מידע שימושי ספרים חדשים ~ אדר+ניסן תשפ"ד

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

Zbaaang

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תגידו,
מישהו יודע מה קורה עם ההמשך של סדרת הספרים "בלתי רשמיים"?
הראשון בסדרה הוא "חיסול לא ממוקד" - של ש. שגב
ספר מושלם!! מותח עם מלא אקשן!
מה עם ההבא בתור??
חיסול-ממוקד.jpeg

שרבוטים

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי

l b

משתמש חדש
למישהי יש להשאיל את הספר הנכדה של שולמן מהפיקוח בירושלים??
אפשר להתחלף עם ספר אחר חדש...

באים בטוב

משתמש רשום
קראתי בפסח את סיפור ברובע.
כספר סיפורי הוא עמוס ביתר בתובנות עמוקות חלקן נהדרות חלקן כבדות
אבל תורת ברסלב המוזכרת שם ללא הפסקה גרמה לי לחוש ששילמתי ביוקר (רב משמעי) על קמפיין ברסלבי מושקע.
צומת הדרורים היה יותר עלילתי וללא ליקוטי מוהר"ן.
לאף אחד כאן זה לא צרם/ גירד?
לא נראה לי שמישהי נהיית ברסלברית כתוצאה מקריאה כזו. אני מרגישה שהספרים שלה הם פיסת שפיות בתוך העולם הליטאי התובע והנוקב והדורש והמאשים .. קצת חיבוק מעולם לא הזיק.
אישית הספר "כל יום מחדש שלה" נמצא לי ליד המיטה, ואני מקבלת ממנו כח בכל עת מצוא
אם קוראים את סיפור ברובע ברוגע ומקלפים את המעטפת שהליטאיות שבנו הודפת - חווים עמוק עצום. ריפוי. גאולה ונחמה

הפקות ומשחק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הפקות ואירועים
לא נראה לי שמישהי נהיית ברסלברית כתוצאה מקריאה כזו. אני מרגישה שהספרים שלה הם פיסת שפיות בתוך העולם הליטאי התובע והנוקב והדורש והמאשים .. קצת חיבוק מעולם לא הזיק.
אישית הספר "כל יום מחדש שלה" נמצא לי ליד המיטה, ואני מקבלת ממנו כח בכל עת מצוא
אם קוראים את סיפור ברובע ברוגע ומקלפים את המעטפת שהליטאיות שבנו הודפת - חווים עמוק עצום. ריפוי. גאולה ונחמה
באמת זמן להמליץ על ליקוטי מוהר"ן, בזכות חיה חלקנו טועמים ממנו, והוא משהו בליגה אחרת!
אין דברים כאלה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה