דרוש מידע נשוי טרי עם קשב וריכוז ברמה קשה

תילתן

משתמש סופר מקצוען
אני התייחסתי עניינית לבקשה שלו על תחום עבודה. הוא לא ביקש ייעוץ בנושאי רפואה למרות שרבים מהמגיבים כאן עסוקים בכך.
בכותרת כתוב 'קשב וריכוז ברמה קשה'
קשה = טיפול רפואי ולא שום פתרון אחר
אני עובד עם כאלה..ומי שלא מטופל עף מהר מאוד מהמערכת

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
יש אחת אילת וגברייט אחת האלופות לעבוד עם מבוגרים בנושא זה חרדית אגב. ויש לה צוות שלם שעובד איתה למי שחשוב דווקא גברים ועוד התמחויות ספציפיות
במידה ותרצו טלפון שלה אז יש לי.

ג'יחניק

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
בלת"ק
שיעשה אבחון תעסוקתי
מהיכרות עם הסגנון רוב הסיכויים שיתאים לו מקצוע של להתנהל עם אנשים אבל לא משהו כבד מידי למשל הפקות אירועים, מנהל של מחסן או סופר, משהו שמוציא הרבה אנרגיות אבל לא צריך מיקוד ארוך
גם איש שיווק יכול להיות רעיון

Tamarit

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני חושבת שהרעיון מאחורי השתיה זה-
לכל בנ"א התפקוד יותר טוב כשהוא שותה מספיק- פחות כאבי ראש או בכלל לא, חילוף חומרים יעיל יותר וכל שאר יתרונות המים.
יכול להיות שאם ניקח בנ"א עם הפרעת קשב ששתה מספיק התפקוד שלו יהיה קצת יותר טוב כמו חברו שבלי הפרעת קשב ששתה מספיק.
כמובן וכמובן, אבל מכאן ועד להמליץ על שתייה בתור מרפא והצלה, רחוקה הדרך מאוד מאוד מאוד.
לענ"ד, השתייה וההתעסקות בה דווקא מסיחים את הדעת. ומנסיוני ארוך השנים זה לפעמים פתרון נחמד לילדה היפראקטיבית לשיעור גיאוגרפיה, ולא פתרון לישיבת צוות למשל...

אופססס ;)

משתמש מקצוען
כמובן וכמובן, אבל מכאן ועד להמליץ על שתייה בתור מרפא והצלה, רחוקה הדרך מאוד מאוד מאוד.
לענ"ד, השתייה וההתעסקות בה דווקא מסיחים את הדעת. ומנסיוני ארוך השנים זה לפעמים פתרון נחמד לילדה היפראקטיבית לשיעור גיאוגרפיה, ולא פתרון לישיבת צוות למשל...
ברור לחלוטין!!!!!
יכול להיות שלא הדגשתי-
אני הסברתי שאין קשר בין הפרעת קשב לשתיה מעבר לצורך ולהמלצה לכל אחד לשתות הרבה.

יונתן 1

משתמש חדש
אולי עויזר למלמד
אני ממש חושב כמוהו.
זה גם רעיון שיתן לך משכורת וגם תלמד
אני איך שהבנתי זה לא בדיוק בעיה מה שיש לך, יש תקופות יותר טובות ויש פחות הרי לא הובחנת אצל פסיכיאטר
אז אני ממליץ לך להיות עזר למלמד או מלמד לילדים יותר צעירים
עצה שלי לעולם על תעזוב את הלימוד זה דבר הכי כייף והכי מהנה ומספק שיש ואפילו שקשה.
שהרי כתוב "לפום צערא אגרא" {חז"ל ידעו שיש קשיים} בכל אופן מאחל לך בהצלחה בכל מה שתעשה
(סורי שאני כמו משגיח בישיבה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה