טיול בחו"ל סאס פה- אוכל כשר/ מלון כשר/ מניינים

קירז

משתמש חדש
האם מישהו יודע בוודאות שיש אוכל כשר בסאס פה מניינים או מלון כשר השנה
נשמח לשמוע!
תודה

עט להשכיר

משתמש מקצוען
מניין אני יודעת שיש.

אוכל כשר - לחם מזמינים בחנויות המקומיות יום קודם.
לא ניסיתי, לא יודעת איך עובד.
אין שם מסעדות, לא ידוע לי על מלון. לוקחים צימרים.

ביחד ננצח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
היינו שם שנה שעברה
אפשר לקנות לחם מין באגט מאד טעים בחנות המקומית (אם אני זוכרת נכון את האפיה הסופית צריך לעשות אצליכם)
יש בחנות ארטיקי קרח שאפשר לקנות שם וגם שוקולדים של חברה מסוימת שאני לא זוכרת את שמה.

קירז

משתמש חדש
תודה על הכל!!

אם כבר את זמינה- ניסיתם לקנות עם החוברת המתורגמת של "מטיילים בכיפה" האם שווה לקנות אותה?

קירז

משתמש חדש
אהה זאת אומרת שהחלב לא בחנות המקומית אלא רק דרך המייל הזה בעלות של 5 פראנק?

עט להשכיר

משתמש מקצוען
היינו שם שנה שעברה
אפשר לקנות לחם מין באגט מאד טעים בחנות המקומית (אם אני זוכרת נכון את האפיה הסופית צריך לעשות אצליכם)
יש בחנות ארטיקי קרח שאפשר לקנות שם וגם שוקולדים של חברה מסוימת שאני לא זוכרת את שמה.
כן, הבאגים אפויים כמעט עד הסוף, סיימנו אפיה במחבת.
לא נעזרתי ברשימה, מישהו שמכיר היטב עזר לנו עם מה ניתן לקנות.

קירז

משתמש חדש
תודה!
זה נכון שהרכבלים חינם שם?
שווה לעלות למערת הקרח?

ביחד ננצח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
תודה על הכל!!

אם כבר את זמינה- ניסיתם לקנות עם החוברת המתורגמת של "מטיילים בכיפה" האם שווה לקנות אותה?
אנחנו לא קנינו.
יש שם סניף כזה של הסברה שמחלקים שם מפות והדרכות

ביחד ננצח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
תודה!
שווה לעלות למערת הקרח?
שנה שעברה מערת הקרח הייתה סגורה ולא הודיעו לנו מראש וזה היה ממש מבאס כי שילמנו בעיקר בזביל זה
אז תברר אם זה פתוח

עט להשכיר

משתמש מקצוען
הרכבלים לא ממש חינם.
משלמים מס עבור כל יום שהיה, ובתמורה מקבלים כרטיס המאפשר שימוש ברכבלים ובאוטובוסים המקומיים ללא תשלום נוסף.

לא ניסינו את מערת הקרח.

ביחד ננצח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
תודה!
שווה לעלות למערת הקרח?
תבקשו מהמלון כרטיסים ששם כתוב שאתם אורחי המקום וככה תקבלו את הרכבלים בחינם.

אני לא זוכרת מה המחיר של מערת הקרח אבל תלוי מה הגילאים שלכם אם זה יעניין אתכם

ביחד ננצח

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אבל לפי דעתי אם אתם עם ילדים קטנים זה לא נראה לי מדי יעניין אותם
אנחנו עלינו עם ילדים קטנים וזה די שיעמם אותם(עלינו כמה ימים רצוף)בגדול חוץ משלג וגולשים אין מה לראות שם (אם מערת הקרח לא פתוחה)

זריחות ושקיעות

משתמש פעיל
אבל לפי דעתי אם אתם עם ילדים קטנים זה לא נראה לי מדי יעניין אותם
אנחנו עלינו עם ילדים קטנים וזה די שיעמם אותם(עלינו כמה ימים רצוף)בגדול חוץ משלג וגולשים אין מה לראות שם (אם מערת הקרח לא פתוחה)
@עעעעעעעעעע מה כן יש לעשות עם ילדים בסאס פה? (גילאי 0-12), היינו כבר באיזורים אחרים בשוויץ ורוצים אולי שנה הבאה לסאס פה, ומשום מה קיבלתי את הרושם שיש פחות פעילויות לילדים מאיזורים אחרים.
אני יודעת על רכבלים ומסלולים, יודעת שיש גם מגלשות הרים ופארק חבלים, חוץ מזה עוד משהו?
מפלים מעניינים? קניון מים? יש מה לעשות שם שבועיים?
אשמח מאד לכל מידע.
יעזור לי גם לדעת באיזה איזור בסאס פה כדאי לשכור דירה מבחינת קרבה למינינים.
ועוד משהו - נראה שהמחירים שם אסטרונומיים. יתכן ועולה 1500 - 2000 שקל לילה?? ככה נראה מהאתר של העיירה.
תודה על כל פיסת מידע!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה