סיפור בהמשכים סודות מן החדר

סבתא חביבה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איזה אפיון מדהים של אפרת! היא כל כך בנויה לי בראש, אני יכולה לצפות מראש את התגובות שלה ויחד עם זה הכתיבה כל כך מיוחדת שהייתי מרותקת לקרוא כל מילה למרות שהיה די צפוי.
רק אל תתני לה להתחתן בסוף עם הגרוש הזה! בבקשה! היא עברה מספיק!

הודיה לוי.

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איזה אפיון מדהים של אפרת! היא כל כך בנויה לי בראש, אני יכולה לצפות מראש את התגובות שלה ויחד עם זה הכתיבה כל כך מיוחדת שהייתי מרותקת לקרוא כל מילה למרות שהיה די צפוי.
תודה. מסקרן אותי מה היה צפוי מראש: שההצעה שהרב יציע תהיה הצעה לא ממש מעולה או שהוא יציע לה גרוש בן 32...?

סבתא חביבה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
תודה. מסקרן אותי מה היה צפוי מראש: שההצעה שהרב יציע תהיה הצעה לא ממש מעולה או שהוא יציע לה גרוש בן 32...?
אני התכוונתי ספציפית לאפיון הדמות של אפרת, התכוונתי שאחרי כל כך הרבה זמן שליוינו את אפרת, התגובה שלה צפויה מראש: הקושי שלה לומר לרב שהיא לא רוצה, הצורך בקבלת מחמאות מהסביבה גם במחיר אישי כבד, התחושות הקשות אחר כך.
חוסר בשלות רגשית, חוסר יציבות, חוסר ביטחון.
לגבי מה שאת שואלת, בודאי שהרב יציע לה הצעה לא קונבנציונלית, זה גם צפוי וזה חלק מהקונספט של המקום הזה שבו היא נמצאת. אז כן, גם זה היה צפוי.

ילדה של אלוקים

משתמש רשום
כתיבה ספרותית
סוף סוף אני יכולה להגיב כאן(:
אני קוראת את הסיפור כבר תקופה ארוכה,
ומה שאני חיבת לומר לך שהוא ממש נוגע ללב,
יש לי חברה שמתאימה אחד על אחד עם תחילת הסיפור,
שכמעט וחשבתי שכתבת עליה.
וריגש אותי ברמות בצורת כתיבה שלך.
ותמשיכי מחכה לעוד...

אגב עם חשבתן שמה שתואר על הסגירות וההסתכלות של המשפחה זה הגזמה ואין משפחות כאלה,
אז צר לי לאכזב אתכן שיש בתים הרבה יותר גרועים, ואת הבית שלה הייתי מגדירה כ-6 מיתוך 10.

הודיה לוי.

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
סוף סוף אני יכולה להגיב כאן(:
אני קוראת את הסיפור כבר תקופה ארוכה,
ומה שאני חיבת לומר לך שהוא ממש נוגע ללב,
יש לי חברה שמתאימה אחד על אחד עם תחילת הסיפור,
שכמעט וחשבתי שכתבת עליה.
וריגש אותי ברמות בצורת כתיבה שלך.
ותמשיכי מחכה לעוד...

אגב עם חשבתן שמה שתואר על הסגירות וההסתכלות של המשפחה זה הגזמה ואין משפחות כאלה,
אז צר לי לאכזב אתכן שיש בתים הרבה יותר גרועים, ואת הבית שלה הייתי מגדירה כ-6 מיתוך 10.
וואו @הודיה לוי איזה סיפורררר
קראתי אותו ברתק!!!
כתיבה מושכת ומרתקת בטירוף!
מחכה בקוצר רוחחח להמשך!!!
תודה :)

לצערי לא הייתה לי השראה בתקופה האחרונה, ונאלצתי לעשות הפסקה קטנה. אבל מקווה לעלות היום בעז"ה קטע באשכול נפרד. זה לא המשך ישיר של הסיפור אבל קטע מתוך חייה של אפרת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה