ושנונים - כאלה שהעלו קצת יותר מחיוך על השפתיים
ועוד משהו חשוב וכיף- יש שם רעיונות חדשים ומגניבים!

כשביחד עם זאת יש גם כמה ישנים שכבר קראנו, שמענו ואולי גם אהבנו (תלוי בטעם של כל אחד כמובן).

הדמויות ממש מגניבות וזורמות עם העלילה, ואפשר לדמיין את העלילה עם כל פרטי האקשן והפעולה (ויש לא מעט מהם) ומה גם שנורא ברור איך כל הקצוות נסגרים שזה מאוד כיף בסיום ספר מתח.

וספוילר קטן יש טוויסט כפול בסיום!

בכל מקרה, ממליצה בחום, שווה כל דקה!
איזה סגנון הוא, חוץ ממתח... (תני לי דוגמא של סופרים אחרים...)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה