מחיר למשתכן נתיב ברמה ד3

• פותח הנושא M. L.
  • פורסם בתאריך

Hbendi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מישהוא יודע?
זה מה שליאת כתבה לנו לפני שבועיים (אחרי שהתקשרנו לקבלן והוא אמר לנו שהוא כבר לא שם... פנינו לליאת):

שלום רב ,

אנחנו בשלבי גמר ,

תיאום הגעה מול elenamashourאין לכתוב כתובת מייל

בהצלחה

M. L.

משתמש פעיל
זה מה שליאת כתבה לנו לפני שבועיים (אחרי שהתקשרנו לקבלן והוא אמר לנו שהוא כבר לא שם... פנינו לליאת):

שלום רב ,

אנחנו בשלבי גמר ,

תיאום הגעה מול elenamashourאין לכתוב כתובת מייל

בהצלחה
מעניין
הרי כתובת המייל הזו של אלנה והיא מטעם האחים משהור שכבר למעלה מחצי שנה עובדים
אז מי אמר שהם כבר לא עובדים בפרויקט?

פורום

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כנראה פניתם לארלנגר.
שבוע שעבר היה לי קשר עם אלנה והמנהל עבודה ממשהור.

Hbendi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עדכון! עדכון! עדכון!
נחת לנו הרגע במייל. מצורף.
1646134555830.png

בהצלחה ובשורות טובות עוד במהרה!

Hbendi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
האם יש לכם מושג מה זה אומר הטופס הזה האם יש סיכוי שזה יהיה לפני פסח
לה' פתרונים...
אין יותר מידע מעבר לזה (כבר הספקתי לחפור להם היום).
מה שכן, מי שצריך השלמות בבית (מטבח/סניטריה/סורגים וכו'...) אולי תהיה אפשרות לפני טופס 4, מחר אני צריכה להתקשר לילנה ממשהור ולבדוק איתה את הנושא?

אגב, יש פה מישו מבנין 3? אולי שווה לעשות סורגים יחד? שיהיה גם יפה וגם זול?

שמקער

משתמש חדש
לה' פתרונים...
אין יותר מידע מעבר לזה (כבר הספקתי לחפור להם היום).
מה שכן, מי שצריך השלמות בבית (מטבח/סניטריה/סורגים וכו'...) אולי תהיה אפשרות לפני טופס 4, מחר אני צריכה להתקשר לילנה ממשהור ולבדוק איתה את הנושא?

אגב, יש פה מישו מבנין 3? אולי שווה לעשות סורגים יחד? שיהיה גם יפה וגם זול?
אם תוכלו לעדכן כאן האם הם אישרו לכם אשמח מאוד כי גם לנו זה נוגע

Hbendi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אפשר להגיע. אבל לא נראה לי שמותר להתקין דברים
אכן כן. אפשר לבוא, ולמדוד! אבל ההתקנה בפועל (של כל הדברים, מטבח- אם עושים בפרטי, מזגנים, סורגים וכו') תתבצע רק אחרי קבלת מפתח.

M. L.

משתמש פעיל
אני מעוניין לבוא לבקר בדירה שלי בפרויקט, יש למישהו מושג עד איזו שעה אחה"צ אפשר להגיע ולהיכנס?

Hbendi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני מעוניין לבוא לבקר בדירה שלי בפרויקט, יש למישהו מושג עד איזו שעה אחה"צ אפשר להגיע ולהיכנס?
צריך לתאם מולם, א"א לבוא סתם כך פתאום...

0549601439
ילנה- תיאום הגעה

מנהל עבודה עלי
052-7980079

M. L.

משתמש פעיל
בנינים 1-2-3-4
קיבלו הודעה על הקדמת מסירת הדירות

קבצים מצורפים

• בניינים 3-4 הודעה שניה לגבי מסירת דירות - יש לקרוא בעיון.pdf
    KB 225.7 · צפיות: 28

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה