עזרה סוחר בשוק ההון שמשקיעים אצלו

ה. שלמה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
שלום
מחפש סוחר בשוק הוון שמרווח כבר כמה שנים
ושלוקח כספים מאחרים להשקעה,
המלצות רק מידע ולא משמועות,
תודה B04148442שטרודל
חצי דרך כבר עשית,
הבנת שאתה לא מבין הכל, ואתה מחפש את המומחים.

אני מאחל לך מעומק הלב, שלא תמצא אותם.

מ.ט.ב

משתמש חדש
חצי דרך כבר עשית,
הבנת שאתה לא מבין הכל, ואתה מחפש את המומחים.

אני מאחל לך מעומק הלב, שלא תמצא אותם.
אתה רוצה להגיד שאין כאלו אנשים והכל זה פייק?

מ.ט.ב

משתמש חדש
אני מדבר על טווח של כחודש חודשים ולא על סוחר יומי, גם בזה לדעתך אין הצלחות?

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
יש הצלחות ויש כישלונות
אני לא יודע לומר מראש
כמו גם המשווק של הקורס שלא יודע דבר מראש.

משה ברים

משתמש רשום
אם למדת את החומר ויודע לסחור ומוכן להפסיד כסף ניחא - אבל להשקיע אצל מישהו למסחר יומי וכו' זה שווה כמו לזרוק את הכסף לפח!

התורה חסה על ממנום של ישראל כדאי שתשבו ותלמדו את הנושא לפני שאתם עושים משהו!
יש כאן בפורום הרבה חומר ללמידה ומחשבה!

ymshiff

משתמש פעיל
שלום
מחפש סוחר בשוק הוון שמרווח כבר כמה שנים
ושלוקח כספים מאחרים להשקעה,
המלצות רק מידע ולא משמועות,
תודה B04148442שטרודל
1 - סוחר שלוקח כספים מאחרים חייב שיהיה לו רשיון יועץ השקעות.
2 - אין כסף מובטח.
3 - במידה שאתם רוצים להשקיע בשוק ההון בלי ללמוד לסחור/להשקיע, עדיף ללכת ליועץ השקעות מורשה (בבנק או בית השקעות) ולבנות תיק לפי הצרכים שלכם, והעיקר - התיק יהיה על שמכם.
בהצלחה

bmsz

משתמש פעיל
אתה מעוניין במנהל השקעות או בסוחר לטווח זמן קצר וכו?
ניהול תיקים הוא דבר שקיים ברוב בתי ההשקעות.
ובשונה מהדעה הרווחת פה ישנם מצבים רבים בשווקים שהם לא שוק המניות (גם שם ישנן קרנות גידור הטובות בעולם שהביאו 24% שנתי - לא רלוונטי לאף אחד אא”כ יש לך 10 מיליון דולר הרבה מעבר למשקיע הכשיר) שמצליחים להכות את המדד המקביל
כל שוק החוב בגדול...
לטווח הקצר עד בינוני לכאו’ זה יניב יפה יותר מאשר תשואת השוק

סוחר סווינג

משתמש חדש
1 - סוחר שלוקח כספים מאחרים חייב שיהיה לו רשיון יועץ השקעות.
2 - אין כסף מובטח.
3 - במידה שאתם רוצים להשקיע בשוק ההון בלי ללמוד לסחור/להשקיע, עדיף ללכת ליועץ השקעות מורשה (בבנק או בית השקעות) ולבנות תיק לפי הצרכים שלכם, והעיקר - התיק יהיה על שמכם.
בהצלחה
ליועץ בבנק/בית השקעות יש אינטרס. הכי טוב לקחת בן אדם פרטי שאין לו שום אינטרס רק שאתה תרוויח כמה שיותר (והוא כמובן לוקח חלק מהרווחים) לפי החוק מותר לנהל עד 5 תיקים ללא רשיון.

אם מצאת מישהו כזה, או מי שמציע לך כזה דבר הוא נוכל!

מכיר סוחרים שמנהלים תיקים בלי רשיון, אבל בעיקר למשקיעים כשירים נראה לי מינימום הפקדה של 100,000$ אולי קצת יותר. כמובן שצריך להתיעץ ולחקור ולא סתם לסמוך על בן אדם אבל להגיד שכולם נוכלים והכל שקר זה פשוט ראש קטן….

מ.ט.ב

משתמש חדש
ליועץ בבנק/בית השקעות יש אינטרס. הכי טוב לקחת בן אדם פרטי שאין לו שום אינטרס רק שאתה תרוויח כמה שיותר (והוא כמובן לוקח חלק מהרווחים) לפי החוק מותר לנהל עד 5 תיקים ללא רשיון.

אם מצאת מישהו כזה, או מי שמציע לך כזה דבר הוא נוכל!

מכיר סוחרים שמנהלים תיקים בלי רשיון, אבל בעיקר למשקיעים כשירים נראה לי מינימום הפקדה של 100,000$ אולי קצת יותר. כמובן שצריך להתיעץ ולחקור ולא סתם לסמוך על בן אדם אבל להגיד שכולם נוכלים והכל שקר זה פשוט ראש קטן….
זה מה שאני מחפש המלצה על מישהו אמין!
אני שמעתי מאחד שמסכים 100000 דולר אבל הוא לא מוכן להתחייב על כלום [אולי זה אותו אחד ששמעת או למדת דרכו😉]
אבל זה הרבה מאוד כסף!

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה